TV-Box Severler Kulübü Box'lar Üzere Genel Sohbet

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba Arkadaşlar TV-Box lar Üzerine genel sohbet konusudur.
TVBox Media Player'ler hakında hertürlü soru görüş tecrübe paylaşımı yapabilirsiniz.

IMG_20230713_160533.jpg

I Çevrimiçi

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
Merhaba, @TC Yıldırım
tv box larda arka plan uygulamalarini kapatacak bir kisayol veya program varmi? (cihaz hako)
Bazi uygulamalar da bolge farkli diyerek acilmiyor bunun icin cihazin bolgesi degistirilebilirmi (ayarlarda goremedim)

ornegin roku channel google store'a eklenmis
Google store da uygulamayi goremiyorsunuz bolgesel farkliliklardan, apk olarak disardan kurulum yapincada uygulama bolgenizde kullanilmiyor uyarisi cikiyor.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba, @TC Yıldırım
tv box larda arka plan uygulamalarini kapatacak bir kisayol veya program varmi? (cihaz hako)
Bazi uygulamalar da bolge farkli diyerek acilmiyor bunun icin cihazin bolgesi degistirilebilirmi (ayarlarda goremedim)

Google store da uygulamayi goremiyorsunuz bolgesel farkliliklardan, apk olarak disadan kurulum yapincada uygulama bolgenizde kullanilmiyor uyarisi cikiyor.
Vpn kullanman gerekli IP üzerinden nerden girmeye çalıştığnı görüyor sistem.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba, @TC Yıldırım

Google store da uygulamayi goremiyorsunuz bolgesel farkliliklardan, apk olarak disadan kurulum yapincada uygulama bolgenizde kullanilmiyor uyarisi cikiyor.
Ben sanal donanım butonlarını 3. parti uygulama olarak ekledim. (Alt kısımdan gizlenerek çıkan) Onunla arkaplan uygulamaları, ana ekrana dönme işlevlerini kullanıyorum. Bazı cihazlarda ev (home) butonuna basılı tutunca da arkaplan uygulamaları çıkıyor ama hako' da var mı bilmiyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben sanal donanım butonlarını 3. parti uygulama olarak ekledim. (Alt kısımdan gizlenerek çıkan) Onunla arkaplan uygulamaları, ana ekrana dönme işlevlerini kullanıyorum. Bazı cihazlarda ev (home) butonuna basılı tutunca da arkaplan uygulamaları çıkıyor ama hako' da var mı bilmiyorum.
Senin kullandığın Box nedir markasını paylaşırmısın :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Söylemedim mi? X96 Max Plus Ultra (Sanırım bu sene yanına hyper street fighter da ekleyecekler.) :haha
Full Lisanslı cihazlarda o dediğini yapmak imkansız Nvidia birde Homatics de var arkaplan özelliği şimdilik.

X96 Max Plus Ultra bende de var hemen usb to usb kablo temin et Slimbox Rom yükle öyle kullan onu.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Full Lisanslı cihazlarda o dediğini yapmak imkansız Nvidia birde Homatics de var arkaplan özelliği şimdilik.

X96 Max Plus Ultra bende de var hemen usb to usb kablo temin et Slimbox Rom yükle öyle kullan onu.
Uygulamanın root yetkisi isteyip istemediğini hatırlamıyorum. Dediğin gibi istiyor olabilir çünkü bahsettiğim araç sistem uygulaması olmalı ya da sistem erişimi olmalı.

Hemen mi? (Kıs kıs güler ve TV Box' ın doğrudan Slimbox yüklü olarak alındığı aklına gelir.) :durt:coskun

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Uygulamanın root yetkisi isteyip istemediğini hatırlamıyorum. Dediğin gibi istiyor olabilir çünkü bahsettiğim araç sistem uygulaması olmalı ya da sistem erişimi olmalı.

Hemen mi? (Kıs kıs güler ve TV Box' ın doğrudan Slimbox yüklü olarak alındığı aklına gelir.) :durt:coskun
Slimbox sürümü güncellendi biliryormusun eski kalmış senin cihaz :yumruk

Geri
Üst Alt