Üye Terfi Sistemi

Üye Terfisi hangi şarta göre belirlenmeli

• Kullanılan toplam oy
    314
  • Anket kapatılmış .
B Çevrimiçi

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
mesajini duzenlemesi icin herkese belirli sure verilecek.
asagida belirttigim özellik icin yazilim geliştirilmesi gerekiyor
"sure bittikten sonra
mesejlarini değiştirmek isterse
mesaj değişikliğini yapinca değişim hemen yansimayacak
yonetimin onayina dusecek.
yonetim onay verirse mesaj değişimi olacak."
kisa vadede olur üye sayisi artinca yetisemezsiniz:hmm
bu arada begeni sayim, oranim ne benim:bilmiyom

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
268/250=1.072 oran iyi silvera ulaşmaya kaliteyi bozmadan mesaj kasmaya devam :mutlu

hesap ters olmamış mı ya? 250/268 olacak sanırım:hmm

işi gücü bıraktım hesap kitap işine girdim, arkadaşlar bundan sonra her postun altına en az 10 beğeni istiyorum! yoksaaa!!? neyse boşverin, satış toplantısından az önce çıktım, müdüründe bu şekil talepleri oldu:hihi ben işe döneyim:deli1

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
hesap ters olmamış mı ya? 250/268 olacak sanırım:hmm

işi gücü bıraktım hesap kitap işine girdim, arkadaşlar bundan sonra her postun altına en az 10 beğeni istiyorum! yoksaaa!!? neyse boşverin, satış toplantısından az önce çıktım, müdüründe bu şekil talepleri oldu:hihi ben işe döneyim:deli1
Sota Basqandan alinti :
Begenı Sayın 871 / Mesaj Sayısın 1045 = Begenı oranın 0.8373

1.0 Oldugunda Platın Grubuna gecersın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Arkadas orani bulmak icin

Begeni sayinizi / Mesaj sayiniza boleceksiniz.

Aslinda sizin bolmenize gerek yok sisteme gerekli duzenlemeyi yaptik.

Gunicerisinde bellirli periyodlarla hesabinizi tarayip terfi edecek arkadaslarin grubunu yukseltiyor.

Begeni oraninin dusmesi durumunda aldiginiz terfiler ,sistem tarafinda geri alınır.
3 yanlis 1 dogruyu goturur hesabi :hihi

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Sota Basqandan alinti :
Begenı Sayın 871 / Mesaj Sayısın 1045 = Begenı oranın 0.8373

1.0 Oldugunda Platın Grubuna gecersın.

heh işte sen ters hesaplamışsın ?

neyse ki artık bizim yerimize hesaplayan bir sistemimiz var, düşünmeyelim, kafa patlatmayalım, sorgulamayalım, irdelemeyelim, sistem ne derse onu yapalım diye Sota Sota tüm imkanları seferber ediyor.. bu konuşmanın sonu nereye gidiyor? aaa kapı çaldı! buyrun memur bey?! ne sisteme başkaldırı mı? anarşist düşünce mi? user disconnected...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551

neyse ki artık bizim yerimize hesaplayan bir sistemimiz var, düşünmeyelim, kafa patlatmayalım, sorgulamayalım, irdelemeyelim, sistem ne derse onu yapalım diye Sota Sota tüm imkanları seferber ediyor.. bu konuşmanın sonu nereye gidiyor? aaa kapı çaldı! buyrun memur bey?! ne sisteme başkaldırı mı? anarşist düşünce mi? user disconnected...
Beni güldürdun, Mevlamda seni güldürsun. :clap2

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

Ters degil soran arkadaşin verileri öyle.... ;hıh: (Bu smileyimiz olmasa da siz varmış gibi düşünün)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Ters degil soran arkadaşin verileri öyle.... ;hıh: (Bu smileyimiz olmasa da siz varmış gibi düşünün)

yapmayın hocam, soran arkadaşın beğeni sayısı 250 / mesaj sayısı 268 = 0,9328

Matematik hocam mezarında test döndü... :HIH: (varmış gibi düşünün) :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt