Vestel 17MB70-5p v1 yazılım

T Çevrimdışı

Twisted35

Yeni Üye
28 Eki 2019
18
46
Merhaba Vestel 17MB70-5p v1 yazılım arıyorum . model: Terranova smart 40pf9116 40" led tv
tv stanby ışığı 12 defa yanın söndükten sonra açılıyor ekranda vestel terranova yazısı üsten 2 cm gözükmeyecek şekilde açılıyor bilgi barı gelip yeniden başlıyor yazılım ile çözebilirmiyiz.

IMG_8078.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
tv kapalı iken flaşbelleği takınız. kumandadan p+ tuşuna basılı iken tv yi fişe takınız. 15sn p+ tuşunda elinizi tutunuz sonra 5dk kadar bekleyiniz. Sorun düzelmezse teknowest hocamın dediği gibi grtafik işlemcisi kaynaklıda olabilir

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
merhaba babannemgilin 17mb70-5p v1 kartlı medion marka televizyonu var kart vestelle aynımıdır stanby ışığı devamlı yanıp yanıp sönüyor açılmıyor yazılım atsak düzelirmi acaba
MB70 Sıkıntılı bir kart yaşı nedeniyle işlemcide temas sorunu olduğunda da led sürekli yanıp söner.
Besleme kartında sorun olduğunda da led yanıp söner.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
merhaba babannemgilin 17mb70-5p v1 kartlı medion marka televizyonu var kart vestelle aynımıdır stanby ışığı devamlı yanıp yanıp sönüyor açılmıyor yazılım atsak düzelirmi acaba
Medion kendi markasini ürettirdigi firmalardan bir tanesi vestel,bahsettiginiz anakart vestel üretimidir,menü görüntüleri ve icerikleri farkli olmasina ragmen mb9x ve mb1xx lerde vestel yazilim yüklenebiliyor ,tv menüsü vestel icerikli oluyor.Ayni olay tam tersi icinde gecerli..Yazilim yükleme mb70 icinde gecerlidir diye tahmin ediyorum..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Vestel olsaydı barkod bilgilerine göre yazılım linki verebilirdim. Medion olunca bende yok siz yinde de barkod resmini ekleyin yokoono yokoono ustayı etiketledim yardımcı olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri