TURKNET ZAM GELDİ! NASİL OLACAK BU İŞLER...

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Gelen mesajı aynen buraya aktarıyorum;

Sevgili TurkNet'li,

Özgür İletişim Paketimizin fiyatı Haziran’da 75,99 TL oluyor (Özgür İletişim Ekstra da 85,99 TL olacak). Haziran faturanızda bu yeni tutarı göreceksiniz.

Fiyat artışları bizim en sevmediğimiz konu. Ama artan maliyetlerimiz size eski fiyatımızdan sağlıklı ve sürdürülebilir bir hizmet vermemizi imkansız hale getirdi. Son bir yılda:​
  • Bağlantı maliyetlerimiz yaklaşık %50 arttı.
  • Veri taşıma maliyetlerimiz yaklaşık %40 arttı.
  • Yatırım maliyetlerimiz sırf döviz kuru etkisiyle %50’ye yakın arttı (artan yatırımlarımızı da hesaba katarsak çok daha fazla arttı aslında).
  • Diğer maliyetlerimiz enflasyona bağlı olarak %20 arttı.
Bütün bu artışlar karşısında biz fiyatımızı 11 TL (%16,9 oranında) artırarak size hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız teknoloji yatırımları, gelişen altyapımız, gittikçe dijitalleşen müşteri deneyimimiz ve hızla büyüyen kullanıcı sayımız sayesinde elde ettiğimiz maliyet avantajlarını müşterilerimiz lehine kullanmayı tercih ediyoruz.

Biz TurkNet olarak taahhütsüz, kotasız, AKN’siz, limitsiz, kafa karıştırmayan bir hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bizimle olduğunuz, yanımızda durduğunuz, internette değişmez denilen şeyleri değiştirirken bizi desteklediğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.

Sevgi ve saygılarımızla,

TurkNet

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
En azından bu fiyata fiber kullanabilseydik Başkan. Hem bakır, hem sözde 35mbit bu fiyata satılıyor :ciks Maalesef...
Turktelekomun buyuk dagitim santreli
benim eve
taş çatlasın,bina kepsin 200mt
bizim binada bile fiber yok.
bakir hat uzerinden geliyor ha santral yakin oldugu icin yuksek hizlar gören komsular var.

superonline bina kadar optik ev iclerine
cat6 cekmis.

yillarin verdigi turksat aliskanligi nedeniyle
turksat kullanmaya devam ediyorum.
nitro hizmeti aldigim,hediye edildigi gunler
100mbit gorebiliyorum.

tarifem 50mbit siniriz cok sukur 7/24 %95
50mbit hizi girebiliyoruz.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Vdsl kullananlar için hadi neyse denebilir ama adsl kullanıpta 12-14mbps'e 75tl vermek hiçte mantıklı değil bence. Diğer iss'lerde fiyatlarını güncelleyecektir muhakkak fakat dediğim gibi adsl kullanıpta 75tl ödemek hiçte mantıklı değil.

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
iyi de, ttnet'e geçsek sanki çok mu farklı fiyat? adsl kullanıyorum bende mecburen. sabit hatta para ödemiyorum ve çocuklar kullanıyor sürekli.

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
Yine en uygunu turknet.. Ancak diğerleriyle arasındaki fiyat farkı biraz kapanmış oldu..

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
elin internetini pazarlamakla internet servisi sağladıklarını sanıyor bazı firmalar oldum olası emanet hizmet gözüyle bakıyorum duruma.

bende uydunetciydim yıllardır fakat yeni evimin bulunduğu yerde ne yazık ki hiçbir fiber alt yapı yok mecbur eskilerin pttsine yani türk telekomuna kaldık idare ediyorum 70 lira 6mbit sınırsız :) avuntuya bak bizdeki

M Çevrimdışı

metin1975 

Aktif Üye
15 Nis 2019
131
48
Uydunet bana kalırsa en güzeli 100 mb hızı çok rahat alabiliyorum. Akşam 7-12 arası hızım 25 mb geri kalan saatlerde 100 mb . Alt yapı olan yerlerde oturan arkadaşlar hiç beklemesin geçsin derim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Buyuk sehirlerde Adsl kullanmak zorunda degilsiniz.

Wifi hizmeti veren firmalar var.

catiniza alici,evinizede access point yerlestirerek. kablosuz sekilde evinize internet hizmeti sunmakta.

fiyatlarida cogunlukla makul seviyede.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri