VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

T Çevrimdışı

Tamerk

Yeni Üye
16 May 2019
6
31
Adem abi benim kafayı hergun karıştırıyorsun suan benim bütçe 4500 görür bana bisey öner ya philips 7303 mu o 55 inç ler den mi bunu mu alayım lg mi grundig mi kafa gitti abi ya bana bi yardim et netflix internet olsun ps 3 ps4 olsun bunu kullanıcam bana yardımcı olur musun

A Çevrimdışı

ardamailbox

Yeni Üye
25 Nis 2019
10
38
Adem abi benim kafayı hergun karıştırıyorsun suan benim bütçe 4500 görür bana bisey öner ya philips 7303 mu o 55 inç ler den mi bunu mu alayım lg mi grundig mi kafa gitti abi ya bana bi yardim et netflix internet olsun ps 3 ps4 olsun bunu kullanıcam bana yardımcı olur musun
PS4 PRO'yu 4K kullanacaksanız kesinlikle tavsiye etmiyorum modeli. rezalet ötesi sorunlu tv.

d.t.s. Çevrimdışı

d.t.s.

Yeni Üye
20 Ocak 2019
12
50
Nedir canınızı bu kadar sıkan sorunlar

Tv stüdyo görüntülerinde iyi (Haberler, yemek proğramları, çeşitli bilgi yarışmaları v.b.)
Ancak film yada dizilerde koyu gri sahnelerde (siyaha yakın) su dalgası gibi dalgalanmalar (sanırım bulutlanma diyorlar) oluyor.
Yine koyu gri sahnelerde noise (kumlanma) var.

Her ne kadar anlık bozulmalar olsa da bunlar, insanın canını sıkıyor. Görüntünün canlı olmadığı konusuna hiç girmiyorum bile..... Netflix' den 4K film açıyorum ve kendi kendime şüpheye düşüyorum, acaba bu görüntü 4 değil de 2 falan mı diye....

Belki bana tepki gösterilecek ama bu konunun kilitlenmesi lazım. Daha fazla can yanmaması için.

T Çevrimdışı

Tamerk

Yeni Üye
16 May 2019
6
31
samsung 55nu7400
lg 55uk7550
65ud9000 3unden hangısını alırdınız oyun olsun ses olsun netflıx olsun

A Çevrimdışı

ardamailbox

Yeni Üye
25 Nis 2019
10
38
samsung 55nu7400
lg 55uk7550
65ud9000 3unden hangısını alırdınız oyun olsun ses olsun netflıx olsun
kesinlikle 55uk7550 bu tv'lerden. görüntü kalitesi çok iyi. ama vestel kullanmayın
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bozuk-1a.jpg
Bozuk-2a.jpg
Normal-1a.jpg
Normal-2a.jpg

2 aydır 5 kez aynı sorundan servise gitti fakat sonuç yok. tüketici mahkemesinden sonuç bekliyorum. 1 kez kablo değişti, 2 kez yazılım güncellendi, şimdi de anakart değişecek diyorlar, daha 2 aylık tv. renk paleti sorunlu, beyaz tenlileri zenci gösteriyor resimdeki gibi. görüntü gidiyor sadece ses geliyor. böyle saçma bir firma olamaz.

E Çevrimdışı

EGEEMEEN

Yeni Üye
17 Şub 2019
11
35
Merhaba Arkadaşlar,

Bir sorm olacak sizlere? Malum bu tv mizin kumandası adam öldürüyor. Aranızda air mouse kumandalardan alıp kullanan oldu mu? Var mı bu konuda bilgisi tecrübesi önerisi olanalar?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Merhaba Arkadaşlar,

Bir sorm olacak sizlere? Malum bu tv mizin kumandası adam öldürüyor. Aranızda air mouse kumandalardan alıp kullanan oldu mu? Var mı bu konuda bilgisi tecrübesi önerisi olanalar?

Bende var ama çok kullanışlı değil. Üstündeki düğmeleri biraz kısıtlı ve çokta fonksiyonel değil. Sadece Android tvler için işe yarar diğerleri için pek iş görmez

E Çevrimdışı

EGEEMEEN

Yeni Üye
17 Şub 2019
11
35
Bende var ama çok kullanışlı değil. Üstündeki düğmeleri biraz kısıtlı ve çokta fonksiyonel değil. Sadece Android tvler için işe yarar diğerleri için pek iş görmez

Yani hocam biz bu tv için düzgün bir kumanda bulamaz mıyız? Mesela Samsunglarda bütün aygırları yöneten kumanda gibi? Hi bir araştırmanız oldu mu sizin de bu konuda? Birde aldığınız kumanda hangi markadır hocam?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279

Yani hocam biz bu tv için düzgün bir kumanda bulamaz mıyız? Mesela Samsunglarda bütün aygırları yöneten kumanda gibi? Hi bir araştırmanız oldu mu sizin de bu konuda? Birde aldığınız kumanda hangi markadır hocam?
Aldığım kumanda orjinal vestelin kendi kumandası. Diğer konuyu da hiç araştırmadım

A Çevrimdışı

AKTAŞ32

Yeni Üye
28 Kas 2018
31
29
IMG-20191028-WA0026.jpg

Adem abi ozelliklerine bakabilirmisiniz bu tvnin yurt disi icin uretilmis tavsiye edermisiniz

A AKTAŞ32, A Adem Helvacı bakabilirmisiniz seri numarasına

IMG-20191028-WA0024.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt