Vestel 55ud9200

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
Adem Bey Teşekkürler,arayıp servis kaydı oluşturdum,gelişmeleri haber ederim A Ado
Tekrar selamlar,dün bu sorunu yaşadığımda,tv ye hdmi den bağlı kablo tv setupboxtan,usb den deneyerek,youtube girerek heryerden denedim,paneldeki çizgiler kaynak değiştirsemde ekranda duruyordu,tv kapatıp açtım ( fişten sök tak yapmadım,kumanda dan aç kapa sadece ) ,dün gece yatmaya yakın elektrikler kesildi,sabaha doğru elektrikler gelmiş,bu arada prolink akım koruma prizine bağlı tv,bugün işten geldim tv açtım,çizgiler kaybolmuştu,eski haline döndü,perşembe içinde gelmeleri için servis kaydı oluşturdum,şuan bi sorun gözükmüyor,servisi iptal edeyim mi,bu sorun tekrarlarmı,servis gelse nasıl izah edeceğim durumu,geldiklerinde bir sorun göremeyecekler,değerli yorumunuzu rica ederim A Ado

Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Hocam bence iptal etmeyin sonuçta bi sorun olmasa çıkmazdı o çizgiler servis geldiğinde fotoğrafları gösterin.

Bu arada 55ud9200 2 aydır kutuda yatıyor yakın zamanda kurulum ıcın servısı cagıracagım deneyimlerimi burdan aktarırım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tekrar selamlar,dün bu sorunu yaşadığımda,tv ye hdmi den bağlı kablo tv setupboxtan,usb den deneyerek,youtube girerek heryerden denedim,paneldeki çizgiler kaynak değiştirsemde ekranda duruyordu,tv kapatıp açtım ( fişten sök tak yapmadım,kumanda dan aç kapa sadece ) ,dün gece yatmaya yakın elektrikler kesildi,sabaha doğru elektrikler gelmiş,bu arada prolink akım koruma prizine bağlı tv,bugün işten geldim tv açtım,çizgiler kaybolmuştu,eski haline döndü,perşembe içinde gelmeleri için servis kaydı oluşturdum,şuan bi sorun gözükmüyor,servisi iptal edeyim mi,bu sorun tekrarlarmı,servis gelse nasıl izah edeceğim durumu,geldiklerinde bir sorun göremeyecekler,değerli yorumunuzu rica ederim A Ado
İptal etmeyin lütfen, ortada var olan bir sorun mevcut, gelsinler, ''Götürmeye gerek yok'' dahi deseler mutlaka kayıt altına aldırın bu servis hizmetini :ok

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
İptal etmeyin lütfen, ortada var olan bir sorun mevcut, gelsinler, ''Götürmeye gerek yok'' dahi deseler mutlaka kayıt altına aldırın bu servis hizmetini :ok
Herkese selamlar, A Ado abi merhaba,dediğin gibi oldu,servis çektiğim fotoğrafları benden aldı,kayıt altına aldılar,yazılım kontrol ettiler güncel olduğunu belirttiler,tekrar etmesi durumunda haber vereceğim,tv nin incelenmesi için ozaman götüreceklermiş.
Ayrıca kısa da olsa servis tecrübesi olarak;tam zamanında geldi arkadaşlar,saçı sakalı bakımlı,elbiseleri temiz güler yüzlü iki arkadaş geldi,konuyu anlatırken sizi dinliyorlar,acele acele bakıp gidelim tarzında yaklaşmıyorlar,ilk izlenim çok önemlidir,tavır davranış olarak ve müşteri ile yüzyüze iletişim konusunda servisi başarılı buldum,teşekkürler,hoşçakalın.

P Çevrimdışı

Pirkal

Yeni Üye
17 Nis 2019
13
33
Genelgeçer tüm markalar daha yukarı daha ileri mantığıyla hareket etseler de, VESTEl de ya öngörülerinin zayıf kalması ya da bizden çok daha zeki oldukları için bizim göremediğimiz bir şeyi görüp geriye doğru yeni modellendirme yapmayı tercih etmeleri yüzünden piyasada maalesef kafa karışıklıkları oluyor.

Azıcık zekası olan, bir gram aklı olan üretim planlama mühendisi, geriye doğru modelleme yapacağına, UD9200 yerine UE veya UF9200 olarak kodlama yapar ve sahaya ''Bu daha yeni model'' algısı basardı.

VESTEL efendi sağ olsun UA UB UD olarak 9800 ve hatta 9860 lara kadar gidip, Piyasaya çıkalı daha bir ay bile olmamış televizyona yine UD ile bu sefer 9200 modeli vermeyi uygun görmüş.

VESTEL hazretlerinin mutlaka bizim bilmediğimiz bir bildiği vardır diyor ve bu konuyu geçiyorum.

Evet değerli kardeşim ürün yeni, o nedenle teknik specleri de henüz ortada yok, Öngörü olarak MB130 anakart ve karma panel ile üretilmiş, Olası HDR+DV ile muhtemel WCG destekli gelecek bir model olacaktır diye düşünüyorum.

VESTEL in genel işleyiş algıoritmasını az çok çözdüysem FRR değerinin 1800hz den aşağı olmasını beklemiyorum.

Birkaç güne kadar bu başlık altında kesin bilgileri paylaşırız :ok
Abi merhabalar, ben 7ay once 55ud9200 aldim fakat 2ay once gelen guncellemeyi yuklememle tv bi afalladi gibi, kumandayi gec algiliyor, ilk acilista kendi kendini bi resetliyor vs, yardimci olma imkanin var mi eski surumune getirme imkani var mi, sueumde bi degisiklikte yok.

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
Abi merhabalar, ben 7ay once 55ud9200 aldim fakat 2ay once gelen guncellemeyi yuklememle tv bi afalladi gibi, kumandayi gec algiliyor, ilk acilista kendi kendini bi resetliyor vs, yardimci olma imkanin var mi eski surumune getirme imkani var mi, sueumde bi degisiklikte yok.
Merhaba,ben cihazı aldığımdan bu yana hiç ellemedim,ilk açılışta ara sıra bende de reset atıyor,ayrıca netflix,youtube gezinirken kasıp ta reset attığı oluyor,formda da farklı kişilerden de aynı sorunu yazdıklarını gördüm,ya yazılımsal ya cihazın bellek vs yetersiz gibime geliyor.

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Merhaba,ben cihazı aldığımdan bu yana hiç ellemedim,ilk açılışta ara sıra bende de reset atıyor,ayrıca netflix,youtube gezinirken kasıp ta reset attığı oluyor,formda da farklı kişilerden de aynı sorunu yazdıklarını gördüm,ya yazılımsal ya cihazın bellek vs yetersiz gibime geliyor.

TV yi wifi bağlantı ile mi kullanıyorsunuz?

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Tvyi açınca kendini kapatıp tekrar açma olayına ben de birkaç defa şahit oldum. Aynı şekilde, kumandaya da biraz geç tepki veriyor gibi. Ama youtube'da şimdilik herhangi bir sıkıntı yok gibi.

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
V5 sorunları için yeni güncelleme ile bu sorunların çoğu düzeltildi
Selam, F fikoloji güncellemek gerekiyor doğru mu,görsel ekledim,servisemi güncelletelim,forumdan mı yapalım bu işlemi,teşekkürler.

90354720-899E-4435-89F6-9AE547B396D1.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt