Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    314
  • Anket kapatılmış .
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
rselcukn rselcukn forumumuzda terfi post kasarak alınmaz.
aksine terfinin geri alınmasına neden olur.

bakınız.

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
40

bakınız.

uhahahaha eskiden forumlarda postçular vardı. 1k post 10tl felan konu açılırdı :deli1

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abilerim cahilliğime verin bu sitede terfisi olmak neden bu kadar önemli? Bu arada hepinizi tenzih ederek söylüyorum. Yani forum sitesini beğenmemekle gram hatta zerre alakası yok zaten bu internet zımbırtısında en fazla girdiğim sitelerin başında gelir burası. Zaten herkeste bilir konuya dönelim burada admin,mod, süper üye vs vs gibi yetkiler alınınca ne oluyor? Ayıptır söylemesi bırakın buraya, isterse başka forum olsun admin,mod,vs olunca ne oluyor yani aşağılamak kızmak yermek niyetinde değilim merak ettim ne gibi ayrıcalıklar sağlıyor? Halı hazırda teknoloji sitem var birisi forum xenforo, diğeri blog ama hiç dikkat etmedim bu konulara ben acaba neden bu kadar önemli?
A Adem Helvacı Sota Sota

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abilerim cahilliğime verin bu sitede terfisi olmak neden bu kadar önemli? Bu arada hepinizi tenzih ederek söylüyorum. Yani forum sitesini beğenmemekle gram hatta zerre alakası yok zaten bu internet zımbırtısında en fazla girdiğim sitelerin başında gelir burası. Zaten herkeste bilir konuya dönelim burada admin,mod, süper üye vs vs gibi yetkiler alınınca ne oluyor? Ayıptır söylemesi bırakın buraya, isterse başka forum olsun admin,mod,vs olunca ne oluyor yani aşağılamak kızmak yermek niyetinde değilim merak ettim ne gibi ayrıcalıklar sağlıyor? Halı hazırda teknoloji sitem var birisi forum xenforo, diğeri blog ama hiç dikkat etmedim bu konulara ben acaba neden bu kadar önemli?
A Adem Helvacı Sota Sota
Bizler için önemli değil ancak foruma yeni gelenlerin, forumdaki yetkili kişileri tanıması adına kısa süreli bir ihtiyaç.
Mesela ben ne ara admin oldum bilmiyorum. Ahmetim öyle uygun görmüş yazmış/yapmış. Admin yetkisinde neler var neler yok girip bakmadım hiç. Bir şeye ihtiyacım olduğunda yapabiliyorsam yaparım, yapamıyorsam Ahmete rica ederim o kadar.

Ahmet ve ben özelinde konu önemsiz olsa da genel anlamda ben bunu önemli görürüm zira bu aslında karşımızdaki kişilere verdiğimiz değerin bir göstergesi bence. (Otomatik artan değil, yönetimin verdiği özel ünvanlardan bahsediyorum)

Neticede herkes gönül bağı ile bağlı buraya veya bulundukları diğer yerlere.

Yani şimdi yarın bende admin yazmaz ise, ben foruma yazmaktan mı vazgeçeceğim? İlgisi yok ben yine tüm sevdiklerimle, sevenlerimle, sevmeyenlerimle yazışmaya, bilgi paylaşmaya devam edeceğim.

Katkı sunanların onore edilmesine gerek olduğu görüşündeyim ben nedense :)

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
40
Bizler için önemli değil ancak foruma yeni gelenlerin, forumdaki yetkili kişileri tanıması adına kısa süreli bir ihtiyaç.
Mesela ben ne ara admin oldum bilmiyorum. Ahmetim öyle uygun görmüş yazmış/yapmış. Admin yetkisinde neler var neler yok girip bakmadım hiç. Bir şeye ihtiyacım olduğunda yapabiliyorsam yaparım, yapamıyorsam Ahmete rica ederim o kadar.

Ahmet ve ben özelinde konu önemsiz olsa da genel anlamda ben bunu önemli görürüm zira bu aslında karşımızdaki kişilere verdiğimiz değerin bir göstergesi bence. (Otomatik artan değil, yönetimin verdiği özel ünvanlardan bahsediyorum)

Yani şimdi yarın bende admin yazmaz ise, ben foruma yazmaktan mı vazgeçeceğim? İlgisi yok ben yine tüm sevdiklerimle, sevenlerimle, sevmeyenlerimle yazışmaya, bilgi paylaşmaya devam edeceğim.

O zaman bir irmik helvası yiyek be:clap2

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Yönetimin verdiği ünvanlar mahçubiyet ve sorumluluk veriyor, tekrar teşekkürler ?

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
40
Ayıptır söylemesi, hatun Güllaç yapmış, biraz kaçırdım zaten :)

Adanalılar için İrmik helvası zaten hafif kalmaz mı sence de?
ben irmik helvası ustasıyım, bizim site de teyzelerle yarış yapıyordum zamanında düşün :) yazlıkçı teyzelerim var, hatta burda yarış halindeyiz, şimdi coronadan dolayı alışveriş durdu :haha20gün önce yedim en son ben normalde hafta da irmik helvası bazen 2 güne bir yerdim :) şuan 95kg olduk tosunnnnnnnnn yani

rselcukn Çevrimdışı

rselcukn 

Yeni Üye
28 Ağu 2019
44

bakınız.

Anladım bilgilendirme için teşekkür ediyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri