Uydu cihazi tavsiye

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

Yaklaşık 10 yıl dır vu+ solo ve vusolo2 cihaz kulllanan biri olarak vu+ serisini tavsiye ederim. 6 yıldır kullandığım vusolo2 cihaz a hala destek vardır.
Cccama bağlı bir sistem gereksiz bence ne zaman onlarda vip sisteme geçti ozaman değer yapar
Funcam
Forever
Orca
Vanilla
Nashare
Şuan için en stabil serverlar yıllardır piyasa ellerinde ve hiç bir zamanda desteklerini esirgemediler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64

Cccama bağlı bir sistem gereksiz bence ne zaman onlarda vip sisteme geçti ozaman değer yapar
Funcam
Forever
Orca
Vanilla
Nashare
Şuan için en stabil serverlar yıllardır piyasa ellerinde ve hiç bir zamanda desteklerini esirgemediler
Funcam hepsinin papucunu dama attı bana göre ,1.5 yıldır 70 tllik cihaz kullanıyorum ,ardından herkes bir cam çıkarttı ,bu arada bizde bir de çift cam var ,ama pimapen sanılmasın :hihi
funcam lı piko (cam konusunda süper bana göre) , nashareli kyoto (eh işte) ,işe yaramayan camlı koraxv4, birde son olarak yine işe yaramayan thcamlı titan :)
Son 2 cihaz iptv içi alınır sadece ,iptvde başarılı ama cam konusunda kötü.Belki de VİP kullanıcıların camları her yere açıktır ,sıradan kullanıcılara kapalıdır bilmiyorum tabii.
Oscam ,bitmişti ki son aylarda serverleri atağa geçirdiler,TR'deki kullanıcılara şirin görünmek istiyorlar ,şu kanal açık bu kanal açık diye ,ama hala funcam serveri yakalayamadılar :)
Gerçi ben çok anlamam bu işlerden,hep batırıyorum her şeyi ama benim minik piko çok iş yapıyor çok :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri