Vestel 55UA9600 - Yeni yazılım hakkında

K Çevrimdışı

kurtsalih

Yeni Üye
7 Haz 2023
3
44
Ben formatlardım. Sonrasında Google playa bir türlü giremedim. Servisi aradım. Google bu modelin desteğini kaldırdı dediler. Tv çöp oldu dediler açıkçası. Vae mıdır nir çözümü. Yazılımla çözülür mü acaba

H Çevrimdışı

Halll 

Yeni Üye
16 Ocak 2021
34
59
Merhaba 55ua9600
Güncelleme yaptıktan sonra televizyon ana ekran geldikten sonra 5-6 saniye ekran kapanıyor.Servis ana kart değişimi yapacak.Sanırım güncelleme de sıkıntı var.

ismai.l Çevrimdışı

ismai.l 

Aktif Üye
28 Haz 2021
60
49UA9800 az önce güncelleme yaptım android sürümü 11e yükseldi şu an için bir sorun görmedim ufak değişiklikler var sadece. Ana ekranda değişiklik olmasını beklerdim.

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Ben konuyu açtığım dönemdeki güncellemeyi yapmıştım. Sorun olmamıştı.
Bunun dışında yeni güncelleme mi geldi 55UA9600 'e?
Acaba Google desteğini kesmek için mi gönderilmiş bu güncelleme?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Benim 55ua9600 da ki sürüm V0.28.31.0, Android 9 olup bu sürümde her hangi bir sorun yok. 2-3 aydan beri kullanıyorum.

Yazılım güncellemesi ekranını kontrol ettiğim zaman v1.9.1. 0 sürümü indirime hazır. Android 11 olarak görünüyor. Bu yazılımda anladığım kadarıyla sorun var. Bunu bir süre indirmek lazım.

Bilginiz olsun.

Ben konuyu açtığım dönemdeki güncellemeyi yapmıştım. Sorun olmamıştı.
Bunun dışında yeni güncelleme mi geldi 55UA9600 'e?
Acaba Google desteğini kesmek için mi gönderilmiş bu güncelleme?

H Çevrimdışı

Halll 

Yeni Üye
16 Ocak 2021
34
59
Merhaba
TV' ye özel bir durum olsa gerek gibi geldi Sayın Emmi. Yoksa kendi koşullarında downgrade yapmaları daha kolay olurdu gibi geliyor bana da.
Merhaba
Yeni sürüm Android 11 yükledim,sonrasında ana ekran geldikten sonra 5 sn içinde arka ışıklar kapandı.Tv kanallarından ses geliyordu.Farklı bir yükleme yapmaya çalıştılar ama olmadı.Servis güç kartını değiştirdi sonuç alınamadı.Yarın ana kart değiştirecek servis.

teraspy teraspy , slowfood slowfood
Merhaba
Televizyon 1.5 yıllık,anakart değişimi ileride sıkıntı yaratabilir mi üstadlarım?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Benim 55ua9600 da ki sürüm V0.28.31.0, Android 9 olup bu sürümde her hangi bir sorun yok. 2-3 aydan beri kullanıyorum.

Yazılım güncellemesi ekranını kontrol ettiğim zaman v1.9.1. 0 sürümü indirime hazır. Android 11 olarak görünüyor. Bu yazılımda anladığım kadarıyla sorun var. Bunu bir süre indirmek lazım.

Bilginiz olsun.

Vestel çağrı merkezine konuyu sordum. Herhangi bir olumsuzluk olmadığını, Google Play Store'un iptal olmadığını söylediler.

Şeytan dürttü ve 55ua9600 için Android 11 güncellemesini yaptım. Herhangi bir sorun yok şimdilik. Play Store'da duruyor olduğu gibi.

Bilginiz olsun.

A Çevrimdışı

alic1

Yeni Üye
11 Tem 2023
1
22
TV' ye özel bir durum olsa gerek gibi geldi Sayın Emmi. Yoksa kendi koşullarında downgrade yapmaları daha kolay olurdu gibi geliyor bana da.
arkadaşlar bende de finlux 55fx760 ua var geçen hafta yeni güncelleme geldi yaptım fakat ntfs desteği sona eriyormuuş çok sonradan gördüm güncelleme notlarında , tv zaten exFat desteği yokfat 32 de de 4gb üstü dosya desteği yok , tek ntfs biçimi destekliyordu flaş ım ona göre ayarlamıştım film flan vardı 4k , şuan kullanamıyorum bir çözümü var mı bunun.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
arkadaşlar bende de finlux 55fx760 ua var geçen hafta yeni güncelleme geldi yaptım fakat ntfs desteği sona eriyormuuş çok sonradan gördüm güncelleme notlarında , tv zaten exFat desteği yokfat 32 de de 4gb üstü dosya desteği yok , tek ntfs biçimi destekliyordu flaş ım ona göre ayarlamıştım film flan vardı 4k , şuan kullanamıyorum bir çözümü var mı bunun.
Linki inceleyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt