Toshiba 43LL3A63DT (teknik özellikler) 2099TL

B Çevrimdışı

bluebull

Yeni Üye
28 Mar 2020
4
30
O paraya o 43 inç Toşhiba tv gercrkten pahalı arkadaşlar bence paraya yazık etmekten baska bişe değil. O paraya philips de alırsınız bu tvın hakkı max 1650 1700 Vestel gruplarında Toşhibaya jvcye hitachi ye telefunken adı var aa su marka vaavv bu üstün bi tvdir diyerek para vermeyi asla mantıklı bulmuyorum Vestelin en güzel markaları Hi level Seg Nexon uygun olursa Regal dir tv nin önünde yazı var diye kendimizi psikolojik olarak kandırmayalım yüzde 90 aynı seylere yüzde 30 40 fazla ödemeyelim.
Ustam bende tam olarak bilemediğim için soruyorum, herhangi bir öneriniz var mı mesela yazdığım özelliklere göre vs. ? Tanıdıklarım hep farklı şeyler (kendilerince sağlam olan markalar) öneriyor ancak kimse şunu kullandım şöyle iyi diyemiyor, ben kullanmış kişilerden doğru öneriler istiyorum :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O paraya o 43 inç Toşhiba tv gercrkten pahalı arkadaşlar bence paraya yazık etmekten baska bişe değil. O paraya philips de alırsınız bu tvın hakkı max 1650 1700 Vestel gruplarında Toşhibaya jvcye hitachi ye telefunken adı var aa su marka vaavv bu üstün bi tvdir diyerek para vermeyi asla mantıklı bulmuyorum Vestelin en güzel markaları Hi level Seg Nexon uygun olursa Regal dir tv nin önünde yazı var diye kendimizi psikolojik olarak kandırmayalım yüzde 90 aynı seylere yüzde 30 40 fazla ödemeyelim.

2000 liralık Philips'in pek farkı olacak mı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
En azından android olur ben philips alın manasında demedim ama şimdi sizde olsanız 2 side full hd 43 hangisini alırsınız

Full HD olanı alırım.
Ya da görme imkanım varsa gidip Philips'i dener öyle karar veririm.
Ama Android'in TV'ye gömülü olarak gelmesindense, kutuda kullanmayı tercih ederim.
O yüzden Full HD Toshiba daha mantıklı olur muhtemelen.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Ustam bende tam olarak bilemediğim için soruyorum, herhangi bir öneriniz var mı mesela yazdığım özelliklere göre vs. ? Tanıdıklarım hep farklı şeyler (kendilerince sağlam olan markalar) öneriyor ancak kimse şunu kullandım şöyle iyi diyemiyor, ben kullanmış kişilerden doğru öneriler istiyorum :)
Nexon 49NX705 alabilirsiniz 1900 lira civarı 49 inç fullhd bütün özellikleri açarsınız gayet güzel olur 211s samsung panel di en son gine sn sorgulayın siteden hi level 49hl660 da olabilir zira aynı tvlerdir ikiside picasso menu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Full HD olanı alırım.
Ama Android'in TV'ye gömülü olarak gelmesindense, kutuda kullanmayı tercih ederim.
Full HD olanı alırım.
Baskan ben zaten ikisinide akmam Nexon Seg Hilevel bunlardan birini alırım fakat Toşibaya niyetleyen kişi şimdi biraz marka düşünüyodur ondan philips dedim tabi alıbacak tv nin görüntüsünü görmekde önemli daha alt marka varsa vestelin bulsam onu alırım görüntüsünü begendikden sonra

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Bu tv 'de iptv uygulaması varmı.
İptv alsak izleyebilirmiyiz.
Toshiba müşteri temsilcisi Vestel iptv kaldırdı o yüzden yok dedi. Doğru mudur.

A Çevrimdışı

aysegül 

Yeni Üye
14 May 2020
35
26
Hkc panel daha mı iyi acaba bana öyle geldi hkc ise almayı düşünüyorum 4000:1 konsrat olduğu için hkc iyi geldi yanılıyor muyum acaba
Adem Helvacı Adem Helvacı
Şuan sipariş açıldı hemen bitmeden sipariş vermeyi düşünüyorum sizce bu tv alınır mı? Yoksa acele etmesem mi beklesem daha iyi tvler gelir mi

M Çevrimdışı

Mert12

Yeni Üye
24 Eki 2020
6
30
Herkese merhaba bu tv yi kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi hareketli sahnelerde nasıl ses performansı vesaire dün a101den direkt kör alış yaptım deneyerek alma fırsatım olmadı. O yüzden daha teknik servis gelip kurmadan kötü yanları varsa söylerseniz sevinirim. Teşekkürler...

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Bir hafta once aldim.ekranda lekeler vardi. Web tarayici berbat dondu kapanıp açıldı kendiliğinden.iade edeceğim. Mb211 anakarttan soğuttu beni mb130 serisi kullanan bir tv bakiyorum bilenler bir tavsiye verirse sevinirim. Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji

T Çevrimdışı

Tvcanavari

Yeni Üye
16 Eyl 2018
8
37
IMG_20210210_170621462e3df46c2d88dc.jpg

Merhaba bu TV nin paneli IPS midir

Geri
Üst Alt