Vestel 49ud8200 Kapanıyor

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
Selamlar. Tv yi alalı birkaç hafta oldu. Hergün tv ilk defa açıldığında açıldıktan 1 dk sonra kapanıp hemen kendi kendine tekrar açılıyor. Gün içinde asla bu sorunu yapmıyor. Tv yi apple tv ile kullanmaktayım. Yardımınızı rica ederim.

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
IMG-20190917-WA0009707c4e5cecb53ac1.jpg

IMG-20190917-WA0008456cf1d5788f02ca.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

vpaz tam okunmuyor. 2027 4585

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
yazılım en güncel seviyede, bunun dışında servisten destek almanız daha mantıklı helede bunu belgeler seniz yani video kaydı şeklinde daha da güzel olur.
he servise gitmeden denemek istersen
apple tv kullanıyorum dedin bunu ilk açınca kapanıyor dediğin için çıkar, kendi uydu alıcısı ile kullan, varsa harici bunları teker teker dene
sorun devam ederse servis ile irtibata geçip bu konu hakkında ne yapacaklar bizle paylaş garip bi durum :)

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
selam,
yazılım en güncel seviyede, bunun dışında servisten destek almanız daha mantıklı helede bunu belgeler seniz yani video kaydı şeklinde daha da güzel olur.
he servise gitmeden denemek istersen
apple tv kullanıyorum dedin bunu ilk açınca kapanıyor dediğin için çıkar, kendi uydu alıcısı ile kullan, varsa harici bunları teker teker dene
sorun devam ederse servis ile irtibata geçip bu konu hakkında ne yapacaklar bizle paylaş garip bi durum :)
Aynı tv den bendede var ve aynı proplem var.

Bende ekstra hicbir aygıt yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
5.7.20 de bı şikayetler geliyor vestele bildirdik, sonuç bekliyor uz
aynı sorunlar bende de vardı hatırlarsanız ben daha teknik servisi çağırmadım ama yakında arıyacağım servisi. Siz de sadece tv kendi kendine reset atıyorsa kapanıp acılıyorsa dua edin bende bu sorunun yanında kablosuz erişime de bağlanmıyor. hadi diyelim yanlıslıkla bağlandı tv kendi kendine yine reset atıyor kapanıp acılıyor .s .s
yani güncelleme kaynaklı sorun eski sürüme dönebiliyorsanız dönün yoksa bu sekilde kullanmaya devam :) ya da garantiliyse teknik servise :p

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bendede vestelin farklibi modeli var ilk acilista reset atiyor malesef vestel tvlerin kronik sorunu bu ama bence dert edilcek bisi degil sonucta gun icinde yapmiyor

Geri
Üst Alt