Vestel 49ud8200 Kapanıyor

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Kronik sorun arkadaşlar hepsinde var.Kendi kendine kapanma ,resetleme , Wifi kartı arızası,renklerde kırmızıya dönme , kanal değiştirirken donma ne ararsan var işin garibi çözümleri de yok kendileride farkındalar ama yokmuş gibi davranıyorlar.Gidin tüketici mahkemesine arayın hakkınızı.Adam akıllı ürün yapmadan satışa sunup insanları mağdur ediyorlar.

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
Kronik sorun arkadaşlar hepsinde var.Kendi kendine kapanma ,resetleme , Wifi kartı arızası,renklerde kırmızıya dönme , kanal değiştirirken donma ne ararsan var işin garibi çözümleri de yok kendileride farkındalar ama yokmuş gibi davranıyorlar.Gidin tüketici mahkemesine arayın hakkınızı.Adam akıllı ürün yapmadan satışa sunup insanları mağdur ediyorlar.
hocam sadece açılışta reset var. gördüğüm kadarıyla çoğu kişide bu sorun var. yeni yazılımı bekleyeceğim. düzelmez ise servis çağıracağım.

tv ye apple tv bağlı olduğu için monitör gibi kullanıyorum. daha wifi yi bile ayarlamadım. uydu kullanmıyorum. bunları da deneyeceğim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ilaveten bundan önceki televizyonum 2010 yılında aldığım 32" fhd japon üretimi toshiba idi. 9 yıl sıfır sorun kullandım. hala daha sağlam ve çalışıyor. bende saf gibi bütün tvler bendeki toshiba gibi olacak diye hayal ediyordum.

aldığım vestel tv evet görüntü kalitesi güzel. tatmin ediyor. smart biraz yavaş ve malzeme kalitesi eski toshiba'lara göre kötü. eskisi 32" olmasına rağmen ayağı 2mm metal üstü plastik kaplama idi. bu vestel komple plastik. arka kapak ise ince bir sac.

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Vestelin kullanmış olduğu Anakartlar sıkıntılı sorun bir değil bir kaç durumda kendini gösteriyor.Kullanici bunu yaşayarak tecrübe edecektir.Sorunlar yazılımsal değil maalesef donanımsal..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bizim gördüğümüz arıza wifi kablosu yada kartı arızası, belirtilen değer dışında akım çekiyor veya yanlış akım geliyor bu da tvye ilk açılışta kapanma sorunu oluşturuyorlar, yazılım üzerinde çalışıp sorunu yazılımsal çözmeye çalışıyorlar. umarım başarılı olurlar

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
bizim gördüğümüz arıza wifi kablosu yada kartı arızası, belirtilen değer dışında akım çekiyor veya yanlış akım geliyor bu da tvye ilk açılışta kapanma sorunu oluşturuyorlar, yazılım üzerinde çalışıp sorunu yazılımsal çözmeye çalışıyorlar. umarım başarılı olurlar
Aynen ustam daha önceki 49 ud8200 de söylediğiniz arızadan dolayı tamire gitti degisim oldu.bunu yeni aldım bundada her zaman olmasada bazen kumandayla açtığımda 1 dakika bile olmadan kendini resetliyor.umarim düzeltirler.

B Çevrimdışı

Berkcanzohre

Yeni Üye
26 Ara 2019
10
28
Aynı sorun bende de vardı 55ud8200 ilk açılışta kendi kendine kapanıyordu wifi kartı değişti sorun düzeldi fakat bu sefer de cihazın sesi kısıldı öncesinde 30 ses ayarında iyi kalite ses alırken şimdi 100 e getiriyorum sesi baya kısık geliyor

Geri
Üst Alt