Vestel 55 ud 9400 paneli Dolby vision uyumlumu

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
tavsiye-240.png

Sen eski versiyonu kullanıyorsun ,yenisini indir pcde kalsın :ok

Hocam bu sadece harf numara olan menünün içeriğini nasıl görüyoruz ?

R Çevrimdışı

raashet

Yeni Üye
16 Ağu 2021
10
benim profilede dolby vision true hdr true oled var bir de o false true yapsam sıkıntı olur mu? Yazılım modlama ayarlarında kapalı olup açılmasında fayda olacak ayarların paylaşıldığı bir konu var mı? Ben şu an sadece prime video açtım başka bir şey yapmadım, bilmediğimiz kapalı güzel özellikler varmı? Teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
benim profilede dolby vision true hdr true oled var bir de o false true yapsam sıkıntı olur mu? Yazılım modlama ayarlarında kapalı olup açılmasında fayda olacak ayarların paylaşıldığı bir konu var mı? Ben şu an sadece prime video açtım başka bir şey yapmadım, bilmediğimiz kapalı güzel özellikler varmı? Teşekkürler.
Panel & anakart desteklemediği müddetçe bir işe yaramaz.
Ayrıca her özelliği açmaya kalkmanız da yazılımı sorunlu hale getirebilir bilginiz olsun.
Sonra tv boot döngüsüne girer, açmak için servise veya tamirciye muhtaç kalırsınız.

Hardware profile dosyasıyla oynamanızı zaten tavsiye etmem.
Orası daha tehlikeli. TV'yi çöp edebilirsiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
benim profilede dolby vision true hdr true 1 - oled var bir de o false true yapsam sıkıntı olur mu? 2- Yazılım modlama ayarlarında kapalı olup açılmasında fayda olacak ayarların paylaşıldığı bir konu var mı? Ben şu an sadece prime video açtım başka bir şey yapmadım, 3- bilmediğimiz kapalı güzel özellikler varmı? Teşekkürler.
1- Evet olur.
2- Kimsenin aklına öyle bir konu açmak gelmedi maalesef :)
3- Yok sanırım.

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Bu servis menü resmi ilgili tv ye ait ise linkteki güncel yazılımını denesin.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

1505 İle yüklenecek
Herkese merhabalar en güncel yazılım yükledim V3 serisinin ait yine de olmadı dolby vision Demek ki panel ve anakart uyumlu değil tekrardan v3'ün 35li yazılımın yükledim çünkü 35 serisi daha keskin daha net renkleri Herkese Çok teşekkür ederim

20210827_192818.jpg
20210827_192732.jpg
20210827_192611.jpg

cevap verenlere

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt