Tv değişim mi onarım mı? 🤔

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
A Adem Helvacı üstadım.Bir de olayın arka planında dönen mevzuları biliyorum derken sakıncası biraz açma imkanınız olur mu dönen dolapları merak ettim doğrusu.. 🙂

Cahilliğimi maruz görün ama Panel bilgisine nasıl bakılıyor acaba hkc yada sdp olayını nasıl anlıyoruz.. 🙂

Çok Teşekkür ederim A Adem Helvacı ilginize ve yardımlarınıza.. Tüketiciye yol göstermeniz noktasında ayrıca teşekkürü borç bilirim çok saolun. 👍

Buradaki konuyu okuyarak anlayabilirsin :) ben 65BU8500 modelinde 2 panelide test ettim kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim ekrana tıklattığınızda ışık dağılıyorsa hkc panel ışık dağılmıyorsa sdp panel. böyle bir tespitim oldu sadece bu8500 için bu bilgi.

Mess82 Çevrimdışı

Mess82

Yeni Üye
21 Eki 2022
27
41

Buradaki konuyu okuyarak anlayabilirsin :) ben 65BU8500 modelinde 2 panelide test ettim kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim ekrana tıklattığınızda ışık dağılıyorsa hkc panel ışık dağılmıyorsa sdp panel. böyle bir tespitim oldu sadece bu8500 için bu bilgi.
A Adem Helvacı Bu8000 içinde geçerliymiş teziniz.. Zira evdeki sorunlu cihaz Hkc panelmiş öğrenmiş olduk sayenizde teşekkürler. 👍

Ş Çevrimdışı

şahin212121

Aktif Üye
29 Ocak 2022
62
34
Teşekkür ederim fikrinize saygı duyuyorum. Yapılacak işlem en yakın serviste yapılacakmış. Sıfır ürün nezdinde düşünürsek değişim yapmamak için cazibe oluşturma çabası anlamında para iadesi gibi seçenek sunuyorlar. Bu noktada emin olamadığımdan değerli fikirlerinizi almak istedim.
Başka anakart tak tv fiyatına bakarsak ana kart daha mantıklı çünkü 65 inç tv ler genelde 20 binden aşağı fiyat yok 4 bine sıfır tabi ana kart tak

Geri
Üst Alt