tv yazılım ve arıza konusu

emre60 Çevrimdışı

emre60

Yeni Üye
28 May 2019
16
Bu gün aktif olmuş ama müsait olamadı sanırım. Yada istediğini mi alamadı ?
İs yerinde montaj isimiz oluyor surekli disari çıkmak zorunda kaliyoruz anten isi guvenlik kamerasi seslendirme ister istemez donuslerimiz isyerine gec oluyor istedigim bisey yok sadece öneride bulundum yaparsaniz eyvallah sorun yok oturup burdan kim ne isteye bilir tek dedigim markalari ayirip gelen uyeler kendi markalarinda ariza istesin diye di
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evet şimdi sen sunny üretimi tv,ler için yazılım talep konusu diye konu aç ordan sunny için yazılım destek istiyenlere elinden geldiği kadar destek ol sunny için senin konu olacak karışıklık ortadan kalkacak :ok
Olayi yanlış anladin da neyse isteyene yardim ederiz biz sorun yok

Benim dedigim stil
Sunny ornek
Uye gelir sunny tiklar sadece o menude istem yapar ve konu kapatılir donus yapan uye olumlu cewap verdigi taktirde cozulmus ariza diye not düşülür kapatılır ve yorum kalabaligi olmaz baska biri geldiginde yeni acar bu sekilde devam eder

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İs yerinde montaj isimiz oluyor surekli disari çıkmak zorunda kaliyoruz anten isi guvenlik kamerasi seslendirme ister istemez donuslerimiz isyerine gec oluyor istedigim bisey yok sadece öneride bulundum yaparsaniz eyvallah sorun yok oturup burdan kim ne isteye bilir tek dedigim markalari ayirip gelen uyeler kendi markalarinda ariza istesin diye di
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Olayi yanlış anladin da neyse isteyene yardim ederiz biz sorun yok

Benim dedigim stil
Sunny ornek
Uye gelir sunny tiklar sadece o menude istem yapar ve konu kapatılir donus yapan uye olumlu cewap verdigi taktirde cozulmus ariza diye not düşülür kapatılır ve yorum kalabaligi olmaz baska biri geldiginde yeni acar bu sekilde devam eder
işte orası forumda tek konu açılıyor x markası için yazılım talep diye aynı konu aynı marka için devam ediyor sunny için yazılım konusu devamlı açık kalacak yazılım talep edenler model bilgisi verip sunny için destek alcak çözülen konular arkada kalıyor aynı konu üzerinden tek marka tv,nin farlkı modelleri için yazılım talep edilmiş oluyor aynı marka için fazla konu açılmasının önüne geçiliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri