vestel 49 ud9500 almayı düşünüyorum ne dersiniz

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
merhaba arkadaşlar iki hafta sonra tv alıcam yaklaşık iki aydır araştırıyorum ve araştırdıkca kafam iyice karıştı. benim tv den beklentilerim ilk önce wep sitelerinden ve usb den 1080p 4k film belgesel vb seyredebilmeliyim. tv yi karşıdan seyredecegim kanal geçiş hızı beni çıldıtmamalı aşırı parlak görüntüden hoşlanmıyorum mümkün olduguca renkler dogal olsa iyi olur.
ilk önce lg düşündüm görüntüye hayran kaldım ama yorumlarda okudugum kadarıyla wp de fim izlerken bellek hatası veriyormuş lg tv ler
LG 49SM8000PLA 49
ikinci olara samsunglarda kanal geçişleri çok yavaş oldugu konusunda çok şikayet var. ayrıca renkler bana pek gerçekci gelmedi ve bazı video formatlarını desteklemedigini ögrendim.
Samsung 43RU7400 43
son olarak vestel i düşündüm geçen yıl kardeşeime 43ud9200 aldık sorusuz çlışıyor bunu referans alarak başlıktaki 49ud9500 almayı düşünüyorum vestel magzalarında yok yorumda bulamadı. arkadaşlar aranızda ud9500 kullanan veya bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olun.

Basri Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
1 yıldır 9400 kullanıyorum çok memnunum ben de sizin gibi usb den flim seyretmeyi severim şimdiye kadar sorun çıkartmadı yanlız 3 tb lık hardisc i oynatmadı buradaki sağolsun arkadaşların yardımıyla halletik renkler konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü zevkler fark eder

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
Vestelin UD9360 serisindende alabilirsiniz.
Ud 9360 larda sorunlar olduğunu bir yerlerde okumuştum siz kullanıyormusunz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar lg'lerdeki bellek hatası konusundaki sorunu çözebilen varmı?

Arkadaşlar lg'lerdeki bellek hatası konusundaki sorunu çözebilen varmı?
1 yıldır 9400 kullanıyorum çok memnunum ben de sizin gibi usb den flim seyretmeyi severim şimdiye kadar sorun çıkartmadı yanlız 3 tb lık hardisc i oynatmadı buradaki sağolsun arkadaşların yardımıyla halletik renkler konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü zevkler fark eder
Wep sitelerinde film izlerken sorun oluyormu

Son düzenleme:
Basri Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
genellikle torrenten indirdiğim yüksek kaliteli (4k gibi) flimler seyrediyorum ama bir kaç kez dizi seyrettim ayrıca sürekli netflix izliyor bizim çocuklar hiç bir problemle karşılaşmadık yanlız klavye uygulaması rezalet eğer vestel alırsanız uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi tavsiye ederim

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
genellikle torrenten indirdiğim yüksek kaliteli (4k gibi) flimler seyrediyorum ama bir kaç kez dizi seyrettim ayrıca sürekli netflix izliyor bizim çocuklar hiç bir problemle karşılaşmadık yanlız klavye uygulaması rezalet eğer vestel alırsanız uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi tavsiye ederim
Tv niz ud9500 mü görüntü kalitesi nasıl? İnternette sörf yapmayı düşünmüyorum zaten film dizi seredebilim yeter.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Web sitelerinden film/dizi izleme diyorsanız, Vestel'lerden uzak durmanız gerektiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Ama Netflix, Youtube, PuhuTV, BluTV, Amazon Prime vs ile USB üzerinden izleme yapacaksanız gayet iş görür.

Taunus Çevrimiçi

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
9 serisine bakabilirsiniz 49 ud 9300 ve 49 ud 9400 hepsiburda var inceleyin isterseniz Ben geçen sene 55 ud 9400 aldım gayet güzel panel ise VA paneli Samsungun tavsiye ederim hdr mevcut web tarayıcı olarak insanına zevk vermiyor YouTube gibi uygulamalar sorunsuz çalışıyor takılmadan

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
9 serisine bakabilirsiniz 49 ud 9300 ve 49 ud 9400 hepsiburda var inceleyin isterseniz Ben geçen sene 55 ud 9400 aldım gayet güzel panel ise VA paneli Samsungun tavsiye ederim hdr mevcut web tarayıcı olarak insanına zevk vermiyor YouTube gibi uygulamalar sorunsuz çalışıyor takılmadan
cahilligime ud9500 9300 ve 9400 den daha üst seviye degilmi

Wide Color Gamut destekli bir model tavsiye ederim.
marka model tavsiyenizi bekliyorum

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Bende vestel ud9500 almayı düşündüm sonra vatan bilgisayar dan 4200 tl ye Philips 50PUS7304 android tv aldım. Android kutuya yüklediğim program lari kurdum şu an memnunum.

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
baştanda belirttiğim gibi benim tv 49ud 9400
9400 ile 9500 arasında farklar nedir bilginiz varmı pannel performans vb gibi arada 500tl fark var.

Bende vestel ud9500 almayı düşündüm sonra vatan bilgisayar dan 4200 tl ye Philips 50PUS7304 android tv aldım. Android kutuya yüklediğim program lari kurdum şu an memnunum.
android kutu derken extra bir cihaz dan bahsediyorsunuz sanırım. teknosa dan baktım 4800tl şu anda ilginiz için teşekkür ederim.

samsung lar nasıldır sitelerden film seyretmek için ve uydu kanalları arasında geçiş hızı tavsiyeniz varmı.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt