Tv ye yazılım yükledim ekran ters döndü

H Çevrimdışı

husam46

Yeni Üye
23 Kas 2020
21
38
Merhaba 39 inç smart tv güncellemek için sitenin bir tanesi den yazılım indiridim ve talimat a göre yaptım. Ancak tv ekranı ters döndü ve panel kodu bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim form da çok baktım ama bulamadım. Marka vestel üretim.

16061395347735626397931770383137.jpg

20201121_153359.jpg

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
eskiden bilğisayarda aynısı başıma geldi , ekranda görüntü ters döndü , ozaman acemilik tabi ,bir anlayan kişiye sordum hiç ugraşma ters çevir monütörü kullan dedi :haha tabi öyle yapmakdım bir işi bilene danıştık hallettim, ozamanlar ilk bilğisayarımdı☺️ umarım sorununu çözersin burda tv konusunda uzman kişiler var:mutlu

H Çevrimdışı

husam46

Yeni Üye
23 Kas 2020
21
38
eskiden bilğisayarda aynısı başıma geldi , ekranda görüntü ters döndü , ozaman acemilik tabi ,bir anlayan kişiye sordum hiç ugraşma ters çevir monütörü kullan dedi :haha tabi öyle yapmakdım bir işi bilene danıştık hallettim, ozamanlar ilk bilğisayarımdı☺️ umarım sorununu çözersin burda tv konusunda uzman kişiler var:mutlu
:) yardımlarını bekliyorum ustadların
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3.Versiyon tv ye V2 Yazılım yüklemişsiniz. İthal ürün arşivinde yazılım varsa yokoono yokoono Ustayı etiketledim online olduğunda size yardımcı olur.
hocam düzelirmi bu şekil bir program var

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu konuda uzmanlar var forumda müsait olduklarında size yardımcı olacaklar ,

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
265
49
tv şuan normal çalışıyorsa ve ekran ters ise panel yazılımını yükleyin.rar dosyasının içinde pq klasörü boş flash belleğe kopyalayın
menü4725 yazıp aşağıda USB Operations üzerinde kumanda üzerinden ok basın panel yazılımı 1 ila 2 saniye içinde yüklenir ve tv nin 220v enerji kablosunu pirizden çıkartıp geri takın.güncel yazılım sitede olarak v366 var.mainboard mb95xx olarak nedir.ona göre yazılım yüklenirdi.panel yazılımı sorun değil.eğer tv den pq dosyasını usbye kopyalarsanız ekran ters göstermesini düzeltirim
ves390unda-01 panel yazılımı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sizin tv de ves390unda-01 panel var.panel kodu ise:23142063
mainboard ise 17mb95 r3 dür
powerboard ise 17ıps20 dir
bu linktede spi ve profile dosyası var
profile dosyasınıda yüklüye bilirsiniz nasıl yükleme yapılacağı forumda var

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri