Vestel 55CU9550 Curved tv Led bar arizasi

Y Çevrimdışı

YAMAN74

Yeni Üye
6 Eki 2020
5
46
Vestel 55CA9550 ekran saginda 4 led mavi range donustu.Vestel hepsiburada da 58U9500 kopru 3720 liraya satilan tv yi 3496 tl verin TV yi degistirelim dediler.Ne onerirsiniz.Yani benim TV yi 224 lira deger bicmis gibi solcular.?

Screenshot_20201006-125048_WhatsApp.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Modeli gördüm ledler aklıma geldi? resme bakmadım bile, yanlış bir model dandik bir öneri. Vestel uçmuş.
Önceden bu TV yerine android verirlerdi (garantisi olanlarda)
58u9400 olsa bı nebze evet derdim ama ona da gerek yok 200 TL için neden 1 yıl eksik garanti alasın?
En iyisi sıfır al 3 yıl garantisi olsun

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
sizin televizyonunuzu geriye alip yeni tv nin fiyatindan 224 tl mi düsecekler ,dogru mu anladim ? eger dogru ise tv nizin led bar 12 li takimi 504 tr fiyatla internette satista su anda, bence tamir etme/ettirme konusunu arastirin önce..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sizin televizyonunuzu geriye alip yeni tv nin fiyatindan 224 tl mi düsecekler ,dogru mu anladim ? eger dogru ise tv nizin led bar 12 li takimi 504 tr fiyatla internette satista su anda, bence tamir etme/ettirme konusunu arastirin önce..
Abi çok zahmetli ben bu TV ye LED değiştirecek olsam en az 600 TL sadece onarım işçiliği alırım.
O ledler de çok kaliteli olmayabiliyor. Benim bı tanesi ile başım belaya girmişti. Crved olma nedeni ile lümen farkı kaynaklı bazı yerler sapitmisti

Y Çevrimdışı

YAMAN74

Yeni Üye
6 Eki 2020
5
46
Modeli gördüm ledler aklıma geldi? resme bakmadım bile, yanlış bir model dandik bir öneri. Vestel uçmuş.
Önceden bu TV yerine android verirlerdi (garantisi olanlarda)
58u9400 olsa bı nebze evet derdim ama ona da gerek yok 200 TL için neden 1 yıl eksik garanti alasın?
En iyisi sıfır al 3 yıl garantisi olsun
Sizinle farklı platformlarda karşılaşmak istemeyiz Ayhan Bey, tüm ürünlerimizin her zaman arkasında olduğumuz gibi siz değerli müşterilerimizin de daima yanındayız. Kaydınızı kontrol ettiğimde, 58U9500 ürünün 3.496 TL karşılığında gönderilebileceği bilgisi yer alıyor. Bu ürünü onayladığınızda size değişim ürünü olarak sıfır, 2 yıl garantili şekilde gönderilecek.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
F fikoloji hocam bizim 5 yıllık Samsung H6500 ilk açıldığında sağ üst köşede böyle titreme oluyor Led kaynaklı bir problemin başlangıcı olabilir mi? TV ısınınca düzeliyor cihaz edge led bu arada.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sizinle farklı platformlarda karşılaşmak istemeyiz Ayhan Bey, tüm ürünlerimizin her zaman arkasında olduğumuz gibi siz değerli müşterilerimizin de daima yanındayız. Kaydınızı kontrol ettiğimde, 58U9500 ürünün 3.496 TL karşılığında gönderilebileceği bilgisi yer alıyor. Bu ürünü onayladığınızda size değişim ürünü olarak sıfır, 2 yıl garantili şekilde gönderilecek.
O yüzden dedim 3 yıl varken neden 2 ye düşesin?
Mantıksız bir öneri olmuş

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam bizim 5 yıllık Samsung H6500 ilk açıldığında sağ üst köşede böyle titreme oluyor Led kaynaklı bir problemin başlangıcı olabilir mi? TV ısınınca düzeliyor cihaz edge led bu arada.
Aynen olabilir video alabilirsek daha iyi olur. Dikkatimiz şu olacak, titreme diye kast ettiğimiz kısımda karanlık mi oluyor?
Görüntü mu gidiyor?
Görüntü mu titriyor?
O dan sonra daha da netlestiririz

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Aynen olabilir video alabilirsek daha iyi olur. Dikkatimiz şu olacak, titreme diye kast ettiğimiz kısımda karanlık mi oluyor?
Görüntü mu gidiyor?
Görüntü mu titriyor?
O dan sonra daha da netlestiririz
Sanki parlaklık değişiyor gibi her zaman yapmıyor yani şimdilik bir sıkıntı yok ama merak ettim ne problem olabilir diye. Panelde bir farklılık göremiyorum o bölgede hızlı bir şekilde ışık seviyesinde değişim oluyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ben önerilen tv yi satin almayi düsünsem bile 224 tr icin tv yi geri vermeyi tercih etmezdim, öncelikle 2.el olarak ya komple ya parca parca satmayi denerdim,Eger tamir ettirilme secenegi düsünülürse maksimum 1500 civari maliyet cikiyor görünüyor..Karar sizin..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt