Ve dallas gelir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Tabiki değil kardeşim :ok
Sözüm *meclisten dışarı adresler zaten belli...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bakanlar Başkanlar yaptıkları eserleri
Bir mimar yaptığı binaları
Bir çiftçi yetiştirdiği ürünleri
Bir yazar yazdığı romanları
Bırakın bunları
Bir avcı avcılığını vurduğu avları anlatırken
BEN bir TV bölümünde adı dahi geçmeyen Elzem konuları dile getirerek tv bölümünde bir farkındalım yarattım deyince,
Sürekli ben diyen bir Egoist oluyorum öyle mi?
O zaman evet tesbitin doğru bu anlamda ben bir egoistim!
O halde SEN nesin?
Sırf onlardan destek bulmak adına
Bazı Arkadaşlara övgü dolu sözler edip sözümona kibarlık söylemleriyle, şahsımı hakaretvari bir şekilde kısaca yontulmaya muhtaç birisi olarak tanımlayan, kendini insan sarrafı sanan birisi yada bir Psikolog mu?
Veya başkalarına yazılan mesajların dahi savunuculuğunu yapan bir Avukat mı?
SEN avukatsan BEN (bu konuya) Hakimim
Bu yüzden iddiaların ve ithamların reddedildi
Otur yerine...

Hadi bunlar bir yana
Hobisi Teknoloji olan ve bu konulara kafa yoran birisi olarak BEN Teknik konuları ele alarak kanıtlanmış veri ve göresellere dayanarak/paylaşarak forumdaşlara nokta atışı tavsiyelerde bulunup çok uzun yıllar insanlara yardımcı olmuşken,
İnsan sarraflığı ve avukatlığı dışında bu tür forum ve ilgili bölümlerde bu güne kadar, tavsiye babında bir iki hi-level türevi model önermekten başka senin kime ne yardımın dokundu?
Hadi gelişigüzelde olsa tavsiye anlamında dokundu diyelim,
Peki ya asıl bu konularda çok daha önemli olan ama gördüğüm kadarıyla yasaklı şeylermiş gibi malesef forumda fazlaca adları geçmeyen
FİLMCİ, OYUNCU ve DETAYCI kesim için olmazsa olmaz olan IŞIK-KONTRAST-SİYAH PERFORMANSI-HERTZ- PANEL TİPİ vs gibi Teknik konularda SEN ne yaptın bu güne kadar ne paylaştın?
ilgili tavsiyelerini hangi veri ve kriterlere göre yaptın?

Bu arada kendini, bana bunları yazabilen ilk kişiymiş gibi sanma, bana bu tür yazılar yabancı değil ama
Bir genelleme yaparsam, ilgili yıllar içinde yardımcı olup deşekkür aldığım insanların yanında,
Henüz şahsımı tanımadan yargısız infaz yapanların sözleri devede tüy kaldı.
Bilmem anlatabildim mi...

Meyva veren ağaç her zaman taşlanmıştır
Bu tür insanlara bir şeyler verebilmek/anlatabilmek ise deveye hendek anlatmakla aynı şeydir...

3 gün oturdun düşündün bunları mı yazdın şimdi süper zeka :) aferin sana bu aşağılık kompleksiyle bir ömür boyu mutluluklar en azından geçte olsa düşünüp yazabiliyorsun, ama ben gerçeği söylüyorum ve gerçeklerde seni böyle çirkinleştirdiği üzere maalesef acıdır. hatta bunun mantıkta bir önermeside vardı, "gerçekler acıdır biberde acıdır o halde gerçek biberdir" diye, söylediklerim biber olmuş sana uff kıyamam :)

hadi şimdi ciddileşelim ve anladığın dilden konuşalım.bakıyorum günlerdir yazıyorsun çiziyorsun kal deyin bana diye ağlayacaksın utanmasan ama kimse ciddiye almıyor seni, benim gibi tanımadan ciddiye alıp cevap verenlerde bomboş bir insan olduğunu görüyor, ona yalvar buna yalvar kimse kal demedi diye mi gücenmenin nedeni, dost değiliz ama acıyı söyledik diye mi içerledin, ben lafımı esirgemem keşke açtığım konulara bakana kadar kime ne yazdığımada baksaydın, en azından konuşmuş olmak için konuşmazdın.

birilerini övmüşüm destek almak için, bu dediğini o övdüğümü söylediğin birilerine söylesen sana nereleriyle gülerler ben söylemeyeyim kal diye bir dahaki yalvarmanda etiketleyip sen sor. kendimle alakalı sadece şunu söyleyeyim sana ; benim kimseye eyvallahım yoktur aslan parçası, bu forumda birilerine faydalı olmak için illa bir konuda uzman olmaya gerek yok, ki hiç anlamadığım tv yazılım konusunda bile icap ederse patates ederim seni, çünkü ben sorar araştırır öğrenirim gocunmadan, bilmediğim bizzat tecrübe etmediğim birşeyi de asla kimseye önermem, ama sen ben biliyorum diye kafandaki boş beleş şeyleri insanlara öneriyorum ayağına empoze etmeye çalışırsın sadece, kullanmadığın hiç sahip olmadığın fiziksel incelemesini yapmadığın şeyleri insanlara doğruymuş gibi dikte etmeye çalışırsın. burada seninle alakalı bir sürü yorum var, bu kadar insan iftira atıyor olamaz heralde, niye sana bu yakıştırmalar yapılıyor acaba, bunun cevabını bana yada başkasına sorma bunu kendine sor, herkes gördüğünü fikrini söylüyor, bende gördüğümü fikrimi söyledim fazlası yok eksiği var hatta.

hayır bana şöyle böyle diyorsunda, tesadüfen bir tane mesajını gördüm, adam maksimum 2000 liralık bütçeye tv önerisi konusu açmış yırtık dondan çıkan kaptan nemo gibi 2500 liraya 43" vestel al demişsin :) bu adam "maksimum" derken neyi kastediyor yada sana "fırsat" olarak önerilen X tvde şöyle bir sorun var onu alma diyemezsin , 2000 liraya alıp çoğunluğun memnun kaldığı üstelik 49" hali hazırda bir tv önerisi varken üstelik, algılama çapın kapasiten bu kadar çünkü, sonrada ben fark yaratacağım :) aferin büyük fark yarattın edison :)

bu arada bu forumun eski bir yöneticisi olarak sırf ikili tartışmalarım yüzünden forumun itibarı huzuru bozulmasın, yöneticisi üyeleriyle tantana ediyor demesinler diye, senin kal desinler diye gözlerinin içine baktığın minnet beklediğin arkadaşlardan kendi isteğimle izin isteyip yöneticilik görevinden ayrıldım, öyle geldim ama gelmesem mi, kaldım ama kal deyin yoksa giderim diye çoluk çombalak muhabbeti yapmadım hiçbir zaman , sanal alemdeyiz diye sanal değiliz çok şükür, bir yerde kalacaksanda gideceksende adam gibi hareket edeceksin, öyle zıp zıp zıplayıp ilgi çekmek için kendini övecek kadar çiğ değiliz hamdolsun.

bu hayatta herkesin inişleri çıkışları, bazen dibi gördüğü bazen zirve yaptığı anlar olur ama sen o seviyeden maalesef vasata bile ulaşamazsın, evet insan sarrafıyım ve senin ayarın bana göre "sıfırın altında" ister alın ister gücen ister kal ister git zerre umrumda değilsin şu saatten sonra.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
3 gün oturdun düşündün bunları mı yazdın şimdi süper zeka :) aferin sana bu aşağılık kompleksiyle bir ömür boyu mutluluklar en azından geçte olsa düşünüp yazabiliyorsun, ama ben gerçeği söylüyorum ve gerçeklerde seni böyle çirkinleştirdiği üzere maalesef acıdır. hatta bunun mantıkta bir önermeside vardı, "gerçekler acıdır biberde acıdır o halde gerçek biberdir" diye, söylediklerim biber olmuş sana uff kıyamam :)

hadi şimdi ciddileşelim ve anladığın dilden konuşalım.bakıyorum günlerdir yazıyorsun çiziyorsun kal deyin bana diye ağlayacaksın utanmasan ama kimse ciddiye almıyor seni, benim gibi tanımadan ciddiye alıp cevap verenlerde bomboş bir insan olduğunu görüyor, ona yalvar buna yalvar kimse kal demedi diye mi gücenmenin nedeni, dost değiliz ama acıyı söyledik diye mi içerledin, ben lafımı esirgemem keşke açtığım konulara bakana kadar kime ne yazdığımada baksaydın, en azından konuşmuş olmak için konuşmazdın.

birilerini övmüşüm destek almak için, bu dediğini o övdüğümü söylediğin birilerine söylesen sana nereleriyle gülerler ben söylemeyeyim kal diye bir dahaki yalvarmanda etiketleyip sen sor. kendimle alakalı sadece şunu söyleyeyim sana ; benim kimseye eyvallahım yoktur aslan parçası, bu forumda birilerine faydalı olmak için illa bir konuda uzman olmaya gerek yok, ki hiç anlamadığım tv yazılım konusunda bile icap ederse patates ederim seni, çünkü ben sorar araştırır öğrenirim gocunmadan, bilmediğim bizzat tecrübe etmediğim birşeyi de asla kimseye önermem, ama sen ben biliyorum diye kafandaki boş beleş şeyleri insanlara öneriyorum ayağına empoze etmeye çalışırsın sadece, kullanmadığın hiç sahip olmadığın fiziksel incelemesini yapmadığın şeyleri insanlara doğruymuş gibi dikte etmeye çalışırsın. burada seninle alakalı bir sürü yorum var, bu kadar insan iftira atıyor olamaz heralde, niye sana bu yakıştırmalar yapılıyor acaba, bunun cevabını bana yada başkasına sorma bunu kendine sor, herkes gördüğünü fikrini söylüyor, bende gördüğümü fikrimi söyledim fazlası yok eksiği var hatta.

hayır bana şöyle böyle diyorsunda, tesadüfen bir tane mesajını gördüm, adam maksimum 2000 liralık bütçeye tv önerisi konusu açmış yırtık dondan çıkan kaptan nemo gibi 2500 liraya 43" vestel al demişsin :) bu adam "maksimum" derken neyi kastediyor yada sana "fırsat" olarak önerilen X tvde şöyle bir sorun var onu alma diyemezsin , 2000 liraya alıp çoğunluğun memnun kaldığı üstelik 49" hali hazırda bir tv önerisi varken üstelik, algılama çapın kapasiten bu kadar çünkü, sonrada ben fark yaratacağım :) aferin büyük fark yarattın edison :)

bu arada bu forumun eski bir yöneticisi olarak sırf ikili tartışmalarım yüzünden forumun itibarı huzuru bozulmasın, yöneticisi üyeleriyle tantana ediyor demesinler diye, senin kal desinler diye gözlerinin içine baktığın minnet beklediğin arkadaşlardan kendi isteğimle izin isteyip yöneticilik görevinden ayrıldım, öyle geldim ama gelmesem mi, kaldım ama kal deyin yoksa giderim diye çoluk çombalak muhabbeti yapmadım hiçbir zaman , sanal alemdeyiz diye sanal değiliz çok şükür, bir yerde kalacaksanda gideceksende adam gibi hareket edeceksin, öyle zıp zıp zıplayıp ilgi çekmek için kendini övecek kadar çiğ değiliz hamdolsun.

bu hayatta herkesin inişleri çıkışları, bazen dibi gördüğü bazen zirve yaptığı anlar olur ama sen o seviyeden maalesef vasata bile ulaşamazsın, evet insan sarrafıyım ve senin ayarın bana göre "sıfırın altında" ister alın ister gücen ister kal ister git zerre umrumda değilsin şu saatten sonra.
Demek 3 gün ha
Senin mesajının hemen akabinde size özel şiir yazdım üzerine alınmadın mı canım kardeşim
O ön atıştırmalıktı diğeri ana öğün buda sana tatlı olsuun...

Hem sen hiç yoktan ve durduk yere tarafıma saldıracaksın
Hem seni ilgilindirmeyen ve sana yazılmayan mesajların avukatlığını üstleneceksin,
Hemde bilgiçlik taslayarak bana ezik muamelesi yapacaksın ve ben buna seyirci kalacağım öylemi?
Senin karşında sıradan bir üye yok emin ol seni kitap diye okurum...

Bak güzel kardeşim benimle laf dalaşına girme!
Teknoloji hobim ise yazarlık ilgi alanımdır BENimle baş edemez en sonunda "boşyere" üzülen sen olursun...
Birde umrumda değilsin diye yazmışsın, sen kimsin yahu? Seni umursayan kim?
Sana dedim kendini özel hissetme
Bak ben tam 10 yıldır sırf işlerine gelmediği için şahsıma yoktan yere laf atan senin gibi böylesi çatlak seslerle mücadele ettim..
Hatta bırak senin gibi normal üyeleri, ben Panel uzmanıyım diyenler, şahsi gözlemlerim ve kanıtlanmış veriler ışığında BENim ortaya attığım "tek bir tane" iddiamı çürütemeyince,
Tıpkı şimdi olduğu gibi kendilerini insanüstü kişiliklermiş gibi görerek şahsımı küçük düşürme çırpınışları oldu avukatlığa ve psikologluğu soyundular ancak!
Baktılarki ne iddialarımı çürütebiliyor nede bana geri adım attırabiliyorlar işte o zaman işi küfre vardırdılar.
Sonuç olarak, Kim ne ettiyse kendine etti, kimi tarihe gömüldü kimi kendine yeni adresler aradı ama dallas hala olduğu yerde doğru bildiklerini söylemeye devam etti.
Bakıyorum da değişen bir şey yok, şahsıma muhalif olan kişiler aynı bu klişeliği bu forumdada devam ediyor,
Şimdi sende kendini şirin gösterip üstün akla sahip bir şeymiş gibi yine dallas'ı yıpratma çırpınışlarına girmiş ve alttan alttan hakaretlere başlamışsın,
Bak yapma!
Ben bu filmi çok izledim en sonunda kendini kahraman zannedenler ya pes etti yada günün sonunda retkid gibi gün batımına doğru ilerledi!

Öte yandan
TV konusu ve teknik anlamda beni alt edecek yine "tek bir" söylemde bulunamazken yine işi goy goya vardırarak bilmem nerenden uydurduğun KAL - KALMA gibi mevzulardan medet ummaya mı başladın yazık sana...
Böylesi halka açık forumlara katılmak/kalmak için yalvarılacağını bilmiyordum sen öylemi yapmıştın?
Merak etme ben hiç kimseden ne kalmak nede kalmamak için medet ummam!
BEN gelmedim o kadar kulaklarım çınlatıldıki bu foruma resmen çağırıldım.
Sen eskiden kimler arasında neler yaşandığını nereden bileceksin?
Ben gelince forumda hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağını adım gibi biliyordum sırf bu yüzden Adem hocamla bazı şeyleri en başından açıkça konuştum
Konuştum ki, dallas ismini görünce kırmızı görmüş boğa gibi davrananların Forumuna bir zarar getirmelerini asla istemedim.
Bilmem anlatabildim mi canım kardeşim....

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Demek 3 gün ha
Senin mesajının hemen akabinde size özel şiir yazdım üzerine alınmadın mı canım kardeşim

Hem seni ilgilindirmeyen ve sana yazılmayan mesajların avukatlığını üstleneceksin,
Hemde bilgiçlik taslayarak bana ezik muamelesi yapacaksın ve ben buna seyirci kalacağım öylemi?

Teknoloji hobim ise yazarlık ilgi alanımdır BENimle baş edemez en sonunda "boşyere" üzülen sen olursun...
Bak ben tam 10 yıldır sırf işlerine gelmediği için şahsıma yoktan yere laf atan senin gibi böylesi çatlak seslerle mücadele ettim..
Hatta bırak senin gibi normal üyeleri, ben Panel uzmanıyım diyenler, şahsi gözlemlerim ve kanıtlanmış veriler ışığında BENim ortaya attığım "tek bir tane" iddiamı çürütemeyince,
Tıpkı şimdi olduğu gibi kendilerini insanüstü kişiliklermiş gibi görerek şahsımı küçük düşürme çırpınışları oldu avukatlığa ve psikologluğu soyundular ancak!
Baktılarki ne iddialarımı çürütebiliyor nede bana geri adım attırabiliyorlar işte o zaman işi küfre vardırdılar.
Sonuç olarak, Kim ne ettiyse kendine etti, kimi tarihe gömüldü kimi kendine yeni adresler aradı ama dallas hala olduğu yerde doğru bildiklerini söylemeye devam etti.
Bakıyorum da değişen bir şey yok, şahsıma muhalif olan kişiler aynı bu klişeliği bu forumdada devam ediyor,
Şimdi sende kendini şirin gösterip üstün akla sahip bir şeymiş gibi yine dallas'ı yıpratma çırpınışlarına girmiş ve alttan alttan hakaretlere başlamışsın,
Bak yapma!
Ben bu filmi çok izledim en sonunda kendini kahraman zannedenler ya pes etti yada günün sonunda retkid gibi gün batımına doğru ilerledi!

Öte yandan
TV konusu ve teknik anlamda beni alt edecek yine "tek bir" söylemde bulunamazken yine işi goy goya vardırarak bilmem nerenden uydurduğun KAL - KALMA gibi mevzulardan medet ummaya mı başladın yazık sana...
Böylesi halka açık forumlara katılmak/kalmak için yalvarılacağını bilmiyordum sen öylemi yapmıştın?
Ben gelince forumda hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağını adım gibi biliyordum sırf bu yüzden Adem hocamla bazı şeyleri en başından açıkça konuştum
Konuştum ki, dallas ismini görünce kırmızı görmüş boğa gibi davrananların Forumuna bir zarar getirmelerini asla istemedim.

puahahahaha ulan aslında seni ciddiye almayınca komik adamsın ha bak şimdi sevdim seni, sen hiçbir yere gitme canım sıkıldıkça seninle stres atacağım bundan sonra, nazlı bir ceylan gibi ürkek ve mazlumu getirin bana repliğindeki mazlum tiplemesi yadigar ejder kadar haşinsin. :kas

bundan sonra benim himayemdesin isyana yeltenmediğin sürece belirli sınırlar içinde zıplamana izin vereceğim ama sınırları açarsan yolarım tüyünü. hadi yine iyisin köfte yalvarıp icazet istemene gerek kalmadı. @Admin @Moderatör @Yetkilikişi salgın kontrol altına alınmıştır telef etmeye lüzum yok, minik kuşa oturma izni verilebilir. :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Demek 3 gün ha

Bak yapma!

Öte yandan
Arkadaşım nesin , necisin , nerelerde takılırsın bilmem , senide ilk defa burada bu başlığı görünce tanıdım. Bu kadar ego nedir anlamış değilim , alt tarafı forumun birinde bir şeyler yazıyosun. Foruma geldiğinde kendine özel başlık açmandan belliydi zaten ego kat sayın , biliyorum zerre umrunda olmayacak ama çok itici birisin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Beyler bu konulayla ılgılı Uslup anlamında raporlar gelıyor. ( Yetıskın,kendını ne yazdıgını bılen) bıreyler oldugunuzu bıldıgımız ıcın. konuya mudahıl olmayacagız.

Lakın ılk yada son eden farketmezsın kufur,Alenen hareket durumunda gereklı aksıyonu alırım.

Konusarak orta yolu bulacagınıza ınancım tam.

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
Şota kardeşim
Mesajlara geriye doğru bir bak
benim bu şahsa yazdığım bir mesajımı gördünmü
(Dh'den gelen) bu şahsiyet nasıl bir kuyruk acısı varsa durduk yere bana saldırmaya başladı
Hemde üslupsuz ve yakışıksız ithamlarla
Allah aşkına sen olsan bu durumda sen ne yapardın sessiz mi kalırdın?

Ben buraya tartışmaya değil bilgi paylaşmaya geldim ama şu garabetlerden inan fırsat bulamıyorum...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Bu başlık daha da çirkinleşmeden bir kilit ve zincirle bir betona bağlayıp denize atmak gerekmiyor mu acaba sevgili Sota Sota Umut Barış Umut Barış
Inancım tam sag duyu galıp gelecek. Malum forumlarda sureklı konularımız kılıtledı,sılındı. Bız cok cektık.
Aynı duyguyu kımseye yasatmamak ıcın burayı kurduk.

Bıraz zamanın herseyın ılac olacagını dusunuyorum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Şota kardeşim
Mesajlara geriye doğru bir bak
benim bu şahsa yazdığım bir mesajımı gördünmü
(Dh'den gelen) bu şahsiyet nasıl bir kuyruk acısı varsa durduk yere bana saldırmaya başladı
Hemde üslupsuz ve yakışıksız ithamlarla
Allah aşkına sen olsan bu durumda sen ne yapardın sessiz mi kalırdın?

Ben buraya tartışmaya değil bilgi paylaşmaya geldim ama şu garabetlerden inan fırsat bulamıyorum...

belli ne amaçla geldiğin, geldiysen efendi gibi gir yazmak istediğin konuya yaz 1 haftadır kendi kendine kasılıp duruyorsun, millet efendilik yapıp sesini çıkarmayınca buradaki herkes süt bebesi sandın sanırım.

senin ben böyleyim şöyleyim diye konu açma özgürlüğün varsa diğer üyelerinde gelip konu hakkında yorum yapma özgürlüğüde vardır, buradaki konu sensin, ortama kendini konu malzeme eden yine sensin, kimse durup dururken senin ne kadar boş beleş birisi olduğunu söylemedi.

Sota Sota ikimizede ceza ver konuyu da ebediyyen kilitle böylece belki kendine yeni trollük forumları bulur buraları da unutur kaybolur gider.

üslup diyen arkadaşlarda şunu bilsin ki ; "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" birilerinin bu kamile anladığı dilden konuşması gerekiyordu sadece, aslında konu içinde epey bir mesaj vardı bu şahsın nasıl birisi olduğuna dair ama en güzel üslupla benim yazmış olmama rağmen kabak yine benim başıma patladı :hihi

olsun bana dert değil, biz yine doğru bildiğimizden şaşmayız, D dallas sen dua et benim karşıma dh çöplüğünde çıkmadın nefes alacak es verecek fırsatın olmazdı, bak yine demokratik bir ortamda tüm çirkinliğine rağmen özgürce kendini ifade edebiliyorsun :kas

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
Arkadaşlar
Lütfen bazı şeyleri göz ardı etmeyin
Ben bu güne kadar hiç kimseye durduk yere laf atıp saldıran kişi olmadım...
Ben ilgili bölümde şahsi gözlemlerim ve eldeki kanıtlanmış verilere göre paylaşımlarda bulununca,
Aynı fikirde olmayanlar benimle teknik anlamda "arkadaşım o öyle değil şu verilere göre böyle olması gerekiyor" gibi saygı çerçevesinde tartışmayı bilmeyenler,
Sırf işlerine gelmediği için "o ilk taşı atıp" şahsıma çeşitli hakaretlerde ve yakıştırmalarda bulundular bulunmaya devam ediyorlar.
Benim kızdığım nokta
Şu foruma yeni gelmişim amacım hakikaten bilgi paylaşımı ama daha bismillah demeden gördüğüm muameleye bak,
Ben şimdi şu altı üstü beş sayfalık konuda durduk yere kime taş atmışım hiçkimseye..
Peki kimlerden durduk yere taş yemişim mesajlar orada açın bakın...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

belli ne amaçla geldiğin, geldiysen efendi gibi gir yazmak istediğin konuya yaz 1 haftadır kendi kendine kasılıp duruyorsun, millet efendilik yapıp sesini çıkarmayınca buradaki herkes süt bebesi sandın sanırım.

senin ben böyleyim şöyleyim diye konu açma özgürlüğün varsa diğer üyelerinde gelip konu hakkında yorum yapma özgürlüğüde vardır, buradaki konu sensin, ortama kendini konu malzeme eden yine sensin, kimse durup dururken senin ne kadar boş beleş birisi olduğunu söylemedi.

Sota Sota ikimizede ceza ver konuyu da ebediyyen kilitle böylece belki kendine yeni trollük forumları bulur buraları da unutur kaybolur gider.

üslup diyen arkadaşlarda şunu bilsin ki ; "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" birilerinin bu kamile anladığı dilden konuşması gerekiyordu sadece, aslında konu içinde epey bir mesaj vardı bu şahsın nasıl birisi olduğuna dair ama en güzel üslupla benim yazmış olmama rağmen kabak yine benim başıma patladı :hihi

olsun bana dert değil, biz yine doğru bildiğimizden şaşmayız, D dallas sen dua et benim karşıma dh çöplüğünde çıkmadın nefes alacak es verecek fırsatın olmazdı, bak yine demokratik bir ortamda tüm çirkinliğine rağmen özgürce kendini ifade edebiliyorsun :kas
Kendini bir halt sanıp hala ukalalıkta sınır tanımayan mesajlar
Konuyu ve kendini ben mi kasıyorum yoksa sen mi mesajlar orada...
Yahu sen değilmisin bana ilk taşı atıp egoistlikle suçlayan..
Birde DH de iyikide karşıma çıkmadın diyor şaşkın bakışlı şener şen
Hadi gel bekliyorum seni....

Boga-1fff024c15dafdb50.jpg

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
D dallas

Üzerinize fazlaca gelindiğinin farkındayım Küfür,hakaret olmadığı sürece konulara müdahil olmuyorum.
Banlayarak, kilitleyerekte biryere varılmıyor. halının altına süpürülmüş mevzular gün geliyor tekrardan patlak veriyor.
Bu mevzuyu burda konusup bitirilmesi herkesin faydasına olacaktır. (lastik gibi sündürülmeden)

Açtığınız konuları,attığınız tüm mesajları,okuduğunuz tüm konuları takip ediyorum.
Neden mi, Üzerinize yapışıp kalmış firma satıcısı,elemanı kimliğinin gerçeklik payını merak ediyorum. Eğer böyle bir misyonunuz varsa
size kurumsal üyelik verelim. Herkesin kafası rahat etsin. (Bu konuda ciddiyim)

Ado hocamla gerekli konuşmaları yaptınız. Üstüne ekleyecek pek birşeyim yok.
Bizim için A,B,C markasının hiçbir önemi yok, çünkü birşeyler pazarlama gibi gayretimiz yok. Önemli olan tüketicilerin (Bizlerin) doğru bilgiye ulaşması

Bu konuya mesaj atacak tüm arkadaşlardan ricam lütfen kendinize yakışan şekilde yazmanız.

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
D dallas

Üzerinize fazlaca gelindiğinin farkındayım Küfür,hakaret olmadığı sürece konulara müdahil olmuyorum.
Banlayarak, kilitleyerekte biryere varılmıyor. halının altına süpürülmüş mevzular gün geliyor tekrardan patlak veriyor.
Bu mevzuyu burda konusup bitirilmesi herkesin faydasına olacaktır. (lastik gibi sündürülmeden)

Açtığınız konuları,attığınız tüm mesajları,okuduğunuz tüm konuları takip ediyorum.
Neden mi, Üzerinize yapışıp kalmış firma satıcısı,elemanı kimliğinin gerçeklik payını merak ediyorum. Eğer böyle bir misyonunuz varsa
size kurumsal üyelik verelim. Herkesin kafası rahat etsin. (Bu konuda ciddiyim)

Ado hocamla gerekli konuşmaları yaptınız. Üstüne ekleyecek pek birşeyim yok.
Bizim için A,B,C markasının hiçbir önemi yok, çünkü birşeyler pazarlama gibi gayretimiz yok. Önemli olan tüketicilerin (Bizlerin) doğru bilgiye ulaşması

Bu konuya mesaj atacak tüm arkadaşlardan ricam lütfen kendinize yakışan şekilde yazmanız.
Şota kardeşim
Sana yemin ediyorum benim ne bir kimseye bir kastım nede bir marka ile bağlantım var
Bunu Adem hocamada söyledim.
Ancak doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali Filmci ve Oyuncular için önerdiğimiz ve elimizde malesef kısıtlı olan (VA/100hz) bazı marka ve modelleri "mecburiyetten" biraz daha fazlaca önermek zorunda kalıyoruz
Hatta sanırım gözünden kaçmış yine bu konu altında bizzat yine Adem hocamın şöyle bir cümlesi var; Seni de anlıyorum, böyle devam etsem 2 sene sonra bana da Samsung elemanı derler zira üst klasmanda adam gibi önerecek marka bulamıyorum onun otu bunun çöpü derken.
Durum tamda böyleyken, sırf işin içini ve bazı kendini bilmezler meselelere bodoslama daldıkları için, bizim neyi niçin önerdiğimize dahi bakılmadan, gözlerine bazı markalar batıyor,
Sonrada bozuk plakmışçasına hemen hemen her konu ve mesajda "promotör satıcı çalışan vs" gibi çeşitli itham yakıştırma ve hakaretlere maruz kalıyoruz
Bütün mesele bu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri