TOSHİBA TV lere İnternetten Yazılım Yüklemek (Flash Bellek Yok)

agahh Çevrimdışı

agahh

Yeni Üye
4 Eki 2018
4
38
Tane tane ve net anlatımınızdan dolayı teşekkür eder 43L2863DAT kullanıcısı olarak iki şey sormak istiyorum bu tv de bluetooth desteği sadece hoparlör çıkışı için mi destek veriyor smart özelliğini kullanırken kumandadan değilde elimde casper marka bluetooth klavye var bağlamak istediğimde olmuyor birde farklı bir web tarayıcı yükleme imkanı var mı ? şimdiden teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Tane tane ve net anlatımınızdan dolayı teşekkür eder 43L2863DAT kullanıcısı olarak iki şey sormak istiyorum bu tv de bluetooth desteği sadece hoparlör çıkışı için mi destek veriyor smart özelliğini kullanırken kumandadan değilde elimde casper marka bluetooth klavye var bağlamak istediğimde olmuyor birde farklı bir web tarayıcı yükleme imkanı var mı ? şimdiden teşekkürler

Farklı tarayıcı yükleme imkanınız yok maalesef.

Mesuti Çevrimdışı

Mesuti

Yeni Üye
25 Eyl 2018
21
48
Toshiba 49L2863DAT Geçen hafta Perşembe günü A101 den aldım.
Sürekli güncelleme soruyor sizlere danışmadan güncelemeye onay vermiyim diye erteliyorum A Ado bey Umut Barış Umut Barış bey Sota Sota bey,müsait olan arkadaş cevaplarsa memnun olurum.Teşekkürler.

namikreis Çevrimdışı

namikreis

Aktif Üye
25 Eyl 2018
51
41
Toshiba 49L2863DAT Geçen hafta Perşembe günü A101 den aldım.
Sürekli güncelleme soruyor sizlere danışmadan güncelemeye onay vermiyim diye erteliyorum A Ado bey Umut Barış Umut Barış bey Sota Sota bey,müsait olan arkadaş cevaplarsa memnun olurum.Teşekkürler.
ben de war 492863. en son V1.24.00 yazilim yuklu suan. guncellemelerden sonra sanki biraz goruntu kalitesi yukseldi gibi geldi bana. baska da bi olumsuzluk goremedim zaten tv yi kurar kurmaz guncelledigim icin pek karsilastiramadim eskisiyle.

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
42
peki ya bluetooth için bir çözüm yolu var mıdır?

Toshiba 43L2863 televizyonunuza klavye ve mouse bağlamak istiyorsanız, bulututt ile bağlantı olmuyor maalesef. Nano usb alıcılı klavye mouse seti aldım taktım tvye süper çalışıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ado Üstadım Merhana

Toshiba 43L2863 modeli ile ilgili internetten yazılım yükleme videonuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Sorum şu olacak; bende Toshiba 43L3763 modeli var MB110 anakartlı. Benim tv de de internetten yazılım yükseltme kısmı var ayarlar menüsünde. Buradan yeni yazılım varmı diye her baktığımda yoktur yoktur yoktur diyor tvimm

Tv de 2.35.14 sürümü mevcut.

İnternetten yazılım yükleyememem konusunda yorumlarınızı rica ederim.

İyi günler.

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
merhaba bir takım yazılımsal sorunlardan kaynaklı bazı cihazlar için yazılım ftp sitesine yüklenir. yani sizin cihazınız için şuan yeni bir yazılım yok

M Çevrimdışı

mdirgin

Aktif Üye
5 Eyl 2018
74
42
merhaba bir takım yazılımsal sorunlardan kaynaklı bazı cihazlar için yazılım ftp sitesine yüklenir. yani sizin cihazınız için şuan yeni bir yazılım yok

Teşekkürler iyi günler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir sorum daha olacak Teknowest kardeş. Forumda yer alan Mb110 anakart için core yazılımın son versiyonunu tv ye yüklesem sıkıntı olurmu. Bu yazılım Vestel markalı tvler içinmi sadece. Toshiba tvlerin yazılımına olurmu, toshiba tvler için özel yazılım mı yapıyor vestel

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sanane1438

Yeni Üye
22 Eyl 2019
4
34
ben de war 492863. en son V1.24.00 yazilim yuklu suan. guncellemelerden sonra sanki biraz goruntu kalitesi yukseldi gibi geldi bana. baska da bi olumsuzluk goremedim zaten tv yi kurar kurmaz guncelledigim icin pek karsilastiramadim eskisiyle.

kardeş güncellemeyi nasıl yaptın bendede aynı televizon var 0.34 sürümü var güncelle diyorum güncellemiyor wifi üzeri yapiyorum kablo uzun olmadığı için yapamadım ayrıca usb den yapmaya çalışıyorum

kendi adresinde 49 sürümü yok bulamadım acaba yardımcı olabilirmisin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri