Tv ünitesi ile ilgili çıldırtan sorun

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar ben 2.el bir tv ünitesi aldım ancak yanında askı aparatı yoktu. Harici askı aparatı alıp denedim ancak uymuyor. Üstteki tırnak tutunca alttaki tırnak tutmuyor. Sizce ne yapabilirim bu şekilde tv asılır mı veya nasıl çözebilirim kafayı yiyeceğim artık.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3AE59884-151F-4EDD-B1A2-3F0FD6FC2FB6.jpg
B0888216-7F5A-46B5-9A93-1A5F7AD4EAC4.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Durmaya durur fakat basit bir hareketle de aşağı düşürülebilir diye düşünüyorum.
Özellikle de evde küçük çocuk varsa.

Bu aparattan bizde vardı fakat standda nasıl duruyordu bilmiyorum.
Tek diş mi geçiyordu, alttaki diş de geçiyor muydu hatırlamıyorum.
En azından ustalardan yanıt gelene kadar takmayın derim.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bu lanet askı aparatından kiracı almış ,takarmısın abi dedi, gittim lanet birşey , düşme emniyeti falan hiç bir şey yok, her yerine plastik kelepçe attım ,geri ver istersen dedim aman abi olduğu kadar olsun dedi .

Siz yüksek meblağ para verip büyük ekran tv almışsınız bence riske etmeyin adam gibi askı aparatı alın derim.Mümkünse kenarlarında düşme emniyeti olsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hımm, tv ye vidalanan demirlerdeki yarıklar ,duvara monte edilen sacı içine almalı ,biraz sonra senin fotodan bir foto atayım ,ama sen önce duvara montelenecek demir saçın yandan fotosunu çek bakayım ,nasılmış pozisyonu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamlar, durmasına durur ama TV biraz yukarı bakacağı için ekranda avizeyi izleyebilirsin. Bu nedenle sorun olabilir.
Ayrıca teraspy abimin dediği gibi sağlam olmasını istiyorsan ilki çentikli olduğu için oraya tak daha sağlam olur. Ama ben öncesinde sana şunu soracağım; TV srkasinda çıkıntı yok dimi bazı modellerde hoparlör çıkıntısı olunca bu uzun demirler TV ye de oturmuyor onu da kontrol et

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Hımm, tv ye vidalanan demirlerdeki yarıklar ,duvara monte edilen sacı içine almalı ,biraz sonra senin fotodan bir foto atayım ,ama sen önce duvara montelenecek demir saçın yandan fotosunu çek bakayım ,nasılmış pozisyonu?
merhaba hocam istediğiniz fotoğraf bu mudur acaba? Bu arada ben duvara değil üniteye monte etmeye çalışıyorum anlatabildim umarım. Bu uzun sacı yanımda götürsem iki dişe de uyacak bir askı bulabilir miyim acaba valla çaresiz kaldım.

83B8A4D6-64AD-4857-AA81-4118D8705CA7.jpg

Selamlar, durmasına durur ama TV biraz yukarı bakacağı için ekranda avizeyi izleyebilirsin. Bu nedenle sorun olabilir.
Ayrıca teraspy abimin dediği gibi sağlam olmasını istiyorsan ilki çentikli olduğu için oraya tak daha sağlam olur. Ama ben öncesinde sana şunu soracağım; TV srkasinda çıkıntı yok dimi bazı modellerde hoparlör çıkıntısı olunca bu uzun demirler TV ye de oturmuyor onu da kontrol et
Hocam tv 49uhl650. Henüz kutudan çıkarmadım ancak adem abinin videosunda arkada çıkıntı falan yoktu

yuvarlak içine aldığım yerdeki yarık,kırmızı nokta ile gösterdiğim saca girecek, ama alttaki de önemli ,ondan duvara montelenecek demir saçın yandan fotosunu istedim :ok
demir1.jpg

01D0D817-AD05-4D68-ADEA-0A85E51436B9.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yuvarlak içine aldığım yerdeki yarık,kırmızı nokta ile gösterdiğim saca girecek, ama alttaki de önemli ,ondan duvara montelenecek demir saçın yandan fotosunu istedim :ok
demir1.jpg
A Altunf,
teraspy teraspy hocamın gösterdiği gösterdiği en üste takıp bir resim atarmısn açı farkı ne kadar onu anlıyım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt