TT175 açılmıyor

S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23
arkadaşlar merhaba tt175 telefonum var gece müziği açtım yastığimin yanına koydum şarkı dinleye dinleye uyudum sabah bir uyandım telefon gitmiş açılmıyor ama şarj oluyor şarj olurken LED yanıyor yani ne yapmam gerek?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
batarya sıfırı tükettiği için bi yarım saat şarjda dursun açılacaktır yeni şarja taktıysan açmak için gerekli güç bataryada mevcut olmayabilir Şarj işleminde güç telefona batarya üzerinden gider dolayısı ile eletriğe takılı açılması gerek diye düşünme

S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23
batarya sıfırı tükettiği için bi yarım saat şarjda dursun açılacaktır yeni şarja taktıysan açmak için gerekli güç bataryada mevcut olmayabilir Şarj işleminde güç telefona batarya üzerinden gider dolayısı ile eletriğe takılı açılması gerek diye düşünme
1 gün şarjda durdu fakat açılmadı stock rom atmayı deniyorum telefona atılmıyor

11b5a01836fcc20a1.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ve birde bu hatayı veriyor

28f029e9a33da6719.png

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
sadece tahmin yürütebilirim bataryadan hiç güç alamadığı için boot işlemi başlamıyordur anlayan bir arkadaş yardımcı olacaktır ben sadece tahminimi belirttim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
bu arada sorun tamamen bataryadan kaynaklı olabilir led yanar şarj alıyor gibi görünür ancak batarya öldüyse şerj almaz durur öyle günlerce de şarjda kalsa bence rom atmadan önce bataryasını değiştirerek açmayı deneyin

S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23
bu arada sorun tamamen bataryadan kaynaklı olabilir led yanar şarj alıyor gibi görünür ancak batarya öldüyse şerj almaz durur öyle günlerce de şarjda kalsa bence rom atmadan önce bataryasını değiştirerek açmayı deneyin
evet led yanıyor ama batarya değiştiremiyorum kapak açılmıyor yani

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri