Uygun Fiyatlı Telefonlara Zam Gelebilir

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
1,049
29
Piyasada amiral gemilerinin giriş seviyelerinin stoğu kalmadı bu zikzak yüzünden. Nedir yani dayılar daha çok çıkar telefonunu diyebilsin diye mi millet apar topar borca girip telefonunu yeniledi?

Telefonunun fiyatı artan veya stoğu kalmayan kimse kendini kârda sanma aldanışına kapılmasın. Hepimiz sadece zarardan kâr ediyoruz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Piyasada amiral gemilerinin giriş seviyelerinin stoğu kalmadı bu zikzak yüzünden. Nedir yani dayılar daha çok çıkar telefonunu diyebilsin diye mi millet apar topar borca girip telefonunu yeniledi?

Telefonunun fiyatı artan veya stoğu kalmayan kimse kendini kârda sanma aldanışına kapılmasın. Hepimiz sadece zarardan kâr ediyoruz.
Çok kunuştun çıkart Telefonunu :hihi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bu milletteki telefon takıntısını anlamıyorum ben açlıktan nefesleri kokar ama ceplerinde son model telefon kullanırlar bilmem kaç taksitele alırlar yada kredi çekerler yada g...... donu satar gene iyi telefon alırlar.

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
2019 yılı aralık ayında mi 10T lite almıştım imei kayıtlı olmayan halen o telefonu kullanıyorum 4 ay hattın birini 4 ay diğerini şeklinde alırsam da yine kayıtsız alırım yarı paraya garantisiz

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,364
Bu herifler aynen abbas yolcu da,hala manyak işlere girişiyorlar yaw
ulan bu neyin aklı da böyle adeta millet den "intikam" alır gibi
ZAM lar düşünüyorsunuz!
öyle bir BORÇ batağına girdiler ki yakında kokusu çıkacak asıl siz o zaman seyreyleyin
ZAM mı gelir başka bir şeymi girer vatandaşa
herifleri belli ki Deprem çok fena çarpmış:kas

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,778
tipik iktidar siyaseti, ölümü göster sıtmaya razı olurlar. ama bu kez, süre kısıtlı olduğundan (seçim yakın) önce en ucuz telefon 10000 olacak haberi, daha ertesi gün yok ya, vazgeçtik, size kıyamayız biz, zammı geri aldık, hadi, bize oy verin, ayağı.

anlamayanlara açıklamalı anlatım.

:yeah

Geri
Üst Alt