VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi bu kodlu üründen bende var düğünden sonra kullanıcam inşallah fakat şunu sormak istiyorum. Yeni üretimleri mevcut ve sanırım hala üretiliyor ve çokta güzel bir model ama neden arama motoruna modeli yazınca hiç bir yerde yeterince göremiyoruz. Özellikle Vestelin kendi sitesine baktım orda bile yok. Acaba tutulmadımı bu model yada zamanında çok iyi reklam yaptılarda şimdi gerekmi duymuyorlar

TEKNOwest teknovest ustama kesinlikle katılıyorum zira son dönemlerde biraz daha SAMSUNG ağırlıklı önerilerde bulunmamın başlıca nedenlerinden birisi, VESTEL familyasında fiyat çıtasının oldukça yükselmiş olmasıdır.

İnsan ister istemez ''Yahu o kadar para veriyorsam en azından SAMSUNG alayım'' fikrine yöneliyor. Elbette ki SAMSUNG orta üst giriş seviyesi bir modelin fiyatı ile VESTEL in üst seviye ürünü aynı fiyat olunca mantık, ''O zaman neden özellikleri daha üst tv almayayım ki?'' diye tereddüte düşüyor. Sorun şu ki tv dünyasında özellikten çok daha öncelikli konu STABİLİTE dir. :ok

Ben sizin tv yi kullanmaya başladığınız dönemlerde mutlu mesut seyir keyfi almanızı diliyorum :ok

Kaldı ki VESTEL yöneticilerinin reklam/tanıtım ve halk ile buluşma konusunda son zamanlarda ileri derecede yetersiz görüyorum.

Biraz kafası çalışan yönetim ekibi, google da arama yapıp insanların fikirlerini almaya çalışır, bu mecralara gelir fikir sorardı ama neyse, aynı konuları açmayayım şimdi yine :ok

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
vestel 55ud9650 tv yi 2550 tl almıştım. 4000-5000 arası kimse vestele para vermez.

A Çevrimdışı

ardamailbox

Yeni Üye
25 Nis 2019
10
38
arkadaşlar üründe oyun konsollarıyla ilgili sıkıntı var, tavsiye etmiyorum kesinlikle. Mart 2019'da satın aldığım ürünü PS4 PRO ile oynarken ortalama 10 dakika içinde görüntü gidiyor sadece ses geliyor. Ayrıca ilk açılışta görüntünün renk paleti sapıtıyor koyulaşıyor saçma sapan bir hal alıyor. Kapatıp açınca TV'yi düzeliyor.
Ürünü farklı model 2 adet Playstation Pro ve 2 farklı marka kaliteli HDMI kablo ile her HDMI portu için ayrı ayrı denedim. ürünü sıfırladım tekrar kurdum ama nafile. Servis geldi 2. kez aldılar bakalım TV'yi. Servis de gördü sıkıntıyı, videoya da çektim fakat hala değişim sağlanmadı çok sorunlu bir TV. Günlerce TV'siz kaldım bakalım bekliyoruz.

O Çevrimdışı

Oz78tr

Yeni Üye
26 Nis 2019
2
45
Merhaba adem hocam bir arkadaşımdan kullanılmamış kutusu kontrol amaclı açılmış 65 UD 9650 var bana uygun fiyatlı verecek 4600 tl ürünün arkada yazan kodu ekte resimde gönderiyorum bunun ana kartı da MB130E mi tavsiye ediyormusunuz

IMG-20190407-WA0004.jpg

O Çevrimdışı

Oz78tr

Yeni Üye
26 Nis 2019
2
45
bugun servise sordum MB120 anakart kullanılmıs sizinde önceki konularda tavsiye ettiginiz bir anakarttı ama yine de MB130E olmasini isterdim

d.t.s. Çevrimdışı

d.t.s.

Yeni Üye
20 Ocak 2019
12
50
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bu ürün pramid' in tepesi falan değil. Çok net söylüyorum. Berbat..... Haa belki bu başlık açıldığında piyasada satılan 55ud9650' ler pramid' in tepesi idi ama şuan satışta olanlar pramid' in dibi...:hayir:hayir

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bu ürün pramid' in tepesi falan değil. Çok net söylüyorum. Berbat..... Haa belki bu başlık açıldığında piyasada satılan 55ud9650' ler pramid' in tepesi idi ama şuan satışta olanlar pramid' in dibi...:hayir:hayir
Nedir canınızı bu kadar sıkan sorunlar

K Çevrimdışı

kasva_89

Yeni Üye
27 Nis 2019
8
34
Arkadaşlar merhaba.55ud9650 yi aldım,n11den 3888e mal oldu.mb130 anakart için seri numarasına kutu açıldıktan sonra mı bakabiliyoruz?Kutu üzerinde de VPAZ: diye başlayan bir numara var.O mu numarası yoksa?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tamam yan taraftaymış seri numarası.kontrol ettiğimde Ado hocamın bahsettiği mb130S anakart seri numarasına sahip.Servisi kurulum için aradım yarın dönüp gün verecekler muhtemelen.Kurulumda Tv'nin sayacına,ölü piksel testine ve bulutlanmaya dair test mi istemeliyim ? ilk tv im eksik bir şey olsun istemiyorum arkadaşlar.

DSC_0096.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0100.jpg

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kasva_89

Yeni Üye
27 Nis 2019
8
34
Ürünü 1 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorun yok.Görüntü kalitesi fena gelmedi.smart programlar hızlı değil ama seri.youtubede ultra hd yayınlar epey iyi ama indirdiğim filmlerde o kaliteyi yakalayamadım.kullandıkça deneyimlerimi aktaracağım.belki video çekerim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ürünü 1 haftadır kullanıyorum herhangi bir sorun yok.Görüntü kalitesi fena gelmedi.smart programlar hızlı değil ama seri.youtubede ultra hd yayınlar epey iyi ama indirdiğim filmlerde o kaliteyi yakalayamadım.kullandıkça deneyimlerimi aktaracağım.belki video çekerim.
Hayırlı olsun detaylı bilgiyi kullandıkça yazarsanız seviniriz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt