Vadeli altın ?

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40
vade durumu değilde katkı payı var. Gram bazında belirli oranda katkı payı veriyor.
Oranlara bakayım dedim sayfası açılmıyor :)
Bende sizin hesap uzun vadeli yatırım amaçlı attım katılıma hem gönlüm hem kafam rahat.
Hem memlekete faydam oluyor hem kendime.
Faiz işi boş her türlü zarar.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
vade durumu değilde katkı payı var. Gram bazında belirli oranda katkı payı veriyor.
Oranlara bakayım dedim sayfası açılmıyor :)
Bende sizin hesap uzun vadeli yatırım amaçlı attım katılıma hem gönlüm hem kafam rahat.
Hem memlekete faydam oluyor hem kendime.
Faiz işi boş her türlü zarar.

nedense ben bu katkı payı olayının faizin farklı isimlendirilmiş hali olarak görüyorum.. Yeşil sermayeli bankaların faiz/vade kelimelerini kullanmadan müşteri çekebilmek adına ambalajladığı bir sistem.. bu benim düşüncem, ne araştırdım, ne de para mı yatırdım.. sadece bende uyandırdığı algı bu:ara

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40
vaktin olursa bir gün vakıf katılım albarakatürk kuveyt türk gibi yatırım bankalarını ziyaret etmeni tavsiye ederim. Orada etraflıca aralarındaki farkı anlatırlar.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
vaktin olursa bir gün vakıf katılım albarakatürk kuveyt türk gibi yatırım bankalarını ziyaret etmeni tavsiye ederim. Orada etraflıca aralarındaki farkı anlatırlar.

benim zamanım yok, olsa da sisteme girmeyeceğim için gitmezdim açıkçası ? ama sen forumdaki diğer arkadaşları bilgilendirmek için aradaki farkları burada paylaşırsan faydalı olur diye düşünüyorum. en azından sistemi kullanan birisi olarak sana ne anlattılar, nasıl ikna ettiler, aralarındaki fark neler vs.

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40
Benim yanlış anladığım kısımlar olabilir. Hatalı yönlendirme yapmak istemem. Gidip bilgi almanız daha logic olur.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Aralarindaki fark
Screenshot_2019-05-30-18-07-39.png

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
biraz internetten okudumda,
bu da kulağını tersten tutma gibi birşey.
bir nevi haklılık piskolojisi altında kendini kandırma olayı :sirit

T Çevrimdışı

tyfngkt 

Aktif Üye
1 Eyl 2018
59
33
Bende vadeli gram ve çeyrek alıyorum. Ama birazda ziynet altın almak istiyorum. Uzun vadede dursun diye. Sizce mantıklı mı? da canlı takip ediyorum. Umuyorum hepimize güzel kazançlar getirir altın.

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bende vadeli gram ve çeyrek alıyorum. Ama birazda ziynet altın almak istiyorum. Uzun vadede dursun diye. Sizce mantıklı mı? da canlı takip ediyorum. Umuyorum hepimize güzel kazançlar getirir altın.
Dostlar altın alarak ev aldım.allah herkese tüm kiracılara nasip etsin ,amin.
Amcamın bir sözü vardır. Altın ve doların TC tarihinde kaybettirdigi görülmemiştir.
Buradaki herkese tek tavsiyem , kredi kartinizda. Altın talimatı verin. 1gr da olur 10 Gr da.
Çeyrek altını tasarruf edip her ay alın.
Yaptığınız islerden küsürat kalınca dolar alın. Biranda kovanın dolmasını beklemeyin. Ama 5 -7-10 sene sonra ciddi rakamlara ulaşıyor. Ben 4 yılda planlı programlı yaptım herşeyi.
Piyasadaki tüm emtia ve diğer yatırımlar için finanscepte programını tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt