Vestel 17MB70-5p v1 yazılım

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
17mb70 -5p ful yazılım ihtiyacaım var yardımcı olursanız sevin

WhatsApp-Image-2021-06-11-at-20.25.00.jpg

irim
mb70 yazılımları kaldırıldı elimde olan bu umarım işini görür
yükleme talimatı yukarıdaki mesajlarda yazılı diğerlerinden farklı yüklenir

B Çevrimdışı

beydere

Aktif Üye
10 Mar 2020
100
47
lvds soketinin yanında grafik işlemci çok ısınıyorsa ayak yapılması lazım yada sıcak hava uygula istersen
flux sürüp philps infrared lamba ile güzel ısıtıp cipi hafif oynatıp iyice tavladım. havya biraz daha skıntılı hızlı ısınma yüzünden zarar veriyor.
sonunda görüntü geldi . ama kalıp olmadığı için

WhatsApp-Image-2021-06-11-at-21.04.22.jpg

kalıp yapamadm. bu şelikde çalışşsın . biraz ısınma var. olmadı büyük soğutucu aliminyum yapıştıracam .destekiçin şağolun ustalar.

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
bu anakartlarda ayrı olarak grafik işlemci var ondan yapabilir rebaling yapılması lazım
Teknowest usta hayırlı gunler mb70-5p anakart var ithal panel diye yazılım yok dendi bana yol gosterirmisin ve samsung olduğu için yazılım sıkıntısı cekiyorum çözemiyorum bana yol gosterirmisiniz sizin bildiğiniz bilginin birazını bilsem bu panele başka bir tcon ve anakart takamazmiyim.veya nasıl uydurabilirim veya nelere dikkat etmeliyim bu Yazilimi bulamıyorum kaç tane denedim yazılar ters düzelmedi
Çift lvds li anakart bulsam aynı anakartta çalışan tcon bu tvye panelle arasında neye dikkat etmem gerekir onu bilmiyorum iler adıma geçebilmemiz için ileri gidemiyorum usta biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim.bu vestel mb70-5p, mb90 gibi sorunu bi kartlar.yardimci okursan sevinirim inşallah usta.hayirli günlerin olsun inşaallah

Screenshot_20220429-075440_Photos.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Teknowest usta hayırlı gunler mb70-5p anakart var ithal panel diye yazılım yok dendi bana yol gosterirmisin ve samsung olduğu için yazılım sıkıntısı cekiyorum çözemiyorum bana yol gosterirmisiniz sizin bildiğiniz bilginin birazını bilsem bu panele başka bir tcon ve anakart takamazmiyim.veya nasıl uydurabilirim veya nelere dikkat etmeliyim bu Yazilimi bulamıyorum kaç tane denedim yazılar ters düzelmedi
Çift lvds li anakart bulsam aynı anakartta çalışan tcon bu tvye panelle arasında neye dikkat etmem gerekir onu bilmiyorum iler adıma geçebilmemiz için ileri gidemiyorum usta biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim.bu vestel mb70-5p, mb90 gibi sorunu bi kartlar.yardimci okursan sevinirim inşallah usta.hayirli günlerin olsun inşaallah

Screenshot_20220429-075440_Photos.jpg
Yazılım yok ama kart tamiriyapan bir firmaya gönderbilirsiniz anakartı

Geri
Üst Alt