vestel 49 ud9500 almayı düşünüyorum ne dersiniz

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
Taunus Taunus, ok alimde kurtulayım artık. az önce bende çiçek sepeti sitesinde sizin tv sehbasının aynısını gördüm:ok

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
Taunus Taunus, bahseddigim magzada zaten 9360 yok 9500 var normal satış fiyatından 700tl indirimle önümüzdeki hafta alıcam fotograflar atarım buraya ilgin için çok teşekkür ederim :clap2

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Taunus Taunus, bahseddigim magzada zaten 9360 yok 9500 var normal satış fiyatından 700tl indirimle önümüzdeki hafta alıcam fotograflar atarım buraya ilgin için çok teşekkür ederim :clap2
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın dünyada bana göre zor olan kararsızlık karar verdiğine göre seçimini yaptınız rica ne yaptıkki elimden aklım erdikce yardımcı olmaya çalıştık

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayırlı Uğurlu Olsun Kardeş güle güle kullan diycem şimdi hep gülersen komşular delimi bu ne der :hihi:hihi:hihi

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
tekrar merhaba arkadaşlar tv yi aldım bugün geldi yarın da servis gelip montajını yapacak. yanlız bir sorun var kutunun ön yüzü darbe almış delinmiş panele zarar geldimi bilmiyorum vestel servisi geldigi zaman ögrenebilecegim eger geldi ise ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.

20191106_2201191487.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
tekrar merhaba arkadaşlar tv yi aldım bugün geldi yarın da servis gelip montajını yapacak. yanlız bir sorun var kutunun ön yüzü darbe almış delinmiş panele zarar geldimi bilmiyorum vestel servisi geldigi zaman ögrenebilecegim eger geldi ise ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.

20191106_2201191487.jpg

Geldi ise rapor tutsunlar, satıcıdan değişim isteyin.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

20191106_2201191487.jpg
Selam hayırlısı olsun,
İnternetten aldı iseniz kargo tutanağı tutturunuz. Serviste kontrol eder rapor düzenler bu 2 raporu satıcı ile paylaşırsınız

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
Selam hayırlısı olsun,
İnternetten aldı iseniz kargo tutanağı tutturunuz. Serviste kontrol eder rapor düzenler bu 2 raporu satıcı ile paylaşırsınız
hayır magzadan aldım ama kendileri ups ile gönderdiler. ups firması binanın önüne televizyonu bırakmış ben evde yoktum annem vardı kargo görevlisi daireye kadar çıkarmayı reddetmiş komşularda devreye gimişler öyle daire kapısının önüne çıkarmış baya olay olmuş ne teslim belgesi ne imza. teslim edildigine dair hiçbirşey yok. nasıl iş anlamadım tv yi aldıgım firmaya şikayet ettim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
hayır magzadan aldım ama kendileri ups ile gönderdiler. ups firması binanın önüne televizyonu bırakmış ben evde yoktum annem vardı kargo görevlisi daireye kadar çıkarmayı reddetmiş komşularda devreye gimişler öyle daire kapısının önüne çıkarmış baya olay olmuş ne teslim belgesi ne imza. teslim edildigine dair hiçbirşey yok. nasıl iş anlamadım tv yi aldıgım firmaya şikayet ettim.
Böyle Bir Saçmalık Görülmedi ya UPS gibi Bir Kargo Şirketi Hemde Hakkınızı Arayın derim ben Ne demek kapının önüne atmış gitmiş Terbiyesiz Herif Ya Ben olsam Yaptığı Hareketi Burnundan Fitil Fitil Getirrim Tv yi açmayın hocam servis geldiğinde baksın.

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
Böyle Bir Saçmalık Görülmedi ya UPS gibi Bir Kargo Şirketi Hemde Hakkınızı Arayın derim ben Ne demek kapının önüne atmış gitmiş Terbiyesiz Herif Ya Ben olsam Yaptığı Hareketi Burnundan Fitil Fitil Getirrim Tv yi açmayın hocam servis geldiğinde baksın.
Zaten şikayet ettim ayrıca kutu delinmiş tahminim farkedip paniklediler ne imza ne teslim belgesi hiç birşey yok aslında resmi olarak bana tv yi teslim etmediler?ilginç bir durum.

Geri
Üst Alt