Toshiba Smart Ssıptv Sorunu

A Çevrimdışı

aslans

Yeni Üye
10 Kas 2020
5
44
Merhaba Daha önce çalışan program bir anda böyle hata vermeye başladı sebebi nedir acaba ? Fabrika ayarlarına döndüm ilk kurulum yaptım ama maalesef olmadı sebebini bilen varmı yardımlarınızı bekliyorum

AB45C1E6-CAF7-42E6-B8BF-04147812B604.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
IP TV kaynaklı süresi vs dolmasın server kapanması vs olabilir en güzeli Tv box ile kullanmak Tv'yi

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Sorunun kaynağı şu Jurgen tabanlı tum iptv saticilari DNS degiştirdi Listenizi tekrar m3u olarak indirip yüklemelisiniz Pazartesi günü aynisi bana da oldu öyle yapinca düzeldi

A Çevrimdışı

aslans

Yeni Üye
10 Kas 2020
5
44
Menü 4725 resmi eklermisin
Bin şekilde yeterli olurmu

image9eea3202872be98f.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun kaynağı şu Jurgen tabanlı tum iptv saticilari DNS degiştirdi Listenizi tekrar m3u olarak indirip yüklemelisiniz Pazartesi günü aynisi bana da oldu öyle yapinca düzeldi
İptv aldığım yer sadece link vermişti onunla kullanıyordum sizin dediğiniz işlemi nasıl yapmam gerekiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

IP TV kaynaklı süresi vs dolmasın server kapanması vs olabilir en güzeli Tv box ile kullanmak Tv'yi
İp tv PC de kullanabiliyorum denedim sadece Tv de hata veriyor

Sunucuda bakım olabilir, acele etmeseydiniz keşke.
p tv PC de kullanabiliyorum denedim sadece Tv de hata veriyor

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Bin şekilde yeterli olurmu

image9eea3202872be98f.jpg

İptv aldığım yer sadece link vermişti onunla kullanıyordum sizin dediğiniz işlemi nasıl yapmam gerekiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

İp tv PC de kullanabiliyorum denedim sadece Tv de hata veriyor

p tv PC de kullanabiliyorum denedim sadece Tv de hata veriyor
yeni link ile ilgili aldığınız yer ile irtibat kurun ya da www olmadan playtv10.net adresinden kullanici adi ve şifrenizle yeni linkinizi alabilirsiniz

A Çevrimdışı

aslans

Yeni Üye
10 Kas 2020
5
44
yeni link ile ilgili aldığınız yer ile irtibat kurun ya da www olmadan playtv10.net adresinden kullanici adi ve şifrenizle yeni linkinizi alabilirsiniz
Doğru girdiğim halde bu hatayı veriyor linkin. İçinde bulunan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmayı denedim

6C007DC7-9A6F-4269-9E92-1909E5DF08BA.png

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Doğru girdiğim halde bu hatayı veriyor linkin. İçinde bulunan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmayı denedim

6C007DC7-9A6F-4269-9E92-1909E5DF08BA.png
o zaman jurgen degil yeni link için aldiginiz yerle irtibat kurunuz

1) Televizyonunuzun uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını aratıp yükleyin ve çalıştırın

2) Sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın, GET CODE yazan alana tıklayın ve ekranda çıkan kodu not edin

3) adresine girerek, sağ üstte bulunan ADD DEVICE butonunun yanındaki Enter Connection Code yazan alana SS IPTV programında not ettiğiniz GET CODE'u yazın ve ADD DEVICE butonuna tıklayınız.

4) Açılan ekranda EXTERNAL PLAYLIST Sayfasına geçin. Önce CLEAR'a basın daha sonra SAVE'e basın hemen ardından ADD ITEM butonuna basarak Item 1 Yazan Alana IPTV yazın. SOURCE kısmındaki kutucuğa sayfa altındaki m3u linkinizi kopyala yapıştır yapınız. (Bunu hizmet aldığınız satıcıdan alacaksınız)

5) SAVE'e basın bu işlemin ardından uygulamayı televizyonunuzdan yeniden başlatarak IPTV yazan katagoriye giriş yapmanız yeterli olacaktır.

6) Televizyonunuzda SSIPTV uygulamasını kapatıp tekrar açabilirsiniz.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

aslans

Yeni Üye
10 Kas 2020
5
44
Hocam selam size bi kaç şey sormak istiyorum
?

1) Televizyonunuzun uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını aratıp yükleyin ve çalıştırın

2) Sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın, GET CODE yazan alana tıklayın ve ekranda çıkan kodu not edin

3) adresine girerek, sağ üstte bulunan ADD DEVICE butonunun yanındaki Enter Connection Code yazan alana SS IPTV programında not ettiğiniz GET CODE'u yazın ve ADD DEVICE butonuna tıklayınız.

4) Açılan ekranda EXTERNAL PLAYLIST Sayfasına geçin. Önce CLEAR'a basın daha sonra SAVE'e basın hemen ardından ADD ITEM butonuna basarak Item 1 Yazan Alana IPTV yazın. SOURCE kısmındaki kutucuğa sayfa altındaki m3u linkinizi kopyala yapıştır yapınız. (Bunu hizmet aldığınız satıcıdan alacaksınız)

5) SAVE'e basın bu işlemin ardından uygulamayı televizyonunuzdan yeniden başlatarak IPTV yazan katagoriye giriş yapmanız yeterli olacaktır.

6) Televizyonunuzda SSIPTV uygulamasını kapatıp tekrar açabilirsiniz.
Maalesef aynı hatayı veriyor

S Çevrimdışı

serdargok

Yeni Üye
8 Şub 2022
7
43
Selamlar.. Bu ssiptv tv den silinip tekrar yuklenebilirmi? Ssipt hic acilmiyor dune kadar stabil calisiyordu uygulamanin icine girilmiyor.. 65ul2163 normal smart tv..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri