osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Tamam da bari 3 dakika da bizim golleri verselerdi,bu olay "bu hafta" ile sınırlı değil ki,maç bitiyor ,bir başlıyorlar 4 takımdan ertesi günün ilk ışıklarına kadar devam :durt
işte büyük takım olmak böyle birşey dostum

fenerbahce.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
işte büyük takım olmak böyle birşey dostum
Ufak dediğiniz klüpler elini ayağını çekerse ancak kendi kendinize kör ebe oynarsınız,ben başkan olsam kesin takımı çekerim ligten,çekerken de "bunu sebebi trt" derdim ,hiç olmadı en az 5 dakika oyuncuların yerinden kıpırdamaması için uyarırdım hem de her maçta yine sorumlusu trt derdim,gidin 5 dakikada 10 gol atın gelin ,bakalım büyük takım kalıyormu ortada.Zaten trt hep sizi yayınlıyor sürekli,daha iyi olur saat başı değil,dakika başı 4 büyüğü verir durur.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
10 yılı geçmiştir TRT izlemiyorum açmıyorum eskiden devlet kanalı diye ara ara haber spor vs bakıyordum

Devlet kanalı olma özelliğini kaybettiği için alınan TRT vergileri haram zehir zıtkm olsun helal etmiyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
10 yılı geçmiştir TRT izlemiyorum açmıyorum eskiden devlet kanalı diye ara ara haber spor vs bakıyordum

Devlet kanalı olma özelliğini kaybettiği için alınan TRT vergileri haram zehir zıtkm olsun helal etmiyorum.
Ben evde genelde müzik dinlerim tvden,alman kanalı "deluxe music" ,ama bazen Göz-Göz'ün yenilsek de gollerini görmek isterim doğrusu ve açarım maçtan sonra,bir şeylerle uğraşırken bakarım bazen ekrana, zaten bir tek spor kanalı var bizde,bir de avaz var ,1.ci lig veriyor diye :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt