Tutar mı sizce

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sen başlattın ama... :hihi 3 lira verip 6 bin küsur lira kazanılacağını düşünüyorsan, beni dikkate alma sen... :saskin
Hocam 3 lira verip 10.00 TL kazanan arkadaşım var neden öyle diyorsun bana karşı :cigara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Maçlar başladı takip eder miyiz hocam?:polis

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hocam 3 lira verip 10.00 TL kazanan arkadaşım var neden öyle diyorsun bana karşı :cigara

Maçlar başladı takip eder miyiz hocam?:polis
Takip ederiz dersem yanlış olur söz veremem... Ben seni düşündüğüm için yazıyorum, yoksa bana giren çıkan yok çok şükür... Bu işlerden para kazanan, voleyi vuran, zengin olan görmedim duymadım.

Parana yazık. :yumruk

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam şuanki sonuçları yazayım
Trabzonspor 0 - 1 Göztepe (dakika 33)
W.bremen 1 - 1 freiburg (dakika 36)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
O zaman bana hayırlı olsun.. haydi bakım yine risk yine tehlikeli yine ben :dinle:tara

IMG_20191102_163720.jpg
Ooo kupon tutarsa direkt gidip alttaki barkodu okuturum , kolay para :deli1

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kuponun üstüne battaniye örttüm. Allah'ını seven yorgan getirsin

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam yarın 12 TL olacak

evet ne dersiniz deyin bir şey demiyorum ama kumarda kaybeden aşkta kazanıyormuş. Bir Azerbaycanlı bir kızla görüşüyorum, yani ne desem bilmiyorum şimdi olayı anlatayım en iyisi, bu kızda benim gibi yani, yıllarca birini sevmiş ve beklemiş sonra beklediği kişi çekip gitmiş..

Yani bu kızla aramız güzel konuşuyoruz, birbirimize karşı boş değiliz lakin, ben artık bilmiyorum bazı şeylerin rayına oturmasını istiyorum. Kızla bugün tanıştık, sonra birbirimizi aradık, keyifli bir konuşma yaşadık. Çünkü; ikimizde aynı yollardan geçen iki insandık yani, iyi geldik birbirimize. Uzun süredir kalbim kapalıydı, en son ilkokulda bir kızı sevdim, tam tamına 13 sene peşinden koştum, her şeyi yok etmeyi, yani hayatımı okumak yerine ona adamakla geçirdim.. sonra olmadı, onu gömdüm içime, kalbim uzun süre kapalıydı. Hani derler ya seveceksen tam sev ya da sevme diye, öyle değilmiş.. ardından hayatıma gönül diye bir kız girdi, 3,4 sene konuştuk ettik. Sonra çekti gitti, yani onun adına, onun için çok şey yazdım, sildim, karaladım, paylaştım. Ve dedim ki, artık bu kalp kimseyle olamaz çünkü; delik deşik oldu dedim. Ve öylede oldu ama, bu kız ve bu kadar kısa zamanda kalbimin hareketlerinin değiştirmesi garibime gidiyor. Bir sürü kızla konuşuyorum ediyorum ama alamıyorum hayatıma, bazılarını da ben almıyorum ama bu izinsinz giriyor. Hani hep görürdüm, bir forum üyesi konu açar, birini seviyorum diye. Şu Ergene bak gelmiş buradan akıl alıyor derdim, sonra o ergen yıllar sonra gelip yorum atar ve düğün tarihi veririr, ve ben yalan diye iç geçiririm. Ve hep uyuz olurum, böyle gelipte akıl almalarına, ve bunları yapanın liseli ergenler olduğunu bilirim. Peki sen ne ayaksın oğlum sen neden yazıyorsun diyecek olursanız, bilmiyorum bir yere yazmam gerekiyordu buraya yazdım, amacım da akıl almak değil şimdi böyle dedim diye "büyüklerime saygısızlık etmek istemem, ama karakterime yakışmayan şey bu" içinizden ne küstah bu çocuk ya der gibi olursanız söyleyin çünkü; ben bu tarz şeyleri içime atamıyorum, ilerde bu konuya gelip evlendik yazmayacağım..

Bu konu hakkında gelişmeleri takip edecek olursanız, yani yaz derseniz gelişmeleri yazabilirim. Şuan o uyudu. Ben de bence yatmalıyım kafamı toplamam gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bugün fazla konuşamadık, gerçi sabahın köründe beni aradı (bana göre sabahın körü 6 oluyor) konuştuk ettik sağolsun uyandırdı ki zaten 3,4 arasında yatan biri sabah 6da kalkınca nasıl oluyorsa öyle oldum. Ama bunu ona yansıtsam sanırım ağlardı (malum sınırlı oluyorum) baya bir konuştuk. Tabi o sırada halen tanışma faslı, yani sorular geliyordu. Her soruya verebilecek cevabım elbette vardı. Zaten sohbet gittikçe koyulaştı ben de o sırada Azerbaycan alfabesine göz attım yani bir şeyler öğrenip yazabilirim diye tabi cümle kurmak yerine kelimeleri biliyorum. Eh bugün düğünleri var demiştim, düğün için o süslendi saçını falan yaptırdı hanımefendi ben de beklemeye koyuldum, sonra evi falan bir gösterdi lan babası şimdi görür beni falan diye korkmadım değil. İndi səni öldürməyindən qorxmur değilim. İndi birisi görür bizi bəylə vaziyətin içine :affet
Şaka bir yana kimse görmedi vs kapadık telefonu o düğün için hazırlık yaptı. Ben de dışarıya çıktım. İnternet falan kapalıydı kardeşi ağlamış benle konuşmak için uşak ne istəyer acep diye de düşündüm.. bugünlük bu kadar, şimdi onlar toyda (ağzıma pelesenk oldu ya, düğündeler yayın açtı) abi bunlar nasıl insanlar. Biz iki halay çekeriz sonra bir daha kalkamayız adamlar bir oraya koşuyor bir oraya, ayıp olmasında bunlar nasıl yaratıklar.. bu arada acayip güzel olmuştu. Sanırım ailesiyle sesi kapat dedi. Şaka bir yana, ben bu kızla ciddi düşünmeye başladım. Hani yıllar sonra evlendik diye buraya yazmayacağım da. Eğer öyle bir şey olursa da olsun.. bu arada halen toy devam ediyor.. inatla fotoğraf atmıyor arkadaş o kadar ısrar ettim, illa kavga edeceğim.
Dipnot: güzelim iddia konusu aşk hikâyesine döndü..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt