TTNET mi yoksa TURKNET mi

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Sevgili arkadaslar TTNET ile olan 2 yıllık 24 mbit hız 75 GB adil kullanım kotalı internet sözleşmem Mart 2019 itibarı ile dolacağı için çağrı öerkezlerini aradım ve fiyat istedim Uygun bir teklif vermemeleri halinde servis sağlayıcımı değişeceğimi belirttim. Hızımı 35 mbit/ps ye çıkarıp aylık 65.90 liraya AKNsız 2 yıl sözlesmeyi kabul ettiler Böylece TURKNET ile aynı fiyata gelmiş oldu. Eski fiyat 58 lira idi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
teklif iyi gibi , türknette de aşağı yukarı aynı hızı alacaksınız önce turknetin sitesinden altyapınızı sorgulatın. 35 mb fazla desteklemiyorsa altyapınız ttnet tercih edebilirsiniz. turknette de şikayetler çoğalmaya başladı

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
teklif iyi gibi , türknette de aşağı yukarı aynı hızı alacaksınız önce turknetin sitesinden altyapınızı sorgulatın. 35 mb fazla desteklemiyorsa altyapınız ttnet tercih edebilirsiniz. turknette de şikayetler çoğalmaya başladı
Aynen artı turknet taahhütsüz olduğu için fiyatı değiştirme riski var onlarda da max 35 mbit görünüyor

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
telekom tabiki. karşında iyi kötü bir muhatap var, sorun yaşadığında en kötü gider il/ilçe müdürlüğünde birilerini bulup derdini anlatırsın. telekom her ne kadar rezil bir firma olsada bakkal dükkanı kılıklı turknet kadar rezil değildir benim nazarımda.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Netspeed'e de bir bak. VDSL alt yapın varsa 75mbps internet kotasız 76TL yeni yılda. Üstelik taahhüt falan da yok. İstediğiniz an kapattırabilirsiniz.

diner06 Çevrimdışı

diner06

Yeni Üye
18 Ara 2018
28
23
Ben türknet kullanıyorum ama ortalık ne olacak belli değil bakalım port fiyatları artacakmı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
turktelekom port fiyatlarına zam yapacagını oncekıgun acıklamıstı.
BTK zam talebıne karsı tutumu cok onemlı. Zama olur verırse turktelekom altyapısını kullanan ISS sırketlerı tarıfelere zam yapmak zorunda kalacaktır.

ISS muhatap bulma olayı cok onemlıdır. Heralde en ıyı fırma bu konuda Kablonet Arıza kaydı bıraktıktan bırkac saat ıcınde ekıplerı donus yapıyor.
bugune kadar actıgım 2 arıza kaydında bu sekılde olmustu.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
Bende uzun zamanlar TTNet kullandım, yaklaşık 10 yıl falan, sonra hızları epey düşünce bir de kota derdi nedeniyle Turk.Net'e geçiş yaptım. Bulunduğum bölgede 35 Mbps hız verebileceklerini söylediler ama ne hikmetse bir türlü o hızı göremedim. İki ay içerisinde iptal ettirdim ve şuan Turkcell Superonline kullanıyorum, bana dediler 35 Mbps'e kadar değil, tam 35 Mbps hız veririz dediler ve yaklaşık 10 aydır kullanıyorum aşağı yukarı hergün hız testi yapıyorum hızım 33-34 Mbps'den aşağı hiç düşmedi oldukça memnunum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sevgili arkadaslar TTNET ile olan 2 yıllık 24 mbit hız 75 GB adil kullanım kotalı internet sözleşmem Mart 2019 itibarı ile dolacağı için çağrı öerkezlerini aradım ve fiyat istedim Uygun bir teklif vermemeleri halinde servis sağlayıcımı değişeceğimi belirttim. Hızımı 35 mbit/ps ye çıkarıp aylık 65.90 liraya AKNsız 2 yıl sözlesmeyi kabul ettiler Böylece TURKNET ile aynı fiyata gelmiş oldu. Eski fiyat 58 lira idi
Şu haliyle 24 mbit hız seni memnun ediyorsa, hiç düşünmeden kabul et derim...

M Çevrimdışı

msydm

Yeni Üye
14 Eyl 2018
3
38
3 yıldır Turknet kullanıyorum. Arıza ya da ona benzer bir durumda oim'den mesaj yazarak çözüm bulabiliyoruz. Geçenlerde Türktelekom ankastreyi söküp yenilemiş ama bizim bağlantıları yapmamış. Bende Turknet'e mesaj attım. 1 gün içinde çözdüler. Demem o ki, hesabınıza hangisi uygun geliyorsa ona geçin ya da teklifi kabul edin

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Yıllardır Türk Telekom kullanıyorum ufak tefek sıkıntılar dışında çok memnunum.
Sıkıntılarda bir telefon ediyorsunuz çözüyorlar.
Son rekorları 10 dakikada kapıda olmaları. ?
Not ; Elit servis uygulaması.

35 mb. 100 akn. 250 dk ev telefonu. Cep telefonuma 8 gb hediye. 36 ay. 74 TL.
24 mb idi me olur ne olmaz diye 35mb yaptım.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
altyapı bakırsa bence de Turk telekomdan vazgeçmeyin.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri