Vestel 55UA8300 Ekran Arızası

T Çevrimdışı

Themoon

Yeni Üye
23 Kas 2017
21
55ud8400 tv'mizi 2 gündür kullanıyoruz, şimdilik çok memnunuz. Ua8300'den farklı olumlu özellikleri var, mb130 anakartlı olması öncelikle. Tv daha çabuk açılıyor, smartı çok daha kullanışlı. Ve en önemlisi, eski tvden en önemli şikayetim usb'den izlerken filmleri belirli bir dakikada kesmesiydi ama bu bütün filmleri tam gösterdi ve benden 10 puanı kaptı :clap Yalnızca kumanda tuş tasarımı kötü.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
55ud8400 tv'mizi 2 gündür kullanıyoruz, şimdilik çok memnunuz. Ua8300'den farklı olumlu özellikleri var, mb130 anakartlı olması öncelikle. Tv daha çabuk açılıyor, smartı çok daha kullanışlı. Ve en önemlisi, eski tvden en önemli şikayetim usb'den izlerken filmleri belirli bir dakikada kesmesiydi ama bu bütün filmleri tam gösterdi ve benden 10 puanı kaptı :clap Yalnızca kumanda tuş tasarımı kötü.

Hafif üçgenimsi gibi bir kumandamı yoksa :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Evet o, hem kumandanın şekli hem tuş şekli hem yerleşimi kötü.. Eski tvnin kumandasını ve duvar askı aparatlarını geri istediler ama vermedik, ikisini de kullanıyoruz şimdi :kiskis

Evet özellikle cursor kullanımı için oldukça kötü tasarlanmış bir kumanda maalesef.

Hele ki toplu iğne başı kadar OK butonu yapan o mühendis kardeşimizi kutluyorum, her kurulumda kulaklarını çınlatyorum kendisinin :kiskis

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Adem Helvacı Ado T Themoon benim tv de aynı şekilde 55ua8300 yı 55ud8400 ile değişicekler. Onay verdim yalnız ud8400 de subwofer var mı var yazıyor ama 12w yazmıyor sordum +12w yok dediler ses olarak önceki ile çok fark olur mu Ado hocam . Themoon siz ses farkını hissettiniz mi?

Geri
Üst Alt