Ulaştırma Bakanı Görevden Alındı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
3, köprüyü çinliler 49 yıllığına kiralamak istemişlerdi fakat 15yıllık sözleşme yapıldı. kanal işi bu duruma sebep olmuş olabilir

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
aynı parti derken muhalefetiyle birlikte çok güzel algı operasyonu yapıyorlar. siyaset oyunun oyuncuları aynı kaptan yiyorlar muhalefette dahil buna hocam .ülkemde siyaset yok muhalefetiyle birlik siyaset oyunları var.bizler kumdan kafamızı çıkarıp dünyada neler oluyor önce ona bakmamız lazım.sonra ülkemizde siyaset yapılıyormu yoksa siyaset oyunlarımı var ozaman farkına varırız.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
aynı parti derken muhalefetiyle birlikte çok güzel algı operasyonu yapıyorlar. siyaset oyunun oyuncuları aynı kaptan yiyorlar muhalefette dahil buna hocam .ülkemde siyaset yok muhalefetiyle birlik siyaset oyunları var.bizler kumdan kafamızı çıkarıp dünyada neler oluyor önce ona bakmamız lazım.sonra ülkemizde siyaset yapılıyormu yoksa siyaset oyunlarımı var ozaman farkına varırız.
Seçilmiş muhalefet :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

İyi siyasetçiler hala var, vatandaş ne kadar olan bitenin farkında bunu düşünmek lazım önce.
E bir de vatandaş ne kadar taşın altına elini koyuyor bunu da sorgulamak lazım.

Kısacası kendimiz hariç her şeyden çözüm beklediğimiz müddetçe, sorunların çözülmesini beklemeye devam ederiz.:bilmiyom

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
kısaca bir örnek vereyim arkadaşlarla en son okey oynamaya gittiğimizde . siyasetten konu açıldı herkez konuştu enson bana dönüp yav arkadaş bir iki kelamda sen söyle dediler .ben direk çakır hesap al kardeşim dedim. çakır geldi hesabı aldı. evet oyunu biz oynadık kim kazandı dedim mehmet atladı ben kazandım yav sen dedim geçen hafta 2 parti gittin. dedim oyunu çakır kazandı. biz oynadık çakır kazandı çakır hiç kaybetmedi. biz burada oynadığımız sürece kazanan hep çakır olacak.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Bizim işimiz "Kanalcılık"
çok güzel kanal açarız çok da ucuza hemde:haha

örneğin şöyle yaparız müteahhit firmaya deriz ki;aç ülen kanalı etrafında ki arazinin de
bilmem kaçını sana beleş veriyorum dersin böylece olay patladı gitti olur yaw,adamlar
işi biliyor kardeşim:hoba1

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
normalde haklısınız derdim ama güncel olarak bir tek kişini her şeye karar verdiği, karşı duranların bir, hapse atıldığı, iki, toplumdan soyutlanıp ötekileştirildiği, üç, işsiz aç bırakıldığı vb. vb. olaylardan sonra , haklı değilsiniz demek durumundayım. muhalefet ses çıkarmaya korkuyor, çünkü kendileri zamanında hafife alıp, "o kadar da değil, yapmaz öyle şeyler" diyerek, bugünkü tek adam rejiminin gelişine sebep oldular.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri