Toshiba 49U7763DAT uygulama menüsü açılmıyor

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Üstadlar merhaba, bir kaç gün önce fark ettim kumandada ev olan tuşa basılınca internet uygulamalarının olduğu menü açılmıyor. En son eba falan gelmiş bir bakayım dedim prime da gelmiş diye. Önce açılıyor internet olmasına rağmen internet yok diyor gir çık yapınca siyah ekrana düşüyor yada yayına dönüyor sol üstte noktalar gelip gidiyordu. Artık menü hiç açılmıyor siyah ekranda kalıyor noktalar yanıp sönüyor kayboluyor internet var diğer şeyler açılıyor. Ne yapabilirim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Internete bagli olmasa da uygulama menulerinin oldugu birkac uygulamanin gosterildigi standart menu vardir o acilir ama islem yapilamaz, baglanti saglandigi anda da asil menu aktif olur.Sizin sorununuz baska buyuk ihtimalle fabrika ayarlarina donmeyi deneyin olmazsa guncelleme yazilimi denersiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Guncalleme yapilimis ise çerezleri kabul etmeniz lazım eğer bunu kabul etmedi iseniz internete gitmeyebilir. İlk kurulum yaparak test edin

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Internete bagli olmasa da uygulama menulerinin oldugu birkac uygulamanin gosterildigi standart menu vardir o acilir ama islem yapilamaz, baglanti saglandigi anda da asil menu aktif olur.Sizin sorununuz baska buyuk ihtimalle fabrika ayarlarina donmeyi deneyin olmazsa guncelleme yazilimi denersiniz.
Teşekkürler, bir cihazı fabrika ayarlarına dönmek en sevmediğim şey ?

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Guncalleme yapilimis ise çerezleri kabul etmeniz lazım eğer bunu kabul etmedi iseniz internete gitmeyebilir. İlk kurulum yaparak test edin
Kendi otomatik yapıyor galiba, elle güncelleme yapmadım, çerezleri şu vaziyette kabul edemem sanırım ☺️, direneceğim baktım çok lazım fabrika ayarlarına dönerim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

otel menüden ayarlarinizi kaydedin,veya usb ye kanal ayarlarinizi kaydedin..
o kadar ayarım yok, hdmı dan teledünya bağlı bir türlü tutturamadığım renk ayarları wifi falan. Psikolojik bir sıkıntı veriyor bana format türevi şeyler ?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Menü-sistem-ayarlar / ayarların ve daha fazla seçeneğinin içinde gizlilik yok ☹️ yada bulamadım.

Olması lazım resimlerden kontrol edermisiniz

20201102_194054.jpg
20201102_194100.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
o kadar ayarım yok, hdmı dan teledünya bağlı bir türlü tutturamadığım renk ayarları wifi falan. Psikolojik bir sıkıntı veriyor bana format türevi şeyler ?
Otel menü dediğimizde tüm herşeyi geri alabilirsin ,şifreler dahil,hatta kaydettiğin zamandaki kanalın ses ayarın dahil ,renkler ,v.s :)
Yani ben böyle eski duruma getirebiliyorum tv ayarlarımı yazılımla oynadığım zaman ,(kanallar dahil),ki bende kablo tv kullanıyorum :ok

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Benim menü resimleri

WhatsApp-Image-2020-11-02-at-21.19.58.jpg
WhatsApp-Image-2020-11-02-at-21.20.00-1.jpg
WhatsApp-Image-2020-11-02-at-21.20.00.jpg
WhatsApp-Image-2020-11-02-at-21.19.59.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Otel menü dediğimizde tüm herşeyi geri alabilirsin ,şifreler dahil,hatta kaydettiğin zamandaki kanalın ses ayarın dahil ,renkler ,v.s :)
Yani ben böyle eski duruma getirebiliyorum tv ayarlarımı yazılımla oynadığım zaman ,(kanallar dahil),ki bende kablo tv kullanıyorum :ok
Teşekkür ederim, bu konuda kendimi geliştirmeye çalışacağım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt