TV BLUETOOTH SORUNU

D Çevrimdışı

duyar28

Yeni Üye
2 Nis 2020
9
57
3D Olan modellerde var. Pil ile çalışan 3D Gözlük bt üzerinden eşleşiyor.
Evet benim tv 3D
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB96 kartta BT yok zaten ,profilden açılabilir ama donanım olarak yok :)
Bende var 3D sistemi gözlüklü bluetooth la çalışıyor tv nin bluetooth unu telefonda ve pc de görüyorum fakat bağlan deyince telefon şifre gönderiyor fakat okeylemem için tv ekranında şifre çıkmıyor

MB96 kartta BT yok zaten ,profilden açılabilir ama donanım olarak yok :)
Bende var 3D sistemi gözlüklü bluetooth la çalışıyor tv nin bluetooth unu telefonda ve pc de görüyorum fakat bağlan deyince telefon şifre gönderiyor fakat okeylemem için tv ekranında şifre çıkmıyor

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
Evet benim tv 3D
Sizin tv de dahili wifi yok harici wifi veezy200 modem alarak kablosuz internet kullanılabilirdi. Kullanılabilirdi diyorum sebebi MB96 Ana kartlarda smart özelliği teknolojik ömrünü tamamladı. Wireless display özelliği kazandırılabilir mi modlama denemek gerekir bu özellik kazandırılabilir ise telefon ile tv ye bağlanabilirsin. Bu arada profili inceledim Wireless display özelliğini açma kapatma özelliği yok rakamsal değer girme bölümü var. Denemek gerekir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
Evet benim tv 3D

Bu gün kendi televizyonumda denedim harici veezy200 usb modem bağlandığında Wireless display özelliği aktif oluyor fakat daha önce modlama yaptığımda bu özelliği açıp açmadığımı hatırlamıyorum tv yi sürekli kobay olarak kullanmıştım ? kısacası Wireless display özelliği açık değilse de açılabiliyor. Telefonunuzda özellik varsa tv ye yansıtabilirsiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
Bu gün kendi televizyonumda denedim harici veezy200 usb modem bağlandığında Wireless display özelliği aktif oluyor fakat daha önce modlama yaptığımda bu özelliği açıp açmadığımı hatırlamıyorum tv yi sürekli kobay olarak kullanmıştım ? kısacası Wireless display özelliği açık değilse de açılabiliyor. Telefonunuzda özellik varsa tv ye yansıtabilirsiniz.
Bu tvler neler çekiyorlar halbuki ,beğenmiyorlar ya sevgili By_Trol ,başka marka tv olsa bunların anck %190nuna dayanır ,kullanlamaz hale gelirdi :)

M Çevrimdışı

melihsnyz

Yeni Üye
2 Haz 2024
2
30
selam herkese bende Toshiba 55 4k tv mevcut 2+1 ses sistemini bluetooth bağlıyorum fakat tv kumandası ile ses açıp kapatamıyorum tv sesi açıp kapatıyor ses sistemine etki etmiyor forumda çok aradım ama bulamadım birşey bunun bir çözümü varmı
anakart modelide mb120

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
selam herkese bende Toshiba 55 4k tv mevcut 2+1 ses sistemini bluetooth bağlıyorum fakat tv kumandası ile ses açıp kapatamıyorum tv sesi açıp kapatıyor ses sistemine etki etmiyor forumda çok aradım ama bulamadım birşey bunun bir çözümü varmı
anakart modelide mb120
Bildiğim kadarı ile çözümü yok, bizim forumda daha önceleri çok işlenmişti bu konular, fakat konu tek başına olmadığından arada kaynamıştır.Kısacası çözümü yok maalesef.

Geri
Üst Alt