Tv ye 2+1 hoparlör nasıl bağlarım

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Okuyunca gülmeden edemedim :)
Bir gün eve geldim ,baktım hanımın elinde yıldız tornavida,"ne yapıyorsun" dedim ,radyoyu söktüm de,pil yatağını temizlemiştim,kablo koptu ama senin lehimle lehimledim,şimdi kapağını kapatıyorum" dedi :haha1
Aa,iyi dedim ama çarşamba günü pazara gittiğnde hemen söküp baktım , nasıl lehimlemiş diye ,ama süper lehimlemişti :)
Bu arada radyoyu temizlik yaparken kullanır ,ufak seyyar radyo,ev çok büyük gibi ,gittiği odaya yanında götürür :)
ee ben bunda komik birşey göremedim.ama bu sefer bende bir komiklik bulamayınca güldüm :)
bende lehim yapacam da üşeniyorum
çünkü priz ile hoparlör arasında mesafe uzun.lehim kablosuda kısa kalıyor
birdaha hoparlörü sökecemde prizin yanına getirecemde uzun iş
ama bugün bilgisayarın masasının altını temizlerken hoparlörün bağlantı kablolarını koparmışım .ses kesik kesik çıkmaya başladı:haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ee ben bunda komik birşey göremedim.ama bu sefer bende bir komiklik bulamayınca güldüm :)
bende lehim yapacam da üşeniyorum
çünkü priz ile hoparlör arasında mesafe uzun.lehim kablosuda kısa kalıyor
birdaha hoparlörü sökecemde prizin yanına getirecemde uzun iş
ama bugün bilgisayarın masasının altını temizlerken hoparlörün bağlantı kablolarını koparmışım .ses kesik kesik çıkmaya başladı:haha
İşte,lehimleseydin kopmazdı ,uzun bir 3lü priz al ,evde bulunsun ,her zaman lazım olur :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
İşte,lehimleseydin kopmazdı ,uzun bir 3lü priz al ,evde bulunsun ,her zaman lazım olur :ok
zaten uzatmalı 5 li priz kullanıyorum.hepside dolu.hoparlörün subwoferi bilgisayar masasının altında kalıyor..bilgisayar masasıda duvara yaslı.bir daha bilgisayar masasının altından kabloları çıkaracaksın,koltukları yana çekip yerdeki kablolu prizi kaldırıp ona lehim makinesini takacaksın.yaptıktan sonra aynen bu işemleri tekrarlayacaksın.ohoo zor iş :sirityada dolu prizdeki fişleri tek tek çıkartıp kabloyu hoparlöre yaklaştırıp lehimleyceksin.neyse konuyu kapatalım.yazarken bile yoruldum:haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt