Türk telekom taahhüdüm 29 mayısta bitiyor.Uygulama üzerinden verilen teklifler. | Tavsiye Forumu

Türk telekom taahhüdüm 29 mayısta bitiyor.Uygulama üzerinden verilen teklifler.

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Platin Üye
Türk telekom taahhüdüm 29 mayısta bitiyor.Uygulama üzerinden verilen teklifler var.

Örneğin paket değişikliği yapıp 16 mbit fiber limitsiz 81,5 gibi fiyat çıkıyor.Fakat telefon ücreti vs belirtilmiyor.Bu konuda bilgisi olan uygulama üzerinden taahhüt veren var mı?

rambo2590 

Aktif Üye
3-4 yıldır Turknet kullanıyorum taahhüt derdiniz olmuyor isterseniz referans kodu paylaşabilirim 1 ay da ücretsiz kullanım sağlarsınız. Modemi kendiniz kurabiliyorsanız pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Hat taşıma ile geçiş gayet basit 120tl ye kadar cayma bedelini de karşılıyorlar.

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
TT abonesi değilim ama sabit hat için sabit bir ek ücret olabilir.
Gerisi tarife içindeki mevcut dakikaya veya kullanılan dakikaya göre ücretlendiriliyor olabilir.

A.Bozoğlu 

Bronz Üye
Öncelikle adresinizde hangi alt yapı türü var ve hangi firmalar üzerinden hizmet alabiliyorsunuz buna bakın derim. örneğin turktelekom fiber altyapısı üzerinden turknet de çok daha iyi bir fiyata fiber hizmet verebiliyor. üstelik hızda 100mbps olarak. 85tl. yanlış hatırlamıyor isem. benim bulunduğum adreste vodafone fiber var ben 100mbps kullanıyorum 100mbps download/ 20mbps upload. 107tl ödüyorum modem dahil.

aşağıdaki linklerden adresinizdeki alt yapının desteklediği hızları sorgulayabilirsiniz.

denysmih6 

Platin Üye
TT, kullanıyorsan Türknete geç TT,den daha yüksek hız alırsın internet+1000dk 85+10= 95 TL

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Platin Üye
Bugün aradılar 24 ay taahhüt 16 mbit sınırsız fiber için 85 TL önerdiler telefon ücreti dahil.

beratozguner

Aktif Üye
Altyapı düzgün değilse 8mb bile 100lira çıkabiliyor. Altyapi kontrol edin suprronline fiber varsa eğer tercih edebilirsiniz.

smili72 

Platin Üye
TT'nin kotalı tarifelerine yönelebilirsiniz Altyapınız hangi hızı kaldırıyor bilmiyorum ama paketiniz bittiğinde 20 lira gibi bir ücrete 100 GB bir ek paketi alıp kullanmaya devam ediyorsunuz. :ok

Son düzenleme: