Tutar mı sizce

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
IMG_20191208_010405.jpg

ufak bir düzeltme yapayım ;

"Mevla" değil "meblağa"

bknz ; Mevla = Tanrı, efendi, sahip ...

hayırlı olsun bu arada, tavsiyem garanti gideceksen 2,5 alt/üst oyna, az kazanırsın ama riskin maç başı yüzde 50 olur, bu işin matematiği var biraz kafa yormak lazım ayrıca güzel takip edip istatistiklere kafa yoracaksın ama şunu unutma sahadakiler tribündekiler robot değil, faktörü insan olan tüm olaylar her türlü sonuca gebedir.
çok şükür 10 seneyi geçti iddia sayısal milli piyango bileti vs... türevlerini bırakalı, gerçi bağımlısı olmadım ama gerçekten bereketi yok o paranın, tavsiyem hobi edin kendine, ben yaz/kış düzenli trekking yapıyorum, ören yerlerine, antik şehirlere, şelale, göl, hatta bomboş ormanlara vs... sırt çantam komando pıçağım :) suyum yiyeceğim her daim hazır, ayrıca yazın yüzme bisiklet şehiriçi akşamları 12-15 km yürüyüş vs..., tüm bunları yaparkende öyle instagram kamili kampçılar gibi hatun düşürmek için değil kafayı dinlemek dinç kalmak için yapıyorum, belirli bir zaman sonra iddiaymış sayısalmış aklına bile gelmiyor, bu arada futbolu seviyorsan konsol oyunlarınada (pes/fifa) yönelebilirsin, bizim ki tavsiye bu iş sende bitiyor yine ama tavsiyem çok kaptırma sen yine, şansın bol olsun.
Benim de hobim iddia oynamak hocam. Küçük paralarla yüksek para kazanmak zevk alıyorum.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Ne zaman ki tükenmezkalemle 1-0-2 karaladığımız, karbon kopyalı ve en arka nüshası, kıçına pul yapıştırılıp bize verilen totoları bitirdiler, bu hikaye de benim için bitti. 1. lig takımlarını o haftaki sırasıyla sayabilen ben, günümüzde hangi takım nerede ne yapıyor, bihaberim.

Metin, Ali, Feyyaz; Hülyaya eriyen Tanju, prostatı halen bünyesinde olan Bülent Aplamızın sıçan dediği Rıdvan zamanları.

Körfez ne güzel kırardı burnumuzun direğini.
69 gürçeşmeden, 70 ikiçeşmelikten giderdi.

Ve yine ne zamanki takozum iRecebim kendi kalesine taktı rövaşatayla, ahanda o zaman başladı kelebek etkisi, şimdi bakıyorum koskoca İnönü oldu hödöfon, 1. lig oldu süper lig. (malum kanala da önümde sallanan işeme organının adını verdim, Hem fonetik olarak uymakta, hem anlam olarak... ***TV :hihi )

N'oluyo lan bu gün bana.
Hee, arpamızı almadık. Neyse, kerahat vaktini beklemeden dolduralım bardağı, yoksa saçmalamaya devam ettikçe atacaklar forumdan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri