TÜM VESTEL SMART TVLER İÇİN WİFİ KUMANDA

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

uygulamayı android telefonunuza yukarıdaki bağlantıdan playstore üzerinden güvenli bir şekilde indiriyorsunuz, hiçbir şekilde reklam olmaması güzel. kullanışlılık kişiye göre değişir ama telefonunda infrared(kızılötesi) özelliği olmayanlar için güzel bir seçenek. uzun zamandır deniyorum herhangi bir sorun sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar , yükleyip deneyebilirsiniz beğenmezseniz kaldırın gitsin. bilmeyenler için güzel bir alternatif olarak bulunsun.

burası önemli !!! programın çalışması için tvniz ve telefonunuzun aynı ağa bağlı olması gerekir. birde vestel ürünleri için dedim ama diğer smart tvlerdede deneyebilirsiniz muhtemelen çalışacaktır.

gelelim çalışma sistemine ;

tvniz ve telefonunuz aynı ağa bağlı ise açılış ekranında böyle bir seçenek çıkar, tv adınızı seçip uygulamayı açın

Screenshot_20190430-200754.jpg

uygulama kontrol ekranı açıldıktan sonra ekranı sağa kaydırırsanız numaratör, sola kaydırırsanız ses/kanal kısa yolu, aşağı kaydırırsanız ekran altyazı dil seçenekleri açma/kapama vs..., yukarı kaydırırsanız medya kontrol ekranı çıkar. ayrıca alttaki menüde sesle kontrol ve klavye seçenekleride var. herkese sorunsuz keyifli kullanımlar dilerim. [SUP]8[/SUP]

Screenshot_20190430-201849.jpg
Screenshot_20190430-201846.jpg
Screenshot_20190430-201843.jpg
Screenshot_20190430-201840.jpg
Screenshot_20190430-201837.jpg

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Aynısı JVC tv uygulaması için var.
Ama bende nedense görmüyor bir türlü.
İl indirdiğim zaman kullanabılıyodum ama şuan kullanamıyorum. ( kullanışlı bir uygulama aslında

C6267677-8F5C-4EB7-A68C-C491ACEA30E4.png

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Aynısı JVC tv uygulaması için var.
Ama bende nedense görmüyor bir türlü.
İl indirdiğim zaman kullanabılıyodum ama şuan kullanamıyorum. ( kullanışlı bir uygulama aslında

C6267677-8F5C-4EB7-A68C-C491ACEA30E4.png

uygulamanın yapımcıları hemen hemen tüm vestel modelleri için aynı arayüzde uygulama yapmışlar, bende hem toshiba hemde linkini verdiğim kurulu, arada diğerlerini deneyin birde. bu arada aynı ağa bağlı olmazsa mobil veride vs... görmez tvyi

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Moderatör tarafında düzenlendi:
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
uygulamanın yapımcıları hemen hemen tüm vestel modelleri için aynı arayüzde uygulama yapmışlar, bende hem toshiba hemde linkini verdiğim kurulu, arada diğerlerini deneyin birde. bu arada aynı ağa bağlı olmazsa mobil veride vs... görmez tvyi
Aynı ağda bağlılar.
Dediğim gibi ilk başlarda kullanabılıyodum. Şimdi cihaz bulunamadı uyarısı verıyor.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Aynı ağda bağlılar.
Dediğim gibi ilk başlarda kullanabılıyodum. Şimdi cihaz bulunamadı uyarısı verıyor.

hocam uygulamayı kaldırıp yeniden dene birde, yorumlara baktım seninle aynı sorunu yaşayanlar olmuş, belki android sürümüylede alakalı olabilir bende 6.1 yüklü, bazı uygulamalarda 7 ve üzeri sorun çıkabiliyor.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
hocam uygulamayı kaldırıp yeniden dene birde, yorumlara baktım seninle aynı sorunu yaşayanlar olmuş, belki android sürümüylede alakalı olabilir bende 6.1 yüklü, bazı uygulamalarda 7 ve üzeri sorun çıkabiliyor.
Kafasına esince çalışıyo ?
Kaldırıp tekrar kuruyorum ama sorun aynı oluyo genelde
Bende çok umursamadım açıkçası

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Burada ya bir hata var veya benim nikimle giriş yapan(lar) var :)
Hemen fotosunu alıp yükledim ,benim üstteki cevabım için 20 dakika önce diyor üstte, bu nasıl oluyor
Sota Sota
Daha yeni girdim foruma ,mesajın atılma tarihi 1mayıs 2019 - veya 3 gün sonrasıdır-
hayret1.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt