vestel 49 ud9500 almayı düşünüyorum ne dersiniz

1 Çevrimdışı

10vil

Aktif Üye
7 Kas 2019
138
43
merakla bekliyoruz 9500 ü hayırlı olsun kardeşim.. video çekebilirsen güzel çok iyi olur

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Hayırlı olsun zaten arkadaşlar gerekeni söylemişler umarım tivinizi zevk alarak izlersiniz

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
merakla bekliyoruz 9500 ü hayırlı olsun kardeşim.. video çekebilirsen güzel çok iyi olur
Evet bende düşünüyorum ufak bir inceleme yapmayı. almayi düşünenlere yardımcı olmak için.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun zaten arkadaşlar gerekeni söylemişler umarım tivinizi zevk alarak izlersiniz
İlginiz için çok teşekkür ederim taunus

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
tekrar merhaba arkadaşlar tv yi aldım bugün geldi yarın da servis gelip montajını yapacak. yanlız bir sorun var kutunun ön yüzü darbe almış delinmiş panele zarar geldimi bilmiyorum vestel servisi geldigi zaman ögrenebilecegim eger geldi ise ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.

20191106_2201191487.jpg
Sonuç ne oldu bı problem çıktı mı

S Çevrimdışı

serkan123

Yeni Üye
26 Eki 2019
26
46
nasıl kuruldumu 9500 görüntü nasıl
Evet kuruldu trt 4 k çok iyi, hd ve hd olmayan kanalların görüntü kalitesi kanaldan kanala farkediyor nedenini bilmiyorum genel olarak güzel. Kanal geçışleri hızlı,Menü hızlı sade ve şık tasarlanmış beğendim, internet tarayıcısı hızlı sade pek ayar yok, youtube açılışı 6 7 saniye yi buluyor ama girdikten sonra akıcı oluyor, kumanda şık güzel ama wepte gezmek iş gence gibi wpte çok gezecekseniz mause kullanmak gerek, usb den daha Video izleme fırsatım olmadı özetlersek vestel hızlı bir tv yapmış görüntü kalitesi süper müthiş diyemem ama genel olarak beğendim Panel anakart vb teknik bilgileri bilmiyorum, en kısa zamanda fotoğraf lar atıcam.

Sonuç ne oldu bı problem çıktı mı
Hayır problem çıkmadı vestel personeli gayet ilgiliydi ilgin için teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet kuruldu trt 4 k çok iyi, hd ve hd olmayan kanalların görüntü kalitesi kanaldan kanala farkediyor nedenini bilmiyorum genel olarak güzel. Kanal geçışleri hızlı,Menü hızlı sade ve şık tasarlanmış beğendim, internet tarayıcısı hızlı sade pek ayar yok, youtube açılışı 6 7 saniye yi buluyor ama girdikten sonra akıcı oluyor, kumanda şık güzel ama wepte gezmek iş gence gibi wpte çok gezecekseniz mause kullanmak gerek, usb den daha Video izleme fırsatım olmadı özetlersek vestel hızlı bir tv yapmış görüntü kalitesi süper müthiş diyemem ama genel olarak beğendim Panel anakart vb teknik bilgileri bilmiyorum, en kısa zamanda fotoğraf lar atıcam.

Hayır problem çıkmadı vestel personeli gayet ilgiliydi ilgin için teşekkür ederim.
o zaman hayırlı uğurlu olsun, cihaz hakkında konu açıp görüşleriniz, görsellerinizi paylaşırsan seviniriz, sizden sonrası için alacak olanlara yol göstermeniz iyi olacaktır :)

E Çevrimdışı

emrahsnr

Aktif Üye
15 Ara 2019
85
44
merhabalar.
60 yaşını deviren annem-babam için 55" bir TV düşünüyoruz. İki kişler ama tek tv ytmiyormuş :)
Ağırlıklı olarak TV yayını, dsamrt, tivibu izlenecek. Vestel55ud9500 nasıldır sizce? Şu an samsung 40c650 kullanıyorlar. 2010da aldık sanırım. Çok net bir görüntüsü var tv yayınlarında bile. Bu yüzden yeni tvde hayal kırıklığı yaşasınlar istemiyorum.
Vestele ön yargılıyım biraz. kendim 65" LG oled kullanıyorum. Tabi isterdim onlara da sony xg serisi falan almayı ama, babam kesinlikle istemiyor o fiyatlarda bir TV. Max bütçe 5 bin, hatta daha ucuza olursa daha iyi olur diyor. Şimdi 4 bin küsürlere samsungun giriş seviyesi RU serileri var...ama 4-5 bin tl de giriş seviye bir tv vermelerini istemiyoum.

bu vestel 55UD9500ü alsak, memnun kalırlar mı? 50 hz olması sorun yaratır mı acaba?

Geri
Üst Alt