Toshiba 43LL3A63DT (teknik özellikler) 2099TL

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Toshiba 43LL3A63DT Full HD Smart TV 5 Mart 2020'de A101 gelecektir.

a101-5-mart-2020-katalogub06706c47b1b0a3d.jpg

43LL3A63DT teknik özellikler;

İnceleme;

garanti süresi 3 yıl
duvar askı aparatı yok
kurulum ücretsiz
.
43ll3A63dt kullanım kitapçığı

hkc üretimli panel bilgisi;

boe üretimli panel bilgisi;

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Hocam boe İps ile LG İps kalite farkı varmıdır
evet mevcut bu şunun gibi, 16 megapixel samsung kamera ile honor 16 megapixel kamera resimlerini karşılaştırsak bunların diyafram değeri vs gibi sebeplerden farklılık olduğunu görebiliriz.
her lg ıps de bütün ıps lerden iyi olacak diyemeyiz, tarama hızları, renk genişliği gibi sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

bluebull

Yeni Üye
28 Mar 2020
4
30
Herkese güzel forumlar, malumunuz TV 2 Nisan'da tekrar gelecek. Acaba TV'yi almış olanlar yorumda bulunabilir mi? Olumlu ve olumsuz olarak yorumlarınızı yazarsanız geldiğinde almayı düşünüyorum :) Sağlıklı günler dilerim..

Z Çevrimdışı

Zyprexa

Yeni Üye
5 Ocak 2020
14
Ben de şimdi gördüm broşürü 2 Nisan tarihinde tekrar satışa açılıyor. Ne diyorsunuz alınır mı arkadaşlar?

B Çevrimdışı

bluebull

Yeni Üye
28 Mar 2020
4
30
Hocam şunu bir hortlatsak ya hiç mi alan olmadı bu televizyonu :) Ya da aşağıdakilere göre bir televizyon önerisi olan var mı?
fiyat max 2500-3000
40-50 inç arası,
FHD ya da UHD çok fark etmez,
Standart evde kullanım için (uydu alıcılı olsun),
Nadiren netflix ve sıkça youtube,
Wifi ve smart (kullanışlı ise olur),
Gerekirse bilgisayar bağlanacak,
İleriye dönük konsol ile oyun oynanma ihtimali de olabilir (henüz konsolum yok)

Bunlara göre tavsiye verebileceğiniz bir TV var mı?Ayrıca hani fiyat olarak uygundur FHD dir ama 200-300 lira farkla UHD falan varsa öyle de olabilir :)

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
O paraya o 43 inç Toşhiba tv gercrkten pahalı arkadaşlar bence paraya yazık etmekten baska bişe değil. O paraya philips de alırsınız bu tvın hakkı max 1650 1700 Vestel gruplarında Toşhibaya jvcye hitachi ye telefunken adı var aa su marka vaavv bu üstün bi tvdir diyerek para vermeyi asla mantıklı bulmuyorum Vestelin en güzel markaları Hi level Seg Nexon uygun olursa Regal dir tv nin önünde yazı var diye kendimizi psikolojik olarak kandırmayalım yüzde 90 aynı seylere yüzde 30 40 fazla ödemeyelim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt