Vestel 49UD4200 İnceleme

F Çevrimdışı

fatihdrk

Yeni Üye
13 Mar 2019
8
34
tekrar merhaba benim bir sorum olacak 3D smart 42pf9060 42 led tv nefilix yok yükleme yapabilirmiyim.

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
ben dinamikte kullanıyorum ve memnunum ama bazı arkadaşlar bu ayarların netfilix vs gibi uygulamalarda bu ayarların geçersiz olduğunu söylüyor, siz yine bu ayarlar içinde değişiklik yapabiliyorsunuz
Merhaba,yorum ve bilgilendirme için öncelikle teşekkür ederim.
Aslında sorma istediğim tam olarak şuydu;örneğin SPOR modunda daha akıcı görüntü,OYUN modunda daha stabil görüntü vs gibi..
Bu ayarların parlaklık,renk vs dışında ekran akıcılığına bir etkisi olup olmadığını anlamaya çalışıyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,yorum ve bilgilendirme için öncelikle teşekkür ederim.
Aslında sorma istediğim tam olarak şuydu;örneğin SPOR modunda daha akıcı görüntü,OYUN modunda daha stabil görüntü vs gibi..
Bu ayarların parlaklık,renk vs dışında ekran akıcılığına bir etkisi olup olmadığını anlamaya çalışıyorum.
he yok sadece görüntü iyleştirmedir, akıcılıkla etkisi olan durum ekran ayarlarında gürültü azaltma vs seçenekleri varsa performansda değişiklikler oluyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
tekrar merhaba benim bir sorum olacak 3D smart 42pf9060 42 led tv nefilix yok yükleme yapabilirmiyim.
Tekrar merhaba derken,tvyi kurtardıktan sonra mı tekrar merhaba dedin :gul
selam, öyle bir telev,zyonun var ki bu televizyonun ciğerini söken teraspy teraspy formumuzdadır. seni şu formlara yönlendireyim :
https://tavsiyeforumu.com/forum/tv-modifiye.419/
isteklerinizi burada araştırabilir sorabilirsiniz
Aynen doğru sevgili fikoloji,bugün tam 5 kez yeniden kurulum yaptım,çeşitli programlar yükledim de (olmadı tabii)
Hadi kaçtım buradan,konuyu sabote etmeyeyim :haha1

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
Merhaba,dün kalan eşyalarımı yeni yaşayacağım eve taşıdıktan sonra ( pc,ps4 vs.. ) merak ettiğimden tv ye PS4 ( eski fat kasa PRO değil ) ü bağladım ve 10 dk kadar bir kaç oyuna girip çıkarak ekranı kontrol ettim,ekranda hafif ghosting mevcut,ben artık idare etmeye çalışıcam ancak uzun süre oyun oynayacakların aklında bulunsun,memnun etmeyebilir, yazmak istedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt