Toshiba 49L2863DAT wireless display ve açılmayan birkaç kanal sorunu

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
telefonunuzu wifi hotspot yaptığınızda telefon ismi kaç karakter görünüyor ? 12 karakterden büyükse tlf ismini kısaltıp denermisin.

B Çevrimdışı

birol

Yeni Üye
20 Kas 2018
4
45
Toshiba 49L2863DAT disney channel göstermiyor nasıl ekleyeceğimi bilemiyorum.birde benim eski tv de tek çanakta 2 uydu vardı (turksat ve azersat)şimdi sadece turksat var.dısney channel ve kanalını ve azersatı nasıl yukleyebilirim .yardımcı olurmusunuz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Toshiba 49L2863DAT disney channel göstermiyor nasıl ekleyeceğimi bilemiyorum.birde benim eski tv de tek çanakta 2 uydu vardı (turksat ve azersat)şimdi sadece turksat var.dısney channel ve kanalını ve azersatı nasıl yukleyebilirim .yardımcı olurmusunuz.
merhaba,
disney chanel eklemek için : ayarlardan uydu ayarlarına girin, manul kanal aramaya geçin frekansa 12422 - polarizasyon yatay- sembol oranı 30000 şebeke arama Etkin yapın. aşşağıdaki sinyal seviyesi gelince ok tuşu ile arama yapın.

azersat yüklemek için direk tanımlı uydu vestelde ne yazıkki bulunmuyor bu yüzden şu adımları takip edin: menü> kurulum> uydu ayarları>uydu listesi >sarı tuşla yeni uydu ekle deyip azersat frekanlarını girin. ardından menü>kurulum >uydu ayarları>Anten kurulumu>DİSEqC de hangi sinde azersat tanımlı ise seçin örnek: DİSEqC 2 > azersat seç> sarı tuşla uyduları tara de yüklemeye başlıyacak en son kanallara ekliyecektir.

B Çevrimdışı

birol

Yeni Üye
20 Kas 2018
4
45
ustam kusura bakma ben ayarlardan uydu ayarlarına girin demişsinya orayı bulamadım zaten.kumandada basmadığım tuş kalmadı.ağlıyacağım şimdi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ustam kusura bakma ben ayarlardan uydu ayarlarına girin demişsinya orayı bulamadım zaten.kumandada basmadığım tuş kalmadı.ağlıyacağım şimdi
Sizde home tuşu var ev işareti olan ona tıklayın altta menü gelecek aşağı tuşla inin orda göreceksiniz

B Çevrimdışı

birol

Yeni Üye
20 Kas 2018
4
45
tamam ustam şimdi işe gitmek için evden çıktım.akşama denerim artık.olursa da olmazsa da yazarım ilgin için teşekkür ederim.

B Çevrimdışı

birol

Yeni Üye
20 Kas 2018
4
45
fikoloji kardeşim halletim.Allah tuttuğunu altın etsin..çok sağol.ilgin için teşekkürler.

Geri
Üst Alt