Vestel 55u9500 ses tuşu gecikmesi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Pardon şimdi fark ettim o linki. Benim yapmam da garanti açısından bir sorun teşkil edermi servisi mi çağırmalıyım. Yazılımı kendim hallederim onda sıkıntı yok
TV ekranında bı uyarı ;
Yazılım yükseltmek istermisiniz ?
Cevabınız ne olurdu ?

Sorun olsa yazılımları burada biz paylaşmayız.
Dün kontrol ettiğimde 15k indirme olmuş bu indirenler sorun yaşasa idi bizi vururlardı ?
Yazılım orjinal sorun yok ?

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
TV ekranında bı uyarı ;
Yazılım yükseltmek istermisiniz ?
Cevabınız ne olurdu ?

Sorun olsa yazılımları burada biz paylaşmayız.
Dün kontrol ettiğimde 15k indirme olmuş bu indirenler sorun yaşasa idi bizi vururlardı ?
Yazılım orjinal sorun yok ?
Allah sizden razı olsun vallaha. siz olmasanız ne yapacağı belli olmayan servisten başka yardımcı olacak kimse bulamam. Yazılımı yükleyeceğim inşallah düzelir şu kasma olayı ?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Boşa uğraşmayın pille

Bu sıkıntı son versiyon yazılımla geldi kaç gündür yazacam yazamadım :)

Kısa çözümü tv nin enerjisini kesmek netflix de bellek sanırım yetersiz kalmaya başladı mb230 da 15 20 tane film üzerinde gezin ufak özet geçiyor onları izleyerek gidin bir müddet sonra tv yanıt vermeyi kesiyor daha dün gece başıma geldi tv yi fisten çekmek zorunda kaldım vakit bulup fabrika yazılıma dönmeyi planlıyorum

Hatta son versiyon da çok fazla gökyüzü görüntüsü olan filmlerde mavi tonlamaları felaket kötü bence

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Boşa uğraşmayın pille

Kısa çözümü tv nin enerjisini kesmek netflix de bellek sanırım yetersiz kalmaya başladı mb230 da 15 20 tane film üzerinde gezin ufak özet geçiyor onları izleyerek gidin bir müddet sonra tv yanıt vermeyi kesiyor daha dün gece başıma geldi tv yi fisten çekmek zorunda kaldım vakit bulup fabrika yazılıma dönmeyi planlıyorum

Hatta son versiyon da çok fazla gökyüzü görüntüsü olan filmlerde mavi tonlamaları felaket kötü bence
Menü geçişleri vs hızı nasıl sizde. bende dikkat çekecek kadar yavaş. Smart tv sonuçta bir telefon veya bilgisayar performansı beklememek lazım. ama aynı televizyondan bir başka kullanıcı çok hızlı bende bir sorun yok demişti.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Menü geçişleri vs hızı nasıl sizde. bende dikkat çekecek kadar yavaş. Smart tv sonuçta bir telefon veya bilgisayar performansı beklememek lazım. ama aynı televizyondan bir başka kullanıcı çok hızlı bende bir sorun yok demişti.

Bende menüler de vs problem yok

Netflix de bahsedilen problem var

Youtube bazen açılmıyor bir kaç kere denemek gerekiyor

Tivibu go bazen açılmıyor tv siyah ekranda kalıyor kendi kendine Reset atıyor tv

FOX tv de hbb açık ise kanal değişiminde ses tuşu çalışmıyor bir üst kanala gidip geri gelmek gerekiyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Boşa uğraşmayın pille

Bu kart Vestel'in başına bela oldu herhalde. :kiskis

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Normal tv izlerken kumandayı alakasız bir yere tutsam dahi sıkıntısız tepki verirken youtube vs gibi smart kısımda nedense algılamıyor.

Geri
Üst Alt