Ütü Kireç Temizliği Nasıl yapılır

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Kombinin eşanjörü zaten deli gibi ısınıyor suyu ısıtmak için, o çözelti oraya geldiğinde mermi gibi deler geçer eşanjörü. :sirit
Kimyanın şakası yok hocam.:bilmiyom
benim ilgi alanım değil. adamla öyle tanıştık. ben de sıvı soğutmama ne koysam diye kafasını ütüleyipo duruyom:) hazır konu açılmışken dh deki eski oc ci dinazor arkadaşlar burda mı? kendi yaşıtım 28+ yaş grubu arkadaşlarla konuşup güzel fanteziler yapmak isterim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
benim ilgi alanım değil. adamla öyle tanıştık. ben de sıvı soğutmama ne koysam diye kafasını ütüleyipo duruyom:) hazır konu açılmışken dh deki eski oc ci dinazor arkadaşlar burda mı? kendi yaşıtım 28+ yaş grubu arkadaşlarla konuşup güzel fanteziler yapmak isterim.

Bilmem, belki buradadırlar. Konu dışına veya modifikasyon bölümüne konu açın, belki gelen olur. :hihi

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
gelsinler de bi fantezi yapalım:) özelikle dh ciler sağolsun. custom sıvı soutmanın içine ettiler. ille yurt dşından rekor aldırıyorlar adama. boru aldırıyorlar. ya sanayide metresi 10 liraya satılan borular 10 bar a kadar dayanıyor ve bu borular araba tekerine bağlantı sağlıyor. sağa sola bükülebiliyor. katlanmıyor da. ama bunların aldırdıkları 2 barlık ve üstüne büküldü mü su akışını kesen borular. yani çerçöp aldırıyorlar. bi yerli malı sinerjisi yapalım diyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt