tv yazılım ve arıza konusu

emre60 Çevrimdışı

emre60

Yeni Üye
28 May 2019
16
forumuza kaydım vardı fakat biraz gec basladım iş sebebi ile tv yazılım konusunda yazılım menüsü tek bir sayfada ben elektronikciyim elimden gelen yardımcı olurum gelen arkadaslara
konu kısmında örnek veriyorum vestel beko hı level tarzında ayrım yapılabilirmi takibide rahat en azından bi konuda butun tvlerin arızaları yazılımları mevcut bayabi :) karısık üye gelip vestelse vestel menüsünde konu acar veya sunny kısmına yapabilirseniz sevinirim vaktim oldukca yardımcı olmaya calısıırız

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sunny destek konusunda eksik vardı forumda sunny üretimi tv,ler için yazılım diye konu açarsanız oradan sunny için arkadaşlara elinizden geldiği kadar yardımcı olabilirsiniz aramıza tekrardan hoş geldiniz :cay

Moderatör tarafında düzenlendi:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
emre60 emre60 foruma hoşgeldin şimdiden katkıların için teşekkür ederiz

Sota Sota A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST hosbulduk hosbulduk By_Trol By_Trol sayın yöneticilerimiz değerli görüşlerinizi bekliyoruz

Bizden tarafta ise üyeler tarafında benim düşüncem

Kardeşimizin elinde yeterli donanım ve yazılım var ise birde atmaca elektronikten yeterli desteği alabiliyorsa Sunny Awox vs yazılım talep panel bilgi hattı vs konular açılabilir

Tabi burda yalan yanlış yönlendirmeler de yapılmamasında fayda var yapılacak hatalar kullanıcıları madur eder

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,556
emre60 emre60 foruma hoşgeldin şimdiden katkıların için teşekkür ederiz

Sota Sota A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST hosbulduk hosbulduk By_Trol By_Trol sayın yöneticilerimiz değerli görüşlerinizi bekliyoruz

Bizden tarafta ise üyeler tarafında benim düşüncem

Kardeşimizin elinde yeterli donanım ve yazılım var ise birde atmaca elektronikten yeterli desteği alabiliyorsa Sunny Awox vs yazılım talep panel bilgi hattı vs konular açılabilir

Tabi burda yalan yanlış yönlendirmeler de yapılmamasında fayda var yapılacak hatalar kullanıcıları madur eder
Forum altyapısının musade ettigi olcude her konuda
Limitsiz-kosulsuz desteğe açığım.

Yeterki şu yapilmali deyin. :kas

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Emre hocam selam hoşgeldiniz.
Mevcutta Vestel çekirdek yazılım ana konusu var, Vestel full yazılım ana konusu da mevcut
Sizinde markaya özel ana konu başlıkları açarak aynen bizim yaptığımız gibi sana sorulan cihazlara göre yazılım paylaşabilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda farklı konuda yazmışlar ise yönlendirebiliriz.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Mevcutta Vestel çekirdek yazılım ana konusu var, Vestel full yazılım ana konusu da mevcut
Sizinde markaya özel ana konu başlıkları açarak aynen bizim yaptığımız gibi sana sorulan cihazlara göre yazılım paylaşabilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda farklı konuda yazmışlar ise yönlendirebiliriz.
Mantıklı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
emre60 emre60 aktif değilsin hocam ara sıra giriş yapıyorsun o kadar cevap yazdılar sen yoksun sunny xxx için birine yazılım lazım olsa 1 ay sonra anca dönüş yaparsın bu hızla müsait değilsen sen bu topa hiç girme bence destek işi önemli :kiskis

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
emre60 emre60 aktif değilsin hocam ara sıra giriş yapıyorsun o kadar cevap yazdılar sen yoksun sunny xxx için birine yazılım lazım olsa 1 ay sonra anca dönüş yaparsın bu hızla müsait değilsen sen bu topa hiç girme bence destek işi önemli :kiskis
Bu gün aktif olmuş ama müsait olamadı sanırım. Yada istediğini mi alamadı ?

emre60 Çevrimdışı

emre60

Yeni Üye
28 May 2019
16
Bizim icinde sorun yook aslinda tek problem bi baslik icerisi karisik oyuzden dedim siz nasil uygun gorurseniz bazi konulara baktim yani yanlis anlasilma olmasin biri bisey sormus konu corbaya donmus konu kapatilsa yazilimla ornek attildi uyemiz yukledi sonucu bildirse konu kapatilsa yorum yazilmaktan :) sayfalar ca diyer uye o konunun icinde tiklayip yardim istiyir yenni bi baslik yenibir konu is bitince kapanmali diye dusundum siz nasil rahatsaniz ben bu sekildede elimden geleni yaparim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yapalım forumun anahtarını mı verelim :) daha kendimiz admin olamıyoruz çok çalışması lazım çooook :sirit

Ne yapalım forumun anahtarını mı verelim :) daha kendimiz admin olamıyoruz çok çalışması lazım çooook :sirit
Oturup adminlik yapicak pek. Vaktimiz yok isimizin pesindeyiz anahtari alabilirseniz sizde kalsin :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bizim icinde sorun yook aslinda tek problem bi baslik icerisi karisik oyuzden dedim siz nasil uygun gorurseniz bazi konulara baktim yani yanlis anlasilma olmasin biri bisey sormus konu corbaya donmus konu kapatilsa yazilimla ornek attildi uyemiz yukledi sonucu bildirse konu kapatilsa yorum yazilmaktan :) sayfalar ca diyer uye o konunun icinde tiklayip yardim istiyir yenni bi baslik yenibir konu is bitince kapanmali diye dusundum siz nasil rahatsaniz ben bu sekildede elimden geleni yaparim
evet şimdi sen sunny üretimi tv,ler için yazılım talep konusu diye konu aç ordan sunny için yazılım destek isteyenlere elinden geldiği kadar destek ol sunny için senin konu olacak karışıklık ortadan kalkacak :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt