Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    314
  • Anket kapatılmış .
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
o dediğin konu sıkıntılı bir çok yazılım ücretle satılıyor yetkisi,z müdahale ile kullanıma sunulmuş programları paylaşmak genele açmak suç olduğu için hem paylaşana hem de forum için sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.
Vallahi daha önceden forum yöneticisi olmadım hiç ya işte fikirdir sunarım kabul olur olmaz o arkadaşların bileceği iş ama burayıda riske asla atmam.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bak bak,benden hiç bahsetmemiş bile ,korayyy,geliyorum yanına ona göre :kiskis
Abbooo seni nasıl unuturum emmilerin bir tanesi gel hele sen gel.

Bak bak,benden hiç bahsetmemiş bile ,korayyy,geliyorum yanına ona göre :kiskis

83a1bd71-64fd-457f-ac85-764c55b423ab.jpg

Benim hazırladığım bir dosya konusu mevcut zaten sevgili Koray. :hihi
Emeklerine Sağlık forumu daha tam çözemedim bir yıl olacak nerdeyse ya işte fırsat oldukça giriyorum eczanede boşluk bulursam yada işte gececi tayfa teraspy teraspy Emmim gibi :hihi :hihi :hihi

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,288
64
Bugün arkadaşları gezdim,birinin antende sorun varmış,hallettik geldik,ama diğerleri "oooo mart kedisi hoşgeldin bakalım" dediler (çatıda uğraştım ya) ,şimdi benim tvnin tüpü bitmişmidir acaba

DİKKAT:
Yukarıdaki yazımın konuyla ne alakası var demeyin ,işte böyle konularda "alakasız soru" soruluyor ya,bende öyle yapayım dedim :haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bugün arkadaşları gezdim,birinin antende sorun varmış,hallettik geldik,ama diğerleri "oooo mart kedisi hoşgeldin bakalım" dediler (çatıda uğraştım ya) ,şimdi benim tvnin tüpü bitmişmidir acaba

DİKKAT:
Yukarıdaki yazımın konuyla ne alakası var demeyin ,işte böyle konularda "alakasız soru" soruluyor ya,bende öyle yapayım dedim :haha1
:gul:haha1:haha1:haha1:haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Cron sistemine bağladım. (Belirli saatlerde)
Tüm üyeleri hesabını kontrol edip gerekli yükseltme otomatik işlemini yapar.
Anladım bana bazen bildirim geliyor kazandınız felan kupa tarzı gibi bu arada forumda değişimler var olumlu yönde ellerine sağlık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri