Uygun fiyatlı, yayını kaydedebilen TV önerisi

M Çevrimdışı

musti35

Yeni Üye
16 Nis 2018
25
41
Merhaba arkadaşlar;

küçük oda için uygun fiyatlı, en az Full HD çözünürlüklü, dahili uydu alıcılı bir televizyon almak istiyorum. (Smart özelliği şart değil, Mi Box alabilirim ileride)
Fakat TV yayınını kaydedebilen, yayını dondurup ileri geri alabileceğim bir model arıyorum.

Yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.

Şimdiden teşekkür ederim

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
teraspy teraspy, modlama ile hi-level 49uhl650 de daha önce 30dk olan yayın süresini 140dk ya çıkarabildim.
Pvr modlama bölümünde en alt seçenek olan -A8429B7C (unknown )seçeneğini de -true- yaparak oldu.
bir ihtimal Toshiba 43L2863DAT da olma ihtimali var.

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
F fikoloji,
hi-level 49uhl 650 kayıt süresini 140dk ya çıkardım.fakat şimdi farklı arayış içine girdim.
normal yayınları kayıt yapıp pc de izleyebiliyorum.fakat netflix i kayıt etmeyi seçince hiç tepki yok.
kayıt yapmıyor.varmı bunun çözümü.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Çünkü süresi 30 dakika ile sınırlı (idi) sevgili umut :)

teraspy teraspy, modlama ile hi-level 49uhl650 de daha önce 30dk olan yayın süresini 140dk ya çıkarabildim.
Pvr modlama bölümünde en alt seçenek olan -A8429B7C (unknown )seçeneğini de -true- yaparak oldu.
bir ihtimal Toshiba 43L2863DAT da olma ihtimali var.
Bu süper bir olay ,çok sevindim inan , eğer tüm tvlerde bu rakamlar aynı ise derhal toolbox update etmeliyim :ok

Buna bir isim vermeliyiz ,en azından kullanıcıların anlıyabileceği bir isim vereyim ,mesela :
PvrKayıtSüresi veya ingilizce olarak yapayım ki uluslar arası olsun :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Arçelik, Beko, Grundig modellerinde kayıt var görünüyor.
LG kullanıyorum,kayıt var ama çok pahalılar.

A101, Bim'de satılan modellerde olmaması kötü.
Çok acelen yoksa ,a101den alınma tvde denenip yorum yapılmasını beklersen ,olumlu-olumsuz gibi,ona göre davranırsın bence sevgili musti35 :ok

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Çünkü süresi 30 dakika ile sınırlı (idi) sevgili umut :)

Bu süper bir olay ,çok sevindim inan , eğer tüm tvlerde bu rakamlar aynı ise derhal toolbox update etmeliyim :ok

Buna bir isim vermeliyiz ,en azından kullanıcıların anlıyabileceği bir isim vereyim ,mesela :
PvrKayıtSüresi veya ingilizce olarak yapayım ki uluslar arası olsun :ok
konu gündeme gelince bir kayıt denemesi yapayım dedim.
yok arkadaş 1 saat dir uğraşıyorum iki gün önce 140dk olan kayıt süresi yine 30dk olmuş.
kafayı yicem.yalancı oldum.böyle olacağını bilsem fotosunu çekerdim kayıt süresinin.
3 kez dir farklı işlem ve yeniden profil yüklüyorum olmuyor.30dk gösteriyor.
lütfen özürlerimi kabul edin.yok böyle birşey.uykum kaçtı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
konu gündeme gelince bir kayıt denemesi yapayım dedim.
yok arkadaş 1 saat dir uğraşıyorum iki gün önce 140dk olan kayıt süresi yine 30dk olmuş.
kafayı yicem.yalancı oldum.böyle olacağını bilsem fotosunu çekerdim kayıt süresinin.
3 kez dir farklı işlem ve yeniden profil yüklüyorum olmuyor.30dk gösteriyor.
lütfen özürlerimi kabul edin.yok böyle birşey.uykum kaçtı.
Aaa,rica ederim, ne özürü ,olabilir bir yerde hata yapıyorsundur ,veya ufak boyutlu HDD de takmış olabilirsin ,çünkü tvye bağlanan harddisk-usb disk ile orantılı saat süresi,istersen tekrar farklı disk ile dene bakalım önce :ok

Geri
Üst Alt