VESTEL 32HB5000 32" TV VESTEL yazısından sonra açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

ridcannnn

Yeni Üye
28 Mar 2020
5
31
Herkese merhabalar,

Korona virüsün peek olduğu bugünlerde VESTEL marka TV de VESTEL yazısı geliyor fakat sonrasında açılmıyor

Model:32HB5000 32"
Seri No:7898662700783

forumdaarattırdım panelin mb140 olabileceğini düşündüm Carbon MB140 denedim yükleme bitmiyor
Kurtama yazılımı denedim olmadı yine yükleme bitmiyor saatlerce
full denedim yine olmadı
acaba mb82 mi dedim oda yükleme hiç başlamadı

yanlış yazılımı mı deniyorum yoksa anakartta problem mi var

Teşekkürler

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
carbon olanını yükleyebilirsiniz.

R Çevrimdışı

ridcannnn

Yeni Üye
28 Mar 2020
5
31
Size full yazılım lazım seri no paylaşırsanız ustalarımız yardımcı olur.

Seri No paylaştım hocam cevabınız için teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yükledim hocam usb ile ama Yükleme sonlanmıyor aynı şekilde.

R Çevrimdışı

ridcannnn

Yeni Üye
28 Mar 2020
5
31

Yükledim hocam usb ile ama Yükleme sonlanmıyor aynı şekilde.
ful
Kullanıcılar için gizli metin: TEKNOwest 

Teşekkürler Hocam yüklendi ve çalıştı Allah razı olsun :)

Corona virusu canlı yayınladığım bir kanalım var. Buradan sizler de bilgilenebilirsiniz. Tavsiye Forumu sitesini videonun açıklamalarında da paylaşacağım ki herkes faydalansın bu güzel siteden aynı zamanda da backlink olarak seo konusuda sizlere faydalı olsun daha fazla insana erişim sağlasın inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

birola

Yeni Üye
23 Nis 2020
9
50
merhabalar vestel 32HB5000 serisi tv uydu kablosundan su girdi açılışda vestel logosu var sonra sinyal yok yazısı ve kapanma geri sayımı görünüyor yazılım ile kurtarma şansımız varmıdır?kumandaye her bastığımda ekrandaki geri sayım logosu gidip geliyor ama başka birişlem yapılamıyor seri numarası 7942638 701164 ana kart arızası büyükse forumda bulabilirmiyiz

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
merhabalar vestel 32HB5000 serisi tv uydu kablosundan su girdi açılışda vestel logosu var sonra sinyal yok yazısı ve kapanma geri sayımı görünüyor yazılım ile kurtarma şansımız varmıdır?kumandaye her bastığımda ekrandaki geri sayım logosu gidip geliyor ama başka birişlem yapılamıyor seri numarası 7942638 701164 ana kart arızası büyükse forumda bulabilirmiyiz
Bu kabloyu başka bir cihazda denedinmi acaba ,yani lnb'den sinyal alınıyor mu :alala
Cevap "evet" ise tv tuner yanmıştır ,kart değişecek ,cevap "hayır" ise lnb bozulmuştur ,düşük ihtimal ama denemekte fayda var :ok

B Çevrimdışı

birola

Yeni Üye
23 Nis 2020
9
50
Bu kabloyu başka bir cihazda denedinmi acaba ,yani lnb'den sinyal alınıyor mu :alala
Cevap "evet" ise tv tuner yanmıştır ,kart değişecek ,cevap "hayır" ise lnb bozulmuştur ,düşük ihtimal ama denemekte fayda var :ok

lnb sağlam bu tv ye gelen kablo oksitlenmiştir sorun tv de ekranın açılması dışında birşey yapamıyor olmam ana kart muhtemel bozuldu yazılımla veya başka bir yöntemle nasıl çözerim

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
lnb sağlam bu tv ye gelen kablo oksitlenmiştir sorun tv de ekranın açılması dışında birşey yapamıyor olmam ana kart muhtemel bozuldu yazılımla veya başka bir yöntemle nasıl çözerim
Su girmiş ise ,muhtemelen tuner yanmıştır(kısa devre olmasından dolayı) ,yazılımla düzelirmi bilemem inan, keşke düzelse yazılımla.Yine de istersen full yazılım isteme konusunda tvnin arka kapaktaki barkod fotosunu çekip yayınla bakalım,dostlarım kesin yazılım konusunda yardımcı olurlar ,kart neydi bu arada senin tvde?

B Çevrimdışı

birola

Yeni Üye
23 Nis 2020
9
50
Su girmiş ise ,muhtemelen tuner yanmıştır(kısa devre olmasından dolayı) ,yazılımla düzelirmi bilemem inan, keşke düzelse yazılımla.Yine de istersen full yazılım isteme konusunda tvnin arka kapaktaki barkod fotosunu çekip yayınla bakalım,dostlarım kesin yazılım konusunda yardımcı olurlar ,kart neydi bu arada senin tvde?

17MB140
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

istanb

istanbul anadolu yakası parça temin edebileceğim tanıdık bir yer varsa çok makbule geçer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt