Tv kartı tavsiye ?

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
Kullanan var ise bilgisayarda hangi tv kartını kullanıyorsunuz ? Tavsiye eder misiniz ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tuneri kaliteli olan en sorunsuz kartlar var mı bildiğiniz ? Herkes için de yararlı olur paylaşmak.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestelde önerebileceğim kartlar;
mb130 2018 devrinin kartlarından hala günümüzde mevcut gözümde vestelin en iyi kartlarından birisi
mb130s 2. sıramı alır (2019)
mb211s 3. sıramı alır (v3 versiyonlu yazılıma sahip olanlar) (2019)
mb230 4. sırayı alır. (aslında özellik olarak mb211s den üstün ama henüz yazılımı oturmadı 2020 kartı diyebiliriz ama gelişmesi lazım)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Onlardı evet ama ortada adı kalmadı, tbs genel olarak piyasada ama o pahalı, onun haricinde bilmediğim vardır diye açtım konuyu.

Pek tercih edilen bir donanım olmadığı için piyasadaki ürün çeşiti de kısıtlı.
Technisat pahalı uydu cihazlarıyla da bilinen bir marka diye biliyorum.
İkinci el Technisat kartı geçtiğimiz yıllarda 150 TL gibi rakamlara bulabiliyordum.
İkinci el pazarına bakın, sıfır bulmanız zor.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
yaw ben bir zamanlar kullandım bile ama şimdi sorsan;unuttum gitti diyeceğim sana:hoba1

çok merak ettim,nereden çıktı şimdi DVB-S işi???

bir de şimdi farkettim,sayın umut yazmış; "TechniSat" diye aha işte benimki de buydu,ondan
önce de dandik bir şey vardı şimdi aklıma geldi Techni

hatta bunun için TR de bir de çok meşhur forumu vardı ve bu işlerin de prof.adamları filan
dvbs forum gibi bir şeydi nete bak belki bulursun yada Turkeyforum dan bak mutlaka bulursun

sen "serkangüzel" i tanırmısın diyeceğim şimdi? bizi komple TF den şutlamışlardı ama başka bir kaç forumda
bu serkan hoca bulunur,prof. adamdır bu işlerde

en son DVB-S işin ext.Box ları çıkmıştı direk USB den takılan onlara bak!!
sanırım Techni nin de olabilir,PC içine takılanlar "out" olmuştu yaw:kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri